logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kamila Fenik dołączyła do agencji Ancymony (*ancy)

  PR 08.07.2024, przeczytano 437 razy
ilustracja

Kamila Fenik posiada ponad 8-letnie doświadczenie w branży marketingowej, głównie w obszarze mediów. Do agencji powraca po dłuższej przerwie. W tym czasie zdobywała nowe doświadczenia, m.in. realizując działania marketingowe po stronie klienta w obszarze IT (Comarch). Przez ostatnie miesiące związana była z domem mediowym PRO Media House, gdzie pracowała m.in. dla NAOS - producenta kosmetyków BIODERMA. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kamila-fenik-dolaczyla-do-agencji-ancymony-%28%2Aancy%29,404930,artykul.html

Praca, czy to po stronie klienta o dużej skali, czy to w niesieciowym domu mediowym pozwoliła mi spojrzeć na zadania marketera oraz same media z zupełnie innych perspektyw niż dotąd. Właśnie to świeże spojrzenie mam zamiar wnieść do *ancy - wierzę, że przełoży się ono na wiele świetnych (i skutecznych!) kampanii - komentuje Kamila Fenik, senior media plannerka, Ancymony (*ancy).

Kamila Fenik wzmocni mediowo-digitalowy business unit Pawła Jóźwika. 

Źródło: Ancymony (*ancy)

www.ancy.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Awanse w OneMulti
Agencja PR OneMulti wraz z początkiem lipca dokonała wzmocnienia swojego zespołu i awansowała na stanowiska account executive swoich dwóch pracowników – Magdalenę Anisiewicz i Janusza Kotońskiego. Zmiany kadrowe odzwierciedlają strategię firmy skupioną na rozwoju kadr i podnoszeniu jakości usług.
Beata Nowalska poprowadzi marketing Empik Go i Virtualo
Beata Nowalska objęła stanowisko Digital Content Marketing Director w Grupie Empik. Na tym miejscu zastąpiła Jakuba Ambrożewskiego, który pokieruje analogicznym działem w spółce Going (Grupa Empik).
Zmiany w zespole Client Engagement agencji VML
Urszula Zielińska awansowała w strukturach Client Engagement agencji VML. Do zespołu VML dołączył także Bartosz Teresiak. 
VerdeAgency z transferami do działu obsługi klienta, strategii i kreacji
VerdeAgency, agencja założona z początkiem czerwca przez Piotra Potorskiego, Jerzego Przeździeckiego i Jarosława Króla mocno rozbudowuje swoje struktury.
Ewa Traczyk obejmuje stanowisko w OBTK
Do zespołu social media agencji OBTK dołączyła Ewa Traczyk, obejmując stanowisko Senior Social Media Executive. Ewa specjalizuje się w dziedzinie social mediów, digital marketingu oraz public relations. Wnosi ze sobą wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów dla marek z różnych branż.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764