logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kapitan Tomasz Cichocki przyjacielem marki Atlantic

  PR 15.04.2019, przeczytano 240 razy
ilustracjastrzałka

Kapitan Tomasz Cichocki jest jednym z niewielu żeglarzy, którzy mogą poszczycić się dwukrotnym samotnym przepłynięciem Atlantyku w trakcie jednego roku. Jednocześnie jako jedyny Polak znajduje się także w elitarnym zestawieniu WSSRC - World Sailing Speed Record Council. Zawdzięcza to samotnemu opłynięciu kuli ziemskiej trasą przez Przylądek Dobrej Nadziei i Przylądek Horn w ciągu 312 dni. Teraz kapitan Tomasz Cichocki dołączył do grona przyjaciół marki Atlantic.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kapitan-tomasz-cichocki-przyjacielem-marki-atlantic,382107,artykul.html

- Bardzo się cieszymy, że tak utytułowany żeglarz, ale też jednocześnie niezwykle ciekawy człowiek dołącza do grona przyjaciół marki Atlantic. Kapitan Cichocki to kierowca rajdowy, paralotniarz, podróżnik. To ktoś, kto nie boi się wyzwań i mamy nadzieję, że pomoże nam również zainspirować miłośników marki do podejmowania wyzwań również w codziennym życiu. - mówi Jarosław Guzek z Grupy ZiBi, wyłącznego dystrybutora marki Atlantic w Polsce.

Działania prowadzone we współpracy z kapitanem Tomaszem Cichockim skupiać się będą na modelach z linii Atlantic Mariner nawiązującej do klasycznych zegarków typu Diver. Modele Diver to klasyczne modele z zakręcaną koronką i obrotowym bezelem. Już sama nazwa odnosi się do wysokiej wodoszczelności zegarków. W tym przypadku wynosi ona 200 metrów. Każdy model z linii Mariner posiada odporne na zarysowania szafirowe szkło. Dodatkowo koperty zostały zawieszone na wysokiej jakości skórzanych paskach, które wyróżniają się ciekawą stylistyką. Tak interesujący zegarek świetnie sprawdzi się w miejskim zgiełku jak i podczas wszelkich aktywności na łonie natury.

- Bardzo cieszy mnie współpraca z marką Atlantic, szczególnie, że w jej ofercie znajduje się kilka świetnych propozycji dla ludzi morza, którzy są niezwykle wymagający wobec swojego sprzętu. Co prawda na łodzi czas płynie zupełnie inaczej niż na lądzie, ale jestem pewien, że zegarek z kolekcji Mariner nie raz przyda mi sie podczas moich rejsów - mówi kapitan Tomasz Cichocki.

Źródło: Atlantic

www.atlantic-watch.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Peppermint rozszerzyła współpracę z Nowy Adres S.A. Zespół Peppermint odpowiada za wsparcie targów MoneyDays.
Yieldbird dołącza do grona firm członkowskich IAB Polska
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza Yieldbird – firma specjalizująca się zwiększaniu przychodów z reklam w modelu programmatic.
Danuta Olczyk odpowiada za komunikację They.pl
Danuta Olczyk objęła stanowisko PR & Communication Specialist w agencji marketingowej They.pl, zastępując Joannę Warszawską, która rozstała się z firmą.
Slavoj Żiżek otwiera line-up 26. edycji Golden Drum
Na scenie w Portoroż zobaczymy czterdziestu międzynarodowych prelegentów, w tym czworo Polaków. Wśród gwiazd znajdą się także Jeanette Liendo i Bogdan Draganski.
Maxcom prezentuje nowe logo
Maxcom, polska firma zajmująca się produkcją klasycznych telefonów komórkowych, przedstawiła dziś logotyp. Zmiana komunikacji wizualnej jest elementem nowej strategii marketingowej, której celem jest odświeżenie wizerunku polskiego producenta.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764