logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kamila Glińska nową szefową serwisu Plejada

  PR 19.06.2024, przeczytano 394 razy
ilustracja

Z początkiem lipca 2024 r. Kamila Glińska obejmie stanowisko szefowej serwisu Plejada. Dotychczas pełniący tę funkcję Grzegorz Dobek podjął decyzję o odejściu z firmy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kamila-glinska-nowa-szefowa-serwisu-plejada,404714,artykul.html

Kamila Glińska od 1 lipca obejmie funkcję szefowej serwisu Plejada.pl. Będzie odpowiedzialna za rozwój serwisu, koordynację pracy redakcji oraz dobór treści. Z Plejadą jest związana od października 2021 r. Była wydawcą serwisu, realizowała się także jako redaktor i reporter. Prowadziła relacje z czerwonego dywanu podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2021, gali O!Lśnienia 2024 i Gali Gwiazd Plejady 2024. Wcześniej przez ponad 10 lat była związana z Polska Press Grupą, a następnie była wydawcą serwisu dziendobry.tvn.pl.

Grzegorz Dobek w mediach pracuje od blisko dekady.  Przez ostatnich siedem lat był związany głównie z redakcją Plejady. Najpierw na stanowisku redaktora i reportera wideo, potem wydawcy. Od 2021 r. sprawował funkcję szefa serwisu. W 2019 r., 2020 r. i w 2021 r. współprowadził Galę Gwiazd Plejady. W czerwcu br. po raz pierwszy był głównym organizatorem wydarzenia.

Grzegorz Dobek na swoim koncie ma też współprace z innymi redakcjami rozrywkowymi, a także współorganizowanie eventów.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ewa Traczyk obejmuje stanowisko w OBTK
Do zespołu social media agencji OBTK dołączyła Ewa Traczyk, obejmując stanowisko Senior Social Media Executive. Ewa specjalizuje się w dziedzinie social mediów, digital marketingu oraz public relations. Wnosi ze sobą wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów dla marek z różnych branż.
Marcin Ośmiałowski zastępcą dyrektora Centrum Reklamy DGP Infor
Wraz z początkiem lipca Marcin Ośmiałowski został nowym zastępcą dyrektora Centrum Reklamy w Grupie DGP INFOR. Jego wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej wesprze poszerzanie oferty i dotarcie do nowych grup docelowych. Ośmiałowski zaangażuje się ponadto w rozwój sprzedaży online.
Michał Wilczyński dyrektorem sprzedaży w iPoster
Do iPoster, właściciela i operatora największej w Polsce sieci Digital Out-Of-Home (DOOH) w segmencie galerii handlowych, dołączył Michał Wilczyński. Na stanowisku dyrektora sprzedaży odpowiada m.in. za tworzenie oraz realizację strategii sprzedażowej i marketingowej spółki.
Kamila Fenik dołączyła do agencji Ancymony (*ancy)
Kamila Fenik posiada ponad 8-letnie doświadczenie w branży marketingowej, głównie w obszarze mediów. Do agencji powraca po dłuższej przerwie. W tym czasie zdobywała nowe doświadczenia, m.in. realizując działania marketingowe po stronie klienta w obszarze IT (Comarch). Przez ostatnie miesiące związana była z domem mediowym PRO Media House, gdzie pracowała m.in....
Eliza Bujnowska przechodzi z CCC do dentsu Polska
Do dentsu Polska dołączyła Eliza Bujnowska i objęła stanowisko Analytics & Data Science Director. W dentsu odpowiada za tworzenie i rozwój nowych produktów i usług dedykowanych klientom w obszarze Data oraz jakość obsługi w tym obszarze. Ponadto jest odpowiedzialna za realizację bieżących potrzeb klientów w zakresie AdOps, Digital Analytics i Data Science. Bujnowska zarządza...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764