logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kampania wizerunkowa Pasażu Tesco nagrodzona Stevie Awards 2018

  PR 27.08.2018, przeczytano 695 razy
ilustracjastrzałka

Centra Handlowe Pasaż Tesco po raz trzeci znalazły się w gronie zwycięzców prestiżowego konkursu International Business Awards – Stevie Awards 2018, a po raz drugi zdobyły brązową statuetkę w kategorii „Marketing Campaign of the Year – Retail”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kampania-wizerunkowa-pasazu-tesco-nagrodzona-stevie-awards-2018,37700,artykul.html

Kampania kreatywna „Bliski sąsiad na wyciągnięcie ręki” oraz jej hasło nawiązywało do strategii marki, która zakłada, że centra handlowe Pasaż Tesco są zawsze blisko swoich klientów – zarówno ze względu na lokalizację, jaki i kompleksową ofertę zakupową. Udział w kampanii wzięły 3 zaproszone do współpracy gwiazdy, które doradzały klientom Pasaży w trzech różnych obszarach.

Małgorzata Rozenek-Majdan podpowiadała jak łatwo i ładnie urządzić dom, Paulina Krupińska pełniła rolę ekspertki w dziedzinie mody i urody, a Mateusz Gessler oprócz porad kulinarnych doradzał jak miło spędzić wolny czas w gronie przyjaciół. Porady gwiazd były publikowane na stronie internetowej www.pasaztesco.pl, Instagramie @pasażtesco oraz w książce, która była dostępna wyłącznie dla klientów sieci.

W tym roku nagrody International Business Awards przyznano po raz piętnasty. Do konkursu zgłoszono ponad 10 tys. projektów z blisko 60 państw. Uroczyste przyznanie nagród odbędzie się 20 października 2018 r.

- Mamy duże powody do dumy, ponieważ zrealizowana przez nas kampania kolejny raz na przestrzeni dwóch lat została nagrodzona przez ekspertów w dziedzinie komunikacji marketingowej. – mówi Łukasz Kędzior, Marketing Manager w Dziale Zarządzania Pasażami Handlowymi. – Zdobycie nagrody takiej jak Stevie Awards, nazywanej Oscarem Światu Biznesu potwierdza, że nasze działania i praca nad dopasowywaniem strategii do oczekiwań naszych klientów idą w słusznym kierunku – dodaje.

Nagrodzony projekt powstał we współpracy z agencją Garden of Words, która odpowiadała za kreację kampanii oraz współpracę z gwiazdami, które wzięły w niej udział. Za zakup mediów odpowiadał dom mediowy MEDIACOM.

Źródło: Tesco

www.tesco.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Graduation Projects 2021 - zgłoszenia do końca miesiąca
Zapraszamy do wzięcia udziału w 20. edycji przeglądu najlepszych prac dyplomowych z grafiki użytkowej i wzornictwa z Krajów Wyszehradzkich. Prace w postaci ilustracji i krótkiego opisu można wgrywać do 31 października 2021 roku za pomocą formularza zgłoszeniowego.
The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o. nagrodzi autorów najciekawszych ekspozycji dla swoich produktów
Do rywalizacji w konkursie „Create Tomorrow – zaprojektuj ekspozycję przyszłości” mogą przystąpić studenci kierunków artystycznych, technicznych oraz marketingowych, ale także osoby kreatywne, interesujące się szeroko pojętym projektowaniem użytkowym, designem i marketingiem. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie nowoczesnej ekspozycji dla...
Konkurs na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch
2. edycja Konkursu na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch za nami. 14 października br. ogłoszono wyniki konkursu skierowanego do grafików - osób zarówno profesjonalnie zajmujących się projektowaniem graficznym, jak i amatorów. Główną nagrodę w postaci 5 tys. przyznano Antoninie Janus-Szybist za pracę pn. Solaris.
W konkursie Power of Content Marketing Awards 2021, organizowanym przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska, ING otrzymał Grand Prix. Bank został uznany za trendsettera technologii, formatów i contentu oraz otrzymał 9 nagród, w tym aż 7 złotych. Nagrody za najlepsze strategie oraz działania contentmarketingowe wręczono już po raz trzynasty.
Globalny konkurs Samsung #Bespokedesignedbyyou rozstrzygnięty – zobacz zwycięskie projekty
Zadaniem dla uczestników globalnego konkurs Samsung #BespokeDesignedByYou, który wystartował 7 lipca br., było stworzenie własnej wersji modułowej lodówki Bespoke. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 12 pażdziernika w mediach społecznościowych marki. Na drugim miejscu, na ponad 1581 nadesłanych zgłoszeń, znalazła się projektantka z Polski.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764