logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kampania #Gamingbezbarier z wyróżnieniem Golden Arrow 2021

  PR 28.06.2021, przeczytano 671 razy

Niespełna miesiąc temu kampania #GamingBezBarier przygotowana przez agencję Fantasyexpo i Polską Ligę Esportową otrzymała statuetki w dwóch kategoriach międzynarodowego konkursu MIXX Awards Europe 2021. Projekt, który powstał przy wsparciu Fundacji Akademia Młodych Głuchych oraz Sevenet, został ponownie doceniony. Kampanię wyróżniono w konkursie Golden Arrow w kategorii specjalnej „Marketing w czasie pandemii – projekty pro bono”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kampania-gamingbezbarier-z-wyroznieniem-golden-arrow-2021,392060,artykul.html

Szacuje się, że w Polsce jest około 900 000 osób z problemem słuchu, przy czym dokładna liczba jest trudna do zweryfikowania, ze względu na wykluczenie cyfrowe oraz duże trudności w dostępie do informacji czy przynależności do odpowiednich związków lub fundacji. W rzeczywistości przyjmuje różne oblicza: ogranicza nie tylko na rynku pracy i w edukacji, ale także w życiu osobistym czy w rozrywce – również w esporcie. Fantasyexpo i Polska Liga Esportowa przełamują bariery, poszukując rozwiązań, które mogą wyjść poza znany w świecie esportu szablon. Wszystko po to, by pokazywać, że gry i gaming łączą a nie dzielą, i powinny być ogólnodostępne.

Jury konkursu Golden Arrow w kategorii specjalnej „Marketing w czasie pandemii – projekty pro bono” wyróżnia działania i przedsięwzięcia na rzecz organizacji pozarządowych oraz instytucji państwowych, których celem jest pomoc potrzebującym lub edukacja społeczeństwa w erze trwającej pandemii. – Nasza pasja do esportu i do gamingu udowadnia, że nie ma przed nami żadnych barier. A to oznacza, że możemy się ciągle rozwijać i tworzyć ciekawe, ważne projekty – podkreślił Jan Zarzycki z Fantasyexpo podczas oficjalnej gali wręczenia nagród.

Przypomnijmy, że w ramach kampanii powstał pierwszy polski słownik gamingowy CS:GO dla głuchych i słabosłyszących oraz przeprowadzona została pierwsza na świecie transmisja esportowa tłumaczona na język migowy na żywo. #GamingBezBarier to: 19 nowych znaków tłumaczących terminologię CS:GO, wideo wyjaśniające zasady rozrywki, GIFy ułatwiające komunikację, 3 tłumaczy migowych podczas transmisji i w studiu oraz esportowe emocje dostępne dla każdego.

Głównym celem konkursu jest promowanie najlepszych praktyk w korzystaniu z narzędzi marketingowych i premiowanie przełomowych rozwiązań. Ostatni rok wprowadził nas w nową erę komunikacji, dlatego w tym roku w ramach Golden Arrow nagrodzono nie tylko projekty, wykorzystujące w przemyślany sposób poszczególne narzędzia marketingowe, ale także wielki wysiłek włożony przez branżę w kontynuację biznesu w tak trudnych, jak obecne, warunkach.

Źródło: Fantasyexpo sp. z o.o.

www.fantasyexpo.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Polska firma meblarska w finale konkursu Designeuropa Awards
Podczas czwartej edycji konkursu DesignEuropa Awards, która odbyła się w ośrodku konferencyjnym Axica w Berlinie, uhonorowano dwa wyjątkowe wzory. Pierwszym jest RemigoOne, elektryczny silnik zaburtowy stworzony przez słoweńską projektantkę Ajdę Bertok, zaprojektowany zgodnie z zasadami innowacyjności morskiej i zrównoważonego rozwoju, zdobył nagrodę dla małych i nowo...
Termin zgłoszeń do Youtube Works Awards przedłużony
To już ostatnie chwile na zgłoszenie swojej kampani wideo do tegorocznej edycji YouTube Works Awards. Termin zgłoszeń został przedłużony do 30 września 2023 roku. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny, a projekty można zgłaszać na stronie YouTube Works.
Projekt Roku 22/23 wystartował
Od 11 do 27 września można zgłaszać swoje projekty do jednego z najbardziej prestiżowych konkursów dla projektantów graficznych - Projektu Roku. 
Złote Spinacze kolejny rok z rzędu z rekordem zgłoszeń
Do 21. edycji konkursu Złote Spinacze wpłynęły aż 482 zgłoszenia w 35 kategoriach. To najwyższy wynik od początku istnienia konkursu. Do kategorii głównych nadesłano 309 zgłoszeń, do kategorii sektorowych 128, a do kategorii specjalnych 45 zgłoszeń.
Znaki Jutra 2023: przegląd znaków, logo i symboli graficznych
Czas przemian, napięć, oczekiwań, nadziei i działania. Czas w którym ze szczególną uwagą definiujemy kształt przyszłości. Czy mamy realny wpływ na obraz świata w którym żyjemy? Świat wyidealizowany, świat zepsuty, a może jednak nadal pełen piękna i harmonii? Ideały w konfrontacji z codziennością życia stanowią o naszej tożsamości kulturowej, społecznej,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764