logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kampania „No Martini No Party”

  PR 02.12.2019, przeczytano 717 razy
ilustracjastrzałka

Koniec roku i okres okołoświąteczny to czas celebracji, w którym okazji do wspólnych spotkań jest mnóstwo, a powodów dla wznoszenia toastów jeszcze więcej. Wyjątkowe chwile najlepiej przeżywać smakując wina musujące Martini Asti, którego oryginalny smak doskonale oddaje karnawałową atmosferę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kampania-_no-martini-no-party_,384945,artykul.html

Celebracja to jedna z kluczowych okazji dla konsumpcji win musujących. Sylwester, karnawał, a także okres świąt, to momenty w roku, kiedy spotkania z przyjaciółmi stają się równie ważne co z bliską rodziną. W tym czasie największym powodzeniem cieszy się Martini Asti. Ikoniczne wino musujące od lat towarzyszy najważniejszym toastom, a jego sekret tkwi w wieloletniej tradycji i włoskim pochodzeniu, dzięki którym Martini sukcesywnie zaszczepia w Polakach zamiłowanie do świętowania.

Martini Asti to białe, słodkie, musujące wino wytwarzane z jednego z najbardziej cenionych włoskich gatunków winogron, jakim jest Moscato Bianco. Powstaje metodą Asti, w której nie używa się cukru, a swój słodki, orzeźwiający aromat trunek zawdzięcza wyłącznie wysokiej jakości dojrzałym owocom. Wino charakteryzuje się wyczuwalną nutą kwiatu akacji i pomarańczy przełamaną aromatem lipy, doskonale współgrając z różnego rodzaju deserami. Dodatkowo Martini Asti nosi oznaczenie DOCG (Denominazione di Origine Controllata e Garantita), czyli najwyższe w klasyfikacji jakości włoskich win.

- Pragniemy, by nasza oferta nawiązywała do magii świąt, przygotowań do Sylwestra oraz karnawału. Staramy się sprostać najnowszym wyzwaniom i co roku zaskoczyć czymś konsumentów. W kontekście tegorocznej świątecznej oferty, w wybranych punktach sprzedaży, dostępne będą limitowane, czerwone edycje butelek Martini Asti. Zgodnie z hasłem kampanii „No Martini No Party”, wierzymy, że nasze produkty jeszcze bardziej podkreślą wyjątkowe chwile spędzone w gronie przyjaciół i rodziny – mówi Katarzyna Galińska – Channel Manager Discounters & Convenience, Bacardi-Martini Polska.

Źródło: Bacardi-Martini Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa osłona strony Smazymy.com marki Kruszwica
KERRIS Group odpowiada za projekt i wdrożenie odświeżonej wersji strony internetowej Smazymy.com, którą agencja stworzyła dla ZT Kruszwica SA w 2017 roku.
Retargeting – najnowsze rozwiązanie od AMS Digital
Kampanie retargetingowe można teraz uruchomić nie tylko w ramach działań prowadzonych online, ale również w synergii z ofertą Digital OOH AMS. Duży zasięg i większa precyzja w dotarciu do odpowiednich grup celowych poprawiają efektywność obu kanałów reklamowych (DOOH+mobile).
Ikea z kampanią na rzecz równouprawnienia
Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Grupa Ingka zwraca szczególną uwagę na równouprawnienie płci – zarówno w domach, jak i w biznesie. Z danych OECD wynika[1], że w skali globalnej kobiety wykonują trzy razy więcej nieodpłatnej pracy związanej z opieką oraz obowiązkami domowymi, niż mężczyźni. Nierówny podział zadań, szczególnie...
Nowa kampania marki Triumph
Marka Triumph rozpoczyna angażującą kampanię globalną We Are Triumph. Jej bohaterkami są wyjątkowe kobiety ze wszystkich obszarów firmy - od asystentek klienta, przez  marketing, IT i  dział designu, które występują w serii zabawnych filmów związanych z bielizną. Kampania We are Triumph wystartuje na kanałach social media Triumph w Międzynarodowy Dzień Kobiet - dzień, w...
Firma Amagraf , po raz kolejny już w niełatwym pandemicznym czasie -dostosowując się do potrzeb klientów, a także innych firm i instytucji –wprowadziła niedawno do swojej oferty nową propozycję. Wiosną ubiegłego roku były to środki ochrony takie jak maski, przyłbice, rękawice czy płyny dezynfekcyjne i stacje do dezynfekcji rąk, co spotkało się z dużym...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764