logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kampania „Piękne Historie się nie kończą” dla marki Brabank autorstwa agencji Os3 i studia Papaya Films

  PR 07.12.2021, przeczytano 224 razy

Trójmiejski deweloper Invest Komfort rozpoczyna kampanię reklamową gdańskiej inwestycji Brabank Apartamenty autorstwa oS3.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kampania-_piekne-historie-sie-nie-koncza_-dla-marki-brabank-autorstwa-agencji-os3-i-studia-papaya-films,394051,artykul.html

- Rafał Królikowski jako przyszły lokator inwestycji, został zaangażowany do kampanii mającej na celu uwypuklenie jej niewątpliwych atutów. W działaniach komunikacyjnych – spocie reklamowym, prasie, Internecie oraz mediach społecznościowych aktor przedstawia osobistą opowieść o Brabanku i Gdańsku pokazując je tak, jak sam je postrzega. Od początku czuliśmy, że taki autorski storytelling będzie miał największą siłę przekazu – wyjaśnia Anna Tuzek, Dyrektor Marketingu w Invest Komfort.

- „Piękne historie się nie kończą” to opowieść nie tylko o miejscu, które osadzone głęboko w historii Gdańska staje się wizytówką nowoczesnej architektury miasta, ale przede wszystkim o emocjach, jakie towarzyszą nowemu rozdziałowi w życiu. Rafał Królikowski ukazuje się w roli sąsiada, gdańszczanina i mieszkańca Brabanku. Roli życiowej i prawdziwej. Wspólnie odkrywamy Brabank i okolicę, a Rafał staje się naszym przewodnikiem, wpuszczając na chwilę do swojego prywatnego świata. Tę narrację dopasowaliśmy do każdego medium indywidualnie, by stworzyć świeży format, wybijający się na tle wszechobecnych, inwazyjnych komunikatów zakupowych – mówi Michał Kobierzewski, Dyrektor Kreatywny agencji OS3.

- Praca na planie filmowym naszego spotu reklamowego przebiegła bardzo sprawnie, choć przyznam, że czasem żywo dyskutowaliśmy o tym, które walory tej wyjątkowej inwestycji pokazać w niecałe dwie minuty. Udało się uchwycić w kadrze wszystko to na czym nam najbardziej zależało: piękne wnętrza, stylową bryłę, atrakcyjną i dynamiczną okolicę przy nabrzeżu oraz imponujące Stare Miasto. Finalny efekt oddaje w pełni ducha nieruchomości i bardzo nas satysfakcjonuje - dodaje Anna Kulig, Specjalista ds. Marketingu, Badań i Analiz w Invest Komfort.

Agencja odpowiedzialna jest za działania online, OOH i w Prasie oraz zakup mediów. NA potrzeby kampanii stworzony został 180 sekundowy spot filmowy oraz sesja zdjęciowa.

Zespół po stronie agencji:

  • Kreacja: Michał Kobierzewski (ECD), Kaja Miros (copywiter),
  • Client service: Ewa Przytulska

Źródło: oS3

www.os3.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kerris i Filip Barański w ramach inicjatywy Pragmatycy
Rusza nowy projekt Pragmatycy, w którego skład wchodzą Filip Barański oraz zarząd KERRIS Krreacji: Jacek Stefanowicz, Piotr Szkałuba oraz Ignacy Bochiński. Inicjatywa łączy dwa światy: agencyjny oraz kliencki, tworząc nową jakość na rynku reklamowym.
Scalence, firma świadcząca usługi doradcze i mentoringowe dla biznesu, wybrała agencję Triple PR do kompleksowej obsługi komunikacyjnej. Scalence pomaga właścicielom i managerom wypracować najlepsze możliwe rozwiązania dla ich biznesu. Oferuje innowacyjne wsparcie dla właścicieli i prezesów przedsiębiorstw w dostosowaniu wizji, strategii, wartości oraz kluczowych...
Anna Simon w zarządzie Związku Firm Public Relations
8 sierpnia odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Związku Firm PR, na którym wybrano nowego członka zarządu ZFPR. Funkcję Skarbnika i Wiceprezesa objęła Anna Simon, Managing Director w agencji Komunikacja Plus PR, wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus.
K2 Precise wygrywa przetarg Mann+Hummel FT Poland
W wyniku wygranego przetargu agencji K2 Precise (Grupa K2) powierzono obsługę digitalową promującą marki FILTRON i WIX Filters na kilkunastu rynkach europejskich.
Nowa Twitter Sales Lead w Httpool Polska
Justyna Bednarek-Roszkowska obejmie stanowisko Twitter Sales Lead w Httpool Polska. Przechodzi na nie z analogicznego stanowiska, na którym obsługiwała platformę LinkedIn.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764