logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kampania marketingowa programu „Zielone etykiety” Makro

  PR 11.08.2022, przeczytano 329 razy
ilustracjastrzałka

„Kupujesz więcej, płacisz mniej” – to hasło najnowszej kampanii reklamowej prowadzonej przez MAKRO Polska. Celem jest zbudowanie wizerunku firmy jako hurtowego partnera w biznesie oraz nagłośnienie programu „Zielone etykiety”, którym objętych jest już ponad 7000 najczęściej produktów z oferty MAKRO.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kampania-marketingowa-programu-_zielone-etykiety_-makro,396874,artykul.html

Bohaterem kampanii jest pracownik MAKRO – Marek, który w 30 sekundowym spocie, podczas zakupów opowiada o zasadach programu. Kampania będzie trwała 2 miesiące i będzie dostępna w 2 kanałach: radiu oraz internecie. Za kreację odpowiada Agencja INCUBI, a za kampanię mediową Starcom & MGA.

30-sekundowy spot reklamowy usłyszy 900.000 słuchaczy 70 ogólnopolskich oraz lokalnych stacji radiowych. Z kolei filmik zobaczy aż 3.000.000 internautów w najpopularniejszych serwisach internetowych. Reklama będzie wyświetlała się użytkownikom w pobliżu sklepów konkurencji.

– W najnowszej kampanii zależało nam na dotarciu do jak największej grupy klientów sektora handlu tradycyjnego. Postanowiliśmy zaprosić ich na wspólne zakupy z pracownikiem MAKRO, aby zapoznali się z nowym programem oraz poczuli jak prosto jest odnaleźć produkty oznaczone zielonymi etykietami. Najważniejsza jest jednak sama korzyść dla klienta –progi cenowe dostępne w zależności od ilości kupowanej ilości tego samego produktu.– mówi Sebastian Wężyk, Menedżer Pionu –Marketing. Warto podkreślić, że „Zielone etykiety” są częścią stałej polityki cenowej naszej firmy.

Źródło: MAKRO Cash & Carry Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dentsu Polska i Fundacja Digital University pomagają zrozumieć świat
20 września dentsu Polska wraz z Fundacją Digital University ruszają z nowym projektem edukacyjno-społecznym skierowanym do uczniów w wieku od 10 do 15 lat, nauczycieli oraz rodziców. Na kanale YouTube ukaże się seria filmów poruszających istotne i aktualne tematy ze świata digitalu. Celem przedsięwzięcia jest pomoc młodym ludziom w zrozumieniu tego, co dzieje się wokół...
11. edycja Dotykam=Wygrywam oficjalnie rozpoczęta
Kampania Dotykam=Wygrywam, promująca profilaktykę raka piersi i noszenie odpowiednio dopasowanego biustonosza, została zainaugurowana we wtorek 20 września w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie.
Nowe możliwości w pracy i po robocie - kampania Pracuj.pl
Od 19 września kandydaci i pracodawcy z całej Polski mogą śledzić najnowszą odsłonę kampanii „W środowisku Pracuj.pl”. Zwierzęcy bohaterowie, symbolizujący zawody i wyzwania spotykane na ścieżce kariery, powracają w animowanych spotach i w formie internetowych avatarów. Nowością towarzyszącą jesiennej kampanii jest inicjatywa „Po Robocie”, w...
W telewizji pojawił się drugi spot w ramach nowej kampanii Credit Agricole. Tym razem u boku Dawida Podsiadło występuje Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski. Bank w spocie zachęca do wspólnej walki z nadmiarem jednorazowego plastiku. Promuje swoją kartę z ekotworzywa i premię 555 zł za otwarcie Konta dla Ciebie.
Bank Millennium zachęca do oszczędzania energii i wyłącza swoje szyldy
Bank Millennium w okresie jesienno-zimowym po godzinach pracy wyłączy tablice świetlne w swoich oddziałach oraz biurach w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Tym samym zachęca do oszczędzania i ograniczania zużycia energii elektrycznej w obliczu potencjalnych trudności na rynku energii. Działanie jest też wyrazem niezmiennej troski o środowisko naturalne i wynika z potrzeby...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764