logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kampania Netflix i Canal+ od Havas Warsaw

  PR 05.12.2019, przeczytano 248 razy
ilustracjastrzałka

We wtorek, 3 grudnia ruszyła kampania reklamowa ogłaszająca współpracę serwisu Netflix oraz Platformy CANAL+. Za pomysł kreatywny oraz realizację kampanii tradycyjnie odpowiedzialna jest agencja Havas Warsaw.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kampania-netflix-i-canal%2B-od-havas-warsaw,384984,artykul.html

W swojej najnowszej kampanii, która ruszyła 3 grudnia, Platforma CANAL+ ogłasza współpracę z Netflixem i wykorzystuje motyw spoilerowania seriali jako główny koncept kreatywny.

Celem kampanii jest poinformowanie odbiorców, że CANAL+ i Netflix po raz pierwszy połączyły siły i są dostępne w jednym pakiecie. Dzięki niemu użytkownicy dostaną w prezencie dostęp do serwisu Netflix na 12 miesięcy, a także będą mogli korzystać z najbogatszej oferty filmów, seriali i sportu. Grupę docelową kampanii stanowią wszyscy miłośnicy takiej rozrywki. Po raz pierwszy zyskają oni dostęp do łączonej oferty Platformy CANAL+ i Netflixa w tak wygodny sposób oraz w wyjątkowej cenie.

Jednym z elementów kampanii jest spot telewizyjny. On oraz pozostałe materiały nawiązują do treści „Domu z papieru” – oryginalnej produkcji serwisu Netflix. Wykorzystana w spocie scenografia jest inspirowana głównym miejscem wydarzeń  serialu. W materiale ponownie pojawiają się gangsterzy znani z wcześniejszych kampanii Platformy CANAL+. Tym razem szajka w trakcie negocjacji z policją grozi, iż zdradzi zakończenia najnowszych seriali emitowanych przez CANAL+ i Netflix, takich jak „Wiedźmin” i „Żmijowisko”. Gangsterzy mają przewagę nad policją dzięki pierwszemu na rynku pakietowi, w którym dostępne są jednocześnie CANAL+ i Netflix.

Ogólnopolska kampania wystartowała 3 grudnia. Obejmuje 30-sekundowy spot telewizyjny, reklamę zewnętrzną, kino oraz radio. W ramach kampanii realizowane będą także intensywne działania w digitalu, na które złożą się dedykowane materiały wykorzystywane w kampanii display, w kanałach społecznościowych oraz serwisach VOD.

Źródło: Havas Creative Group

www.havas.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Total z kampanią przygotowaną z agencją Olmeka
Firma Total Polska przygotowała promocję konsumencką, której celem jest podniesienie poziomu świadomości paliwa Total Excellium i benefitów jakie ono oferuje. Za przygotowanie działań marketingowych związanych z akcją prowadzoną pod hasłem ”Zatankuj i odbierz maskotkę!” – w tym m.in. kampanię outdoor, POS i Social Media – odpowiada agencja Olmeka Creation House.
„Archipelag Beztroski” - nowa kampania wizerunkowa Rainbow
Archipelag Rainbow czuwa, przewiduje, sprawdza, dba…
Większy dział Tech&Lab 180heartbeats + Jung v Matt
Paweł Malinowski i Adam Selwon dołączyli do zespołu kompetencyjnego TECH &LAB agencji 180heartbeats + Jung v Matt.
Epson wprowadza 12-kolorowe drukarki i proofery
Firma Epson wprowadziła na rynek swoje pierwsze 12-kolorowe drukarki wielkoformatowe oferujące najszerszą w historii przestrzeń kolorów z 99% pokryciem skali Pantone1. Gwarantując wymagane na potrzeby profesjonalnego proofingu niezawodne odwzorowanie kolorów i wymaganą w druku wysokonakładowym wydajność, drukarki SureColor SC-P7500 (24-calowa) i SC-P9500 (44-calowa) są...
VMLY&R Poland z kampanią dla marki Lay’s dla 33 krajów
„Wkręć się w filmy z Lay’s" (eng. „Sink into the movies with Lay’s”) to hasło nowej, regionalnej kampanii tej marki, przygotowanej przez agencję VMLY&R Poland. Działania swoim zasięgiem obejmą 33 kraje Europy Środkowo-Wschodniej i Azji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764