logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kampania Biura Maklerskiego Alior Banku

  PR 20.06.2024, przeczytano 382 razy
ilustracjastrzałka

Biuro Maklerskie Alior Banku rozpoczęło kampanię marketingową w social mediach skierowaną do osób korzystających z produktów inwestycyjnych, która ma promować jego ofertę rachunku maklerskiego i Alior Trader. Działania potrwają do końca lipca br.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kampania-biura-maklerskiego-alior-banku,404731,artykul.html

Biuro Maklerskie Alior Banku zapewnia dostęp do rynku kapitałowego, kładąc nacisk na profesjonalizm, innowacje, bezpieczeństwo, jakość obsługi i różnorodne kanały sprzedaży. Tworzą je doświadczeni specjaliści z rynku kapitałowego, analitycy i licencjonowani maklerzy, gotowi wesprzeć klientów w procesie inwestycyjnym.

– Ułatwiamy klientom poruszanie się w codziennych inwestycjach i dbamy o ich bezpieczeństwo finansowe. Przekaz naszej najnowszej kampanii nawiązuje do tego, że w obszarze inwestycji wiele czynników jest nieprzewidywalnych, ale wszędzie tam, gdzie mamy możliwość wyboru, to „Dobrze wybrać dobrze”, czyli zdecydować się na sprawdzone, bezpieczne biuro maklerskie z szeroką ofertą produktów i usług – mówi Jacek Janiuk, dyrektor Biura Maklerskiego Alior Banku.

ilustracjastrzałka

Jest to pierwsza tego typu – realizowana w social mediach i w serwisie YouTube – kampania Biura Maklerskiego Alior Banku. Jest ona skierowana do osób korzystających już z produktów inwestycyjnych, których Biuro Maklerskie chce zainteresować ofertą rachunku maklerskiego i rachunku Alior Trader, przeznaczonego do inwestowania na rynku forex. Kampania potrwa do końca lipca br.

W spotach reklamowych pokazano cztery różne sytuacje, np. w zakładzie fryzjerskim lub w restauracji, w których główny bohater dokonał wyboru, z którego nie był zadowolony. Wideo towarzyszy slogan „Dobrze wybrać dobrze. Inwestuj w Biurze Maklerskim Alior Banku i decyduj o tym na co masz wpływ”.

Źródło: Alior Bank

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) przypomina, że zbliża się termin zakończenia naboru „Wzornictwo w MŚP” z programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 (FEPW). W ramach działania można otrzymać środki na opracowaną strategię wzorniczą, która będzie przedmiotem wdrożenia innowacji w przedsiębiorstwie. Budżet naboru to 100 mln...
czołowi międzynarodowi eksperci i działacze w obszarze zdrowia publicznego wzywają do rezygnacji ze sponsoringu dużych imprez sportowych przez duże marki słodzonych napojów. Nowa kampania pt. "Kick Big Soda Out of Sport” („Pozbądźmy się dużych marek napojów z imprez sportowych”) zwraca uwagę na szkodliwość obecnego modelu współpracy...
Biuro Coca-Cola HBC w Warszawie projektu Bit Creative
Biuro firmy Coca-Cola HBC w warszawskim budynku Business Garden rozlokowane zostało na 3 piętrach o łącznej powierzchni 5,5 tys. mkw. Inwestorowi zależało by było ono nie tylko funkcjonalne i dopasowane do stylu pracy korporacji, ale też zaprojektowane zgodnie z brandbookiem firmy. Do współpracy przy projekcie wnętrza zaprosili więc architektów...
Projekt „Fokus na Allure” w kampanii Peugeot E-3008
Agencja Leo Burnett Warszawa na zlecenie marki Peugeot zrealizowała projekt wokół kampanii wprowadzającej na rynek nowego elektrycznego SUV-a typu fastback „Next-Level” – Peugeot E-3008. Innowacyjny model promuje wirtualna galeria, prezentująca wynik współpracy marki Peugeot z wybitnymi fotografami.
Marka Tygryski stawia na multibranding
W poszukiwaniu jeszcze bardziej atrakcyjnych rozwiązań dla swoich Klientów, marka Tygryski specjalnie dla sieci sklepów Lidl przygotowała coś wyjątkowego! W ramach akcji multibrandingu razem z Grupą JuraPark, Tygryski o smaku toffi i miód malina pojawiły się na sklepowych półkach w nowych, większych opakowaniach. Lecz to nie wszystko… W...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764