logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kampania promująca Rok Stanisława Moniuszki

  PR 16.01.2019, przeczytano 175 razy
ilustracjastrzałka

Ruszyła kampania promująca Rok Stanisława Moniuszki pod hasłem „To będzie mój rok!”.Za koncept kreatywny i realizację odpowiada agencja Communication Unlimited. Kampania została przygotowana na zlecenie Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kampania-promujaca-rok-stanislawa-moniuszki,380818,artykul.html

Organizatorem ochodów Roku Moniuszki jest Mnisterstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.Uchwałą Sejmu RP rok 2019 został ustanowiony Rokiem Stanisława Moniuszki.

W tym roku przypada dwusetna rocznica urodzin tego wybitnego kompozytora, dyrygenta, organisty, pedagoga, dyrektora Teatru Wielkiego w Warszawie, twórcy polskiej opery narodowej.

- Wydarzenia organizowane w ramach Roku Stanisława Moniuszki udowodnią, że twórczość tego wybitnego artysty doskonale broni się po latach i potrafi przemawiać do współczesnych słuchaczy. Cieszę się, że wspólnie z zespołem Communication Unlimited wypracowaliśmy komunikację, która dzięki lekkiej formie i poczuciu humoru burzy mur między kompozytorem a publicznością. - mówi Marcin Fedisz, Kierownik Działu Literackiego i Marketingu, Teatr Wielki - Opera Narodowa

Kampania zachęca do odwiedzenia strony moniuszko200.pl, na której można znaleźć m.in. kalendarz wydarzeń rocznicowych, encyklopedię wiedzy o kompozytorze oraz materiały edukacyjne.

- Wizerunek Moniuszki zazwyczaj znamy ze szkoły podstawowej, niektórzy z nas pamiętają go z PRL-owskich banknotów. Naszym celem było tchnięcie życia w tę pomnikową postać. Tak, by już samo nazwisko czy portret inspirowało, uruchamiało wyobraźnię - dokładnie tak, jak inspirują nas portrety Mozarta czy Chopina. - mówi Rafał Grzeszkowski, dyrektor kreatywny Communication Unlimited.

Agencja Communication Unlimited chętnie angażuje się w projekty promujące wydarzenia kulturalne. CU od ponad 3 lat współpracuje z Warsaw Gallery Weekend, a od 2018 roku jest odpowiedzialna za koncept komunikacyjny Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej. Agencja od lat realizuje też program CU ART, w ramach którego organizowane są spotkania z artystami, kuratorami oraz indywidualne wizyty na wystawach dla pracowników i klientów. CU posiada też własną kolekcję sztuki XX i  XXI wieku, największą i najciekawszą spośród polskich agencji reklamowych.

Kampania jest obecna na citilightach na terenie całego kraju. Potrwa do końca stycznia 2019.

Źródło: Communication Unlimited

www.commu.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

TFP Grafika – innowacyjność w druku 3D – pozwól się zaskoczyć
Producent display’ów, opakowań i materiałów POS zaprezentuje się premierowo na FestiwalMarketingu.pl z nowoczesną drukarką 3D MassiVit 1800 PRO - pionierskim rozwiązaniem druku wielkoformatowego 3D dla komunikacji wizualnej.
Kampania społeczna „Od początku”
66% Polaków jako główną przyczynę aborcji postrzega brak wsparcia kobiet w ich najbliższym otoczeniu wynika z badań Fundacji CitizenGO, która rozpoczyna nową ogólnopolską kampanię społeczną pod hasłem: “Od początku”.
A digital na to: KFC
Dziś nasi eksperci zespołu digital na warsztat wzięli wirtualnego influencera KFC - Colonela Sandersa.
Włodzimierz Schmidt ponownie wybrany na Prezesa Zarządu IAB Europe
Włodzimierz Schmidt, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, został ponownie wybrany na stanowisko Prezesa Zarządu IAB Europe – europejskiej organizacji, która skupia swoje działania wokół rozwoju reklamy cyfrowej i edukacji rynku w zakresie potencjału tego sektora. Będzie kierował pracami organizacji do 2021 roku.Włodzimierz...
PGE sponsoruje Zofię Klepacką, multimedalistkę windsurfingu, od 2012 r. i ceni jej sukcesy sportowe. PGE jest sponsorem sportowca, a opinie Zofii Klepackiej są jej opiniami prywatnymi, dlatego – w odniesieniu do spekulacji medialnych – spółka informuje, że nie podejmowała działań mających na celu ograniczenie aktywności medialnej Zofii Klepackiej.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764