logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kamikaze rozpoczyna współpracę z Cewe i Cewe Fotojoker

  PR 12.10.2022, przeczytano 239 razy

Agencja Kamikaze zwyciężyła w przetargu koncernu CEWE na obsługę jego marek CEWE i CEWE Fotojoker na rynku polskim. Współpraca właśnie rusza, dotyczyć będzie działań w kanałach social mediowych obu brandów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kamikaze-rozpoczyna-wspolprace-z-cewe-i-cewe-fotojoker,397575,artykul.html

Po wygranym we wrześniu przetargu, Kamikaze rozpoczyna obsługę marek CEWE i CEWE Fotojoker. CEWE Stiftung & Co to niemiecki koncern, europejski lider w dziedzinie usług fotografii cyfrowej.

Umowa pomiędzy firmami została podpisana na czas nieokreślony. Startująca właśnie współpraca obejmie obsługę kanałów social mediowych obu marek (Facebook, Instagram, Linkedin, Pinterest), w tym m.in. tworzenie kontentu, organizację sesji produktowych, moderację dyskusji, organizację konkursów, aktywacje czy współpracę z Influencerami. Zadaniem agencji było też przygotowanie całościowej strategii działań komunikacyjnych w kanałach SoMe na polskim rynku.

Źródło: Kamikaze

www.kamikaze.digital

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764