logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kampania bezpośredniej likwidacji szkód w PZU z Marcinem Dorocińskim

  PR 19.06.2014, przeczytano 1043 razy

18 czerwca 2014 r. startuje kolejna odsłona kampanii PZU promująca usługę bezpośredniej likwidacji szkód, czyli możliwość likwidacji szkody w PZU dla klientów posiadających OC w PZU, nawet gdy sprawca jest ubezpieczony w innym towarzystwie ubezpieczeń.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kampania-bezposredniej-likwidacji-szkod-w-pzu-z-marcinem-dorocinskim,21971,artykul.html

Nowa kampania jest kontynuacją komunikacji dotyczącej 'Rewolucji w OC'  czyli bezpośredniej likwidacji szkód. W nowym spocie przedstawiamy sposób funkcjonowania tej oferty. Po raz kolejny pokazujemy również, że jesteśmy firmą, na którą nasi klienci mogą liczyć w trudnych, stresujących sytuacjach, po prostu na której mogą polegać. Jest to też nasza druga produkcja z Marcinem Dorocińskim  – mówi Marta Życińska, dyrektor Biura Marketingu w PZU.

Kampania potrwa do końca lipca i obejmie telewizję (stacje ogólnopolskie i tematyczne) oraz internet.

Koncept i kreację przygotowała agencja DDB, media zaplanował i zakupił Starlink.

Zmiany w biurze marketingu PZU

W związku ze zmianami wewnętrznymi w biurze marketingu PZU, Rafał Kowalczyk, kierownik zespołu komunikacji zewnętrznej w Grupie PZU przejmuje dodatkowo obowiązki z zakresu planowania i zakupu mediów.

Obszar którym obecnie będzie zarządzał to strategia marki, działania komunikacyjne ATL, produkcja, planowanie oraz zakup mediów (w tym w internecie), projekty specjalne oraz identyfikacja wizualna.

Źródło: PZU

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Filmy reklamowe Almette emitowane na TikToku zostały uznane za jedne z najbardziej angażujących w historii tej platformy. Dwa filmy z kampanii EkoDOM Almette oraz jeden z kampanii Almette cottage znalazły się w top najchętniej oglądanych, komentowanych i udostępnianych reklamach.
Michał Desowski opuszcza Saatchi & Saatchi
Michał Desowski, dyrektor kreatywny w agencji Saatchi & Saatchi, zdecydował się po ośmiu latach pracy odejść z firmy i podjąć nowe wyzwania.
Euvic Digtal (Grupa Euvic Performance), została wybrana przez Gupę CSV, lidera na polskim rynku lakierniczym z zakresu dostarczania produktów, usług i szkoleń. Agencja odpowiedzialna była za kompleksowe opracowanie i wdrożenie nowego serwisu www.csv.pl. Grupa CSV specjalizuje się w lakiernictwie samochodowym, przemysłowym i meblowym. Zadaniem Euvic Digital było stworzenie...
Nowa kampania Orange Polska dla oferty Orange Flex
W nowej platformie komunikacji Orange Polska przekonuje, że warto się od siebie odczepić i uwierzyć w to, że mamy wystarczająco dużo do zaoferowania. Sobie i innym. A Orange Flex ma rozwiązania, które wystarczą, by komunikować się w zgodzie ze sobą i innymi.
Change Serviceplan i Media Republic z kampanią dla spółdzielni Mlekpol w Grajewie
Wystartowała nowa kampania promocyjna Maślanki Mrągowskiej oparta o ideę “Maślanka Mrągowska niejedno potrafi połączyć”. Po raz trzeci za strategię, kreację i realizację odpowiedzialna jest agencja Change Serviceplan (Group One), a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Media Republic (Group One).
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764