logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kampania „We Care” – Keter Poland stawia na recykling

  PR 06.03.2020, przeczytano 1080 razy
ilustracjastrzałka

Keter Poland z początkiem marca rozpoczyna działania wizerunkowe i reklamowe promujące meble oraz akcesoria ogrodowe. Oprócz zachęcania do urządzania w ogrodach, na tarasach i balkonach przyjaznych przestrzeni sprzyjających odpoczynkowi i spotkaniom, Keter Poland będzie promował produkty z recyklingu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kampania-_we-care_-%E2%80%93-keter-poland-stawia-na-recykling,385957,artykul.html

Startujące w marcu i trwające do końca października działania będą się opierać na kampanii reklamowej w czasopismach o tematyce ogrodowej i wnętrzarskiej oraz na portalach branżowych, współpracy z influencerami, a także na działaniach PR w których pojawią się eksperci od ogrodnictwa i recyklingu. Podobnie jak rok i dwa lata temu, projekt koordynuje agencja Heima PR, a zarządzać nim będzie Monika Majcher. Kreacje graficzne przygotuje agencja kreatywna Flamink. Będzie również odpowiadać za działania w mediach społecznościowych.

– W tym roku do naszej komunikacji dokładamy dwa nowe i ważne elementy. Oprócz tego, że będziemy zachęcać do wyboru wysokiej jakości, funkcjonalnych i trafiających w gusta mebli i akcesoriów ogrodowych, którymi ciekawie można urządzić miejsca do relaksu, to będziemy promować też produkty z recyklingu. A ponadto, będziemy mówić o tym, jak zaplanować ogrody, tarasy i balkony tak, żeby były przyjazne naturze, zwierzętom i owadom. Pokażemy, że sporo rzeczy możemy w nich zrobić w zgodzie z filozofią DIY, czyli nie wyrzucaj, tylko przerabiaj – mówi Adam Skalski, Marketing Manager, East Europe & Nordics, Keter.

Kampania "We Care" jest częścią globalnej strategii zrównoważonego rozwoju wypracowanej przez Keter Group. Zakłada ona zwiększenie udziału produktów z recyklingu z poziomu 50 proc. w 2021 roku (na koniec 2018 roku 41 %), aż do 80 proc. w 2028 roku. Od tego roku, w materiałach sprzedażowych marek Keter i Curver wszystkie produkty z recyklingu oznaczane będą charakterystyczną pętlą Mobiusa, ekologicznym znakiem mówiącym w jakim procencie zostały one wyprodukowane z materiałów odzyskanych.

ilustracjastrzałka

Źródło: Keter Poland

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

AI w kampanii SOS Wioski Dziecięce
Jak mogłyby wyglądać szkoły w Zimbabwe dzięki wsparciu darczyńców Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce? SUPERMASSIVE pomaga to sobie wyobrazić. W najnowszej kampanii Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce zderza obraz szkół, które mogą powstać dzięki zebranym środkom, z ich obecnym stanem. Sceny w spocie zostały zarówno stworzone od podstaw,...
Logo Superbet na koszulkach GKS Katowice
Historyczny awans do ekstraklasy po blisko 20 latach niebytu w elicie, perspektywa przeprowadzki na nowoczesny stadion oraz ogłoszenie nowego sponsora głównego. Kibice GKS Katowice mogą ostatnio czuć się ostatnio jak we śnie, ale nie muszą się budzić. To prawda, że GieKSa właśnie podpisała trzyletnią umowę z Superbet, rekordową w historii klubu! – Obejmujemy...
STS przedłużył umowę z Rakowem Częstochowa. W ramach kontraktu zawartego na dwa lata, marka pozostaje oficjalnym sponsorem i bukmacherem klubu z Częstochowy zwiększając jednak swoje zaangażowanie pod względem wartości umowy oraz świadczeń marketingowych.
PZU sponsorem 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne UCI World Tour 2024. Największy polski ubezpieczyciel jest też sponsorem oficjalnym jednej z najważniejszych klasyfikacji wyścigu - Klasyfikacji Górskiej.
Agnieszka Sienkiewicz z córką w kampanii Bioliq
Marka Bioliq (Aflofarm Farmacja Polska) z dumą prezentuje najnowszy spot reklamowy swojego bestsellerowego produktu – intensywnego serum rewitalizującego. Kampanię reklamową wyróżnia wyjątkowa obsada, w reklamie wystąpiła bowiem popularna aktorka Agnieszka Sienkiewicz wraz ze swoją uroczą córeczką Zosią.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764