logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kampania reklamowa Moto.pl i Autotrader.pl z konkursem na hasło reklamowe

   09.08.2010, przeczytano 4417 razy

1. sierpnia ruszyła kampania reklamowa serwisów Moto.pl i Autotrader.pl. Chevrolet Cruze to główna nagroda w konkursie towarzyszącym działaniom promocyjnym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kampania-reklamowa-moto.pl-i-autotrader.pl-z-konkursem-na-haslo-reklamowe,11065,artykul.html

W ramach kampanii, serwisy motoryzacyjne Moto.pl i Autotrader.pl przygotowały specjalny konkurs dla użytkowników, w którym główną nagrodą jest samochód Chevrolet Cruze o wartości 60 tys. zł. Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie hasła reklamowego dla serwisu Moto.pl lub Autotrader.pl. Wystarczy wypełnić specjalny formularz dostępny na stronach Moto.pl i Autotrader.pl oraz wysłać wiadomość sms z kodem ze strony konkursowej.

Ogólnopolska kampania promocyjna serwisów motoryzacyjnych Agory obejmuje nośniki reklamy zewnętrznej AMS (m.in. citylighty i billboardy w 8 największych miastach Polski), internet (serwisy Grupy Gazeta.pl) oraz prasę („Gazeta Wyborcza" oraz czasopisma Trader.com (Polska)). Za przygotowanie kreacji outdoorowych oraz zaplanowanie i zakup powierzchni reklamowych odpowiada dział marketingu Trader.com (Polska). Działania promocyjne i konkurs będą trwały do 30 września br. Fundatorem nagrody jest Agora.

Źródło: Agora

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Takich konkursów proszę tutaj nie prezentować. Jesteśmy głownie marketingowcami i to żenujące wciskanie nam takiego KITU. "Wymyśl hasło, Wyślij SMS i wygraj samochód!" ... przecież REKLAMUJECIE HAZARDOWĄ ZABAWĘ, a nie żaden konkurs

Najnowsze w tym dziale

4 nagrody dla Bluerank w konkursie Performance Marketing Diamonds
Tytuł Agencji Roku, Grand Prix za kampanię SEO dla DOZ, główne nagrody za kampanie paid social media dla Promedica24 i SEO Emergency Quest dla DOZ. Tegoroczny konkurs Performance Marketing Diamonds, którego rozstrzygnięcie odbyło się 17 października w Warszawie należał do Bluerank.
Laureaci Grand Video Awards 2019
Podczas gali Grand Video Awards 2019 Grupa Filmowa Darwin otrzymała nagrodę dla Kanału Roku, odebrała też statuetkę w kategorii Rozrywka i komedia. Nagrodę Widzów otrzymał Krzysztof Gonciarz. Jury wyłoniło zwycięzców w 10 kategoriach, nagrody przyznali też partnerzy GVA 2019. Patronami medialnymi konkursu po raz kolejny była Wyborcza.pl oraz CoJestGrane24.
Znamy finalistów tegorocznej edycji festiwalu Golden Drum
26. Międzynarodowy Festiwal Golden Drum ogłosił finalistów tegorocznej edycji konkursu.  Do organizatorów spłynęło 1150 prac, z czego 883 uczestniczyło w głównym konkursie a 267 było zgłoszonych do konkursu Young Drummers. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas piątkowej ceremonii wręczenia nagród, która będzie miała miejsce w piątek wieczorem  w hotelu Slovenija w...
Druga edycja Antalis Interior Design Award
Antalis, europejski dystrybutor papierów, rozwiązań opakowaniowych i komunikacji wizualnej, ogłasza drugą edycję Antalis Interior Design Award 2019, konkursu dedykowanego architektom i projektantom z całego świata. Ideą konkursu jest wyłonienie talentów, które w kreatywny sposób potrafią przekształcić przestrzeń w miejsce do życia.  
Gemini Park Tychy z nagrodą za kampanię otwarcia
Gemini Park Tychy  zostało docenione w prestiżowym konkursie PRCH Retail Awards 2019, który organizuje Polska Rada Centrów Handlowych. Wczoraj w nocy galeria zgarnęła dla siebie nagrodę w kategorii "Kampania otwarcia/przebudowy/modernizacji obiektu handlowego roku".
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764