logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kampania przeciw hejtowi serwisu Gowork

  PR 09.12.2019, przeczytano 411 razy

Czym jest kampania przeciw hejtowi popularnego serwisu Gowork? Tego dowiesz się czytając nasz artykuł. Jeśli taka tematyka Cie interesuje zachęcamy do lektury.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kampania-przeciw-hejtowi-serwisu-gowork,385030,artykul.html

Hejt w sieci jest bardzo popularnym zjawiskiem, który ma ogromny wpływ nie tylko na osoby prywatne ale także na przedsiębiorców. Zauważyć bowiem można mnóstwo opiniotwórczych stron, na których pracownicy lub po prostu anonimowe osoby mogą dzielić się swoimi opiniami na temat danej firmy. Czy w takim wypadku kampania przeciw hejtowi, która związana jest właśnie z działalnością gospodarczą ma sens

GoWork jest to strona internetowa, której popularność wyniknęła z faktu, iż na w tym serwisie internetowym możliwe jest tworzenie profilu firmy w ramach, którego można zamieszczać wpisy na temat pracodawcy czy też warunków pracy panujących w danym przedsiębiorstwie. Niemniej jednak z czasem GoWork stał się popularnym serwisem do hejtowania, na którym anonimowo były zamieszczane opinie, często mijające się z prawdą, które następnie gowork masowo usuwał. W związku z takim obrotem sprawy GoWork wprowadził w życie kampanię przeciw hejtowi, deklarując, iż zaostrza zasady dotyczące możliwości wypowiadania się na forum opinii o pracodawcach.

Źródło: Legal24

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Gowork, gowork....
Czy to nie ten serwis, który żądał zapłaty za usuwanie nieprawdziwych, negatywnych opinii o pracodawcach?

avatar użytkownika
,

Nic nam nie wiadomo aby serwis ten stosował taką praktykę, natomiast zarzucano mu przyzwolenie na publikowanie nieweryfikowanych w żaden sposób oskarżeń wobec firm, a nawet szczegółów dotyczących życia osobistego kadry kierowniczej. Mechanizm związany z opłatami był taki, że wpisy te były następnie powielane przez inne serwisy, które żądały opłat za ich usuwanie.  

,

Mam 99% pewności, że pierwszym serwisem stosującym opłaty za usunięcie niepochlebnych ocen był gowork.  

avatar użytkownika
,

Być może, nic nam na ten temat nie wiadomo.  

,

"Nic nam nie wiadomo" to słaba wymówka na publikowanie jakichkolwiek materiałów powiązanych z nieetycznym biznesikiem.  

avatar użytkownika
,

Myli Ci się publikowanie materiałów z promocją. Sądzisz że ten teks służy promocji serwisu Gowork?  

,

Oczywiście, że nie.
Przecież nazwa w tekście pada kilka razy całkowicie przez pomyłkę a nawet przypadek.
  

avatar użytkownika
,

Tekst pochodzi od firmy która podejmuje się zwalczać tego typu nadużycia i występuje w imieniu klientów przeciwko takim serwisom jak Gowork. Myślisz że jednocześnie kryptoreklamują...?  

,

"W związku z takim obrotem sprawy GoWork wprowadził w życie kampanię przeciw hejtowi,"  

avatar użytkownika
,

Pokazują swoją skuteczność - to ma być reklamowanie Gowork?  

,

"redakcja, 20.12.2019
Tekst pochodzi od firmy która podejmuje się zwalczać tego typu nadużycia i występuje w imieniu klientów przeciwko takim serwisom jak Gowork."

Znaczy się kto zwalcza a kto prowadzi kampanię?
  

avatar użytkownika
,

Przeczytaj jeszcze raz tekst i komentarze na spokojnie - nie ma w tym nic trudnego.  

,

"W związku z takim obrotem sprawy GoWork wprowadził w życie kampanię przeciw hejtowi,"

redakcja, 20.12.2019
"Tekst pochodzi od firmy która podejmuje się zwalczać tego typu nadużycia i występuje w imieniu klientów przeciwko takim serwisom jak Gowork."

redakcja, 22.12.2019
"Pokazują swoją skuteczność - to ma być reklamowanie Gowork?"


Kto prowadzi kampanię, przeciw komu i po co pojawia się w tekście nazwa firmy?
  

avatar użytkownika
,

Żeby zaprezentować swoje kompetencje w przeciwdziałaniu takim praktykom?  

,

Ale kto?  

avatar użytkownika
,

No właśnie, chyba kompletnie straciłeś rachubę kto jest kim w tej sprawie.  

Najnowsze w tym dziale

Vectra do której niedawno dołączyła spółka Multimedia Polska S.A, przedłuża umowę o współpracy z kanałami Sportklub i Fightklub. Nowe porozumienie podpisane zostało aż na cztery lata i obowiązywać będzie do 2024 roku. Na jego mocy klienci operatora zachowają dostęp do obu kanałów sportowych, jak również dostęp ten utrzymają Ci, którzy wcześniej oglądali kanały za...
Zbudowano infrastrukturę testową internetu kwantowego
Amerykanie chcą stworzyć internet kwantowy. Sieć nowej generacji zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa. W obliczu narastającego problemu cyberprzestępczości zorganizowanej amerykański Departament Energii uruchomił prace nad siecią przesyłu danych nowej generacji. Nad innowacyjnym systemem pracują naukowcy z kilku amerykańskich uczelni. Dzięki wykorzystaniu zjawiska splątania...
Rozszerzona rzeczywistość zmieni telewizję
Zaawansowane narzędzia do projektowania i produkcji, które umożliwiają nadawcom tworzenie wirtualnych obiektów, są dostępne od kilku lat, ale od niedawna weszły do głównego nurtu w największych sieciach telewizyjnych. Grafika AR umożliwia lepszą interakcję, daje swobodę w opowiadaniu złożonej historii w bardzo wizualny sposób. Aplikacje Augmented...
Im dłużej trwa epidemia, tym bardziej realnie MŚP oceniają przyszłość
Najnowszy Barometr COVID-19, zrealizowany przez EFL na przełomie czerwca i lipca br., pokazuje bardziej realistyczne nastawienie przedstawicieli polskiego sektora MŚP do przyszłości niż jeszcze miesiąc temu. Po czterech miesiącach od wybuchu epidemii koronawirusa w Polsce na szybką rekonwalescencję branży w tym roku liczy tylko 6 proc. firm, podczas gdy w maju ten odsetek był trzy...
WP Pilot udostępnił aplikację dla użytkowników korzystających z Huawei Mobile Services. Pozwala ona na oglądanie prawie 100 kanałów telewizyjnych na żywo na urządzeniach Huawei. Każdy użytkownik, który zainstaluje aplikację otrzyma darmowy dostęp do pakietu Starter Plus przez 14 dni.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764