logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kamila Majcher nowym szefem e-mail marketingu w Cube Group

  PR 26.06.2014, przeczytano 1746 razy

Kamila Majcher objęła nowo utworzone stanowisko Head of Email Marketing w strukturze spółki Cube Group S.A.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kamila-majcher-nowym-szefem-e-mail-marketingu-w-cube-group,22024,artykul.html

Kamila Majcher z Cube Group związana jest od 2011 roku. Początkowo była odpowiedzialna za koordynację współpracy z wydawcami premium w ramach sieci afiliacyjnej NetSales. Od 2012 roku rozwijała sieć mailingową jako Project Manager. Obecnie odpowiada za kampanie e-mailingowe w ramach spółki Cube Group S.A. Zespół pod nadzorem Kamili Majcher liczy aktualnie 5 osób i wciąż się powiększa.

Kamila Majcher związana jest z marketingiem internetowym od 2010 roku gdzie w ramach spółki medialnej AGORA S.A. odpowiadała za współpracę z największymi podmiotami na rynku wydawców internetowych w dziale e-commerce.

Źródło: Cube Group S.A.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja zajmie się prowadzeniem działań komunikacyjnych związanych z obsługą klientów indywidualnych mBanku. Dotychczas grupa dentsu Polska odpowiadała za prowadzenie kampanii mediowych banku.
Nowa odsłona szyldu Victorii w Gdyni
Inscription Project: Victoria to z założenia podróżujący projekt. Kolejna odsłona, tym razem w przestrzeni Traffic Design będzie jego rozwinięciem. Głównym elementem działania jest 47-letni napis VICTORIA, zdemontowany z hotelu Sofitel Warsaw Victoria w 2011 roku, zaprojektowany przez Romana Duszka. Zapraszamy na wernisaż 31.03.2023 o godzinie 20:00.  
Kampania „Samsung. Przygotowany na zmiany”
W dzisiejszym świecie potrzebujemy urządzeń AGD, które będą spełniały nie tylko podstawowe funkcje, ale również ułatwiały nasze życie na różnych poziomach. Zgodnie z hasłem kampanii: „Samsung. Przygotowany na zmiany” – marka podkreśla, że oferuje inteligentne rozwiązania, które zostały zaprojektowane z myślą o indywidualnych...
Robyg zachęca do sprzątania plaży i dbania o wodę
Bałtyk to jedna z naszych najważniejszych atrakcji turystycznych, tymczasem w akwenie ląduje coraz więcej śmieci i zanieczyszczeń. Ma to katastrofalne skutki dla środowiska, a w konsekwencji również dla nas wszystkich. Działania są potrzebne tu i teraz, dlatego deweloper ROBYG zaplanował na 2023 rok szereg akcji, które mają na celu edukować w zakresie wody i...
Niecodzienna instalacja w warszawskim biurowcu Biura przy Bramie
Pięknie zaścielone łóżko powitało w czwartkowy poranek wszystkich odwiedzających biurowiec Biura przy Bramie znajdujący się w Browarach Warszawskich. Ta niecodzienna instalacja pojawiła się z okazji Światowego Dnia Snu, który obchodzony jest 17 marca.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764