logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kanały Grupy Kino Polska w ofercie Play

  PR 17.12.2023, przeczytano 617 razy
ilustracjastrzałka

Play rozszerza ofertę pakietów telewizyjnych o kolejne kanały Grupy Kino Polska, jednej z wiodących grup medialnych w kraju. W styczniu w ofercie operatora pojawi się aż dziewięć nowych kanałów, w tym pięć z pakietu FilmBox, filmowy kanał Kino TV, jak również dokumentalny DocuBox HD, sportowy FightBox HD oraz nadający w jakości 4K FunBox UHD. Wszystkie wspomniane kanały Grupy Kino Polska zostaną udostępnione abonentom Play promocyjnie w ramach okna otwartego od 14 grudnia 2023 roku do 9 stycznia 2024 roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kanaly-grupy-kino-polska-w-ofercie-play,402497,artykul.html

W ramach oferty Play, abonenci zyskają dostęp do bogatego pakietu kanałów Grupy Kino Polska, będącej częścią SPI International, globalnej firmy medialnej należącej do Grupy CANAL+. Kanały te uzupełnią bogatą ofertę operatora, zapewniając jeszcze szerszy dostęp do różnorodnych treści.

 Cieszymy się, że dzięki współpracy z Grupą Kino Polska do oferty telewizyjnej Play dołączą kolejne kanały, rozszerzając naszą usługę telewizyjną o różnorodne, wysokiej jakości programy. Bogata biblioteka filmów, seriali, dokumentów i treści sportowych, która wzbogaci naszą ofertę, doskonale wpisuje się w strategię dostarczania klientom telewizji nowej generacji. Najlepsze wrażenia z oglądania telewizji, najwyższej klasy rozrywka i wolność wyboru to filary telewizji Play. – powiedziała Magdalena Zonko, Kierownik Zespołu Pozyskiwania i Zarządzania Treścią w Play.

- Stale poszerzamy dystrybucję naszych kanałów, umożliwiając wybór oferowanych przez nas treści jeszcze większej grupie odbiorców. Cieszymy się, że kanały z portfolio Grupy Kino Polska dołączają do oferty kolejnego dużego operatora w kraju. Wprowadzenie ich do Play zwiększa ich dostępność i pozwala zarówno nowym, jak i obecnym abonentom na dostęp do atrakcyjnych i jakościowych treści. Jestem przekonany, że każdy z nich znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.  powiedział Jacek Koskowski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Dystrybucji w Grupie Kino Polska.

Kanały Grupy Kino Polska, które dołączą do oferty Play, to popularne i lubiane treści telewizyjne. FilmBox to dobrze znana marka, która oferuje pięć kanałów filmowych: FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Action FilmBox Arthouse. Kanały FilmBox są propozycją doskonałej rozrywki dla szerokiego grona widzów. Pakiet obejmuje starannie wyselekcjonowaną ofertę nagradzanych filmów ze świetnymi aktorami, głośne produkcje hollywoodzkie, uznane kino europejskie, najlepsze filmy akcji, klasykę rozrywki dla całej rodziny, ciekawy wybór seriali z całego świata, a także kino artystyczne, autorskie i dzieła spoza głównego nurtu.

Użytkownicy telewizji Play będą mogli również oglądać znane filmy i seriale na kanale Kino TV. Oferta programowa obejmuje bogaty wybór popularnych evergreenów, filmów fantasy, poruszających dramatów, zabawnych komedii, kultowych horrorów, a także seriali i miniseriali.

Miłośników dokumentów z pewnością ucieszy oferta kanału DocuBox HD, prezentującego programy i seriale przyrodnicze, popularnonaukowe, historyczne i kulturalne. Dla fanów sportu nadawca oferuje FightBox HD – unikalny na polskim rynku kanał sportowy, poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki, w tym najszybciej rozwijającej się ostatnio MMA. Z kolei FunBox UHD to jeden z nielicznych dostępnych w Polsce kanałów, który nadaje w jakości Ultra HD (4K). Pozwala on odkryć widzom zapierające dech w piersiach miejsca, spotkać niezwykłych ludzi i uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach kulturalnych.

Źródło: Play

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

CDA Premium rozbudowuje dział filmów dla dzieci
CDA intensywnie rozwija sekcję „dla dzieci” na platformie CDA Premium. W ostatnich tygodniach dodano kilkanaście znanych i lubianych tytułów, a w czerwcu i w trakcie wakacji premiery będą miały kolejne hity dla najmłodszych.
Aż 55 proc. dorosłych Polaków przynajmniej raz w tygodniu ogląda wydarzenia sportowe na ekranie telewizora [1] – mecze, walki, wyścigi, rozgrywki na szczeblu ligowym i międzynarodowym. Oglądanie sportu, obok filmów i gier wideo, jest jedną z najbardziej popularnych form masowej rozrywki i znakomitym sposobem na relaks i odpoczynek – pod warunkiem, że nic nie...
Bar Paragraf – podcast w Onecie i w Onet Audio
W każdy piątek w Onet Audio, w Onecie oraz na popularnych platformach podcastowych można słuchać nowego podcastu Jana Stanisławskiego i Wojciecha Sroczyńskiego. „Bar paragraf” to podcast o najgłośniejszych sprawach kryminalnych lat dziewięćdziesiątych. Gościem pierwszego odcinka podcastu był Artur Górski.
Unlimited – wideocast w Polsat Box Go
W Polsat Box Go startuje nowy wideocast Unlimited, w którym gośćmi będą osoby z szeroko rozumianego showbiznesu. Niezwykłe postaci, które swój sukces nierzadko osiągnęły dlatego, że ich życie bywa unlimited, będą dzielić się swoimi historiami. Pierwszy odcinek z Iwoną Pavlović jest już dostępny w Polsat Box Go. Program prowadzi dziennikarz...
W I kwartale 2024 r. Grupa Polsat Plus rozbudowała zasięg 5G Plusa do 23 mln osób, a 5G Ultra o prędkości do 1 Gb/s – do 6 mln osób. Ze światłowodem dociera do 13 mln osób. Wiosenna ramówka Telewizji Polsat miała wysoką oglądalność, a Grupa Polsat-Interia w kwietniu ponownie została nr 1 wśród wydawców internetowych. Trwa rozruch...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764