logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kapitan Tomasz Cichocki przyjacielem marki Atlantic

  PR 15.04.2019, przeczytano 118 razy
ilustracjastrzałka

Kapitan Tomasz Cichocki jest jednym z niewielu żeglarzy, którzy mogą poszczycić się dwukrotnym samotnym przepłynięciem Atlantyku w trakcie jednego roku. Jednocześnie jako jedyny Polak znajduje się także w elitarnym zestawieniu WSSRC - World Sailing Speed Record Council. Zawdzięcza to samotnemu opłynięciu kuli ziemskiej trasą przez Przylądek Dobrej Nadziei i Przylądek Horn w ciągu 312 dni. Teraz kapitan Tomasz Cichocki dołączył do grona przyjaciół marki Atlantic.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kapitan-tomasz-cichocki-przyjacielem-marki-atlantic,382107,artykul.html

- Bardzo się cieszymy, że tak utytułowany żeglarz, ale też jednocześnie niezwykle ciekawy człowiek dołącza do grona przyjaciół marki Atlantic. Kapitan Cichocki to kierowca rajdowy, paralotniarz, podróżnik. To ktoś, kto nie boi się wyzwań i mamy nadzieję, że pomoże nam również zainspirować miłośników marki do podejmowania wyzwań również w codziennym życiu. - mówi Jarosław Guzek z Grupy ZiBi, wyłącznego dystrybutora marki Atlantic w Polsce.

Działania prowadzone we współpracy z kapitanem Tomaszem Cichockim skupiać się będą na modelach z linii Atlantic Mariner nawiązującej do klasycznych zegarków typu Diver. Modele Diver to klasyczne modele z zakręcaną koronką i obrotowym bezelem. Już sama nazwa odnosi się do wysokiej wodoszczelności zegarków. W tym przypadku wynosi ona 200 metrów. Każdy model z linii Mariner posiada odporne na zarysowania szafirowe szkło. Dodatkowo koperty zostały zawieszone na wysokiej jakości skórzanych paskach, które wyróżniają się ciekawą stylistyką. Tak interesujący zegarek świetnie sprawdzi się w miejskim zgiełku jak i podczas wszelkich aktywności na łonie natury.

- Bardzo cieszy mnie współpraca z marką Atlantic, szczególnie, że w jej ofercie znajduje się kilka świetnych propozycji dla ludzi morza, którzy są niezwykle wymagający wobec swojego sprzętu. Co prawda na łodzi czas płynie zupełnie inaczej niż na lądzie, ale jestem pewien, że zegarek z kolekcji Mariner nie raz przyda mi sie podczas moich rejsów - mówi kapitan Tomasz Cichocki.

Źródło: Atlantic

www.atlantic-watch.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Traffic Design: Redesign orłowskiego targowiska
Szyldy i zewnętrzna identyfikacja wizualna to nie tylko bolączka głównych miejskich ulic. Tym razem Stowarzyszenie Traffic Design na warsztat weźmie popularne wśród gdynian targowisko na placu Górnośląskim.
Agencja reklamowa Hand Made wygrała przetarg na launch nowych produktów marki Amway.
Serviceplan Health, międzynarodowa grupa specjalizująca się w komunikacji marketingowej produktów i usług w kategorii zdrowia i zdrowego stylu życia, wchodzi na rynek polski. Biuro w Warszawie będzie odpowiedzialne nie tylko za rozwój kompetencji grupy na lokalnym rynku, ale będzie także odgrywać rolę regionalnego hubu SP Health.
„Łazienki polecane przez życie” – wiosenna odsłona kampanii marki Cersanit
Ruszyła kolejna odsłona kampanii wizerunkowej Cersanit pod hasłem „Łazienki polecane przez życie”. W ramach kampanii marka wykorzystując wieloletnie doświadczenie, a także specjalistyczną wiedzę –chce budować świadomość i inspirować Polaków do działania i tworzenia indywidualnej łazienkowej przestrzeni, z wykorzystaniem najwyższej jakości...
Mimaki na targach Fespa 2019
Firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, poinformowała dziś, że zamierza zainspirować klientów do odkrywania twórczych, innowacyjnych, dochodowych możliwości w futurystycznej atmosferze na targach FESPA Global Print Expo 2019 (Monachium, Niemcy – 14-17 maja 2019 roku). Pod hasłem „Wyobraź sobie przyszłość...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764