logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kampania „Dopalacze niszczą życie” na nośnikach Cityboard Media

  PR 11.02.2018, przeczytano 1069 razy
ilustracja

W Poznaniu wystartowała outdoorowa kampania informacyjna pt. „Dopalacze niszczą życie”. Cityboard Media jest patronem medialnym akcji. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kampania-_dopalacze-niszcza-zycie_-na-nosnikach-cityboard-media,35406,artykul.html

„Dopalacze niszczą życie” to projekt, który powstał w 2015 roku i realizowany jest na terenie całego województwa wielkopolskiego między innymi przez Urząd Miasta Poznania, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego i Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu. Program adresowany jest do dzieci, młodzieży oraz ich rodziców, opiekunów, a także nauczycieli.

Kampania reklamy zewnętrznej jest realizowana w Poznaniu. Do promocji wykorzystano 10 nośników cityboard (6x3 m). Ekspozycja potrwa do końca lutego 2018 i wsparta jest innymi mediami (reklama w komunikacji miejskiej, na autobusach i tramwajach).

Źródło: Cityboard Media

www.cityboard.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764