logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Karolina Kałużyńska została Head of Communications w Gameset

  PR 13.09.2021, przeczytano 128 razy
ilustracja

Karolina Kałużyńska, która do tej pory pełniła funkcję PR Managerki agencji gaming marketingu Gameset, awansowała na stanowisko Head of Communications.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/karolina-kaluzynska-zostala-head-of-communications-w-gameset,392970,artykul.html

Karolina Kałużyńska dołączyła do grona team leaderów w strukturze agencji gaming marketingu Gameset. Jako Head of Communications odpowiada za zarządzanie komunikacją zewnętrzną oraz wewnętrzną w firmie, a także wsparciem PR projektów realizowanych dla klientów agencji. Do Karoliny raportuje Wojciech Grzegorzyca, który dołączył do zespołu w czerwcu jako Communications Specialist.

Kałużyńska dołączyła do Gamesetu w sierpniu 2020 roku. Jako PR Managerka była odpowiedzialna za strategię komunikacji, reprezentację agencji na wydarzeniach branżowych, media relations i prowadzenie kanałów społecznościowych. Wcześniej zdobywała doświadczenia z zakresu komunikacji w branży gamingu i esportu przy realizacji projektów i stałej obsłudze klientów w Monday, gdzie odpowiadała za takie marki jak Intel czy Electronic Arts. Karolina jest także ambasadorką międzynarodowej organizacji Women in Games i w ramach pracy w Gameset angażuje się w działania mające na celu wsparcie kobiet w gamingu i esporcie.

Źródło: Grupa LTTM

www.lttm.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mimaki prezentuje nowe innowacje i możliwości zastosowań na targach FESPA 2021
Firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, zaprezentuje swoją szeroką ofertę wiodących na rynku, dochodowych technologii druku cyfrowego na targach FESPA Global Print Expo 2021 (12-15 października 2021 roku, RAI Amsterdam, Holandia, Stoisko: 1-F45). Chcąc w pełni wykorzystać zalety pierwszych organizowanych na żywo targów FESPA...
Hebe i agencja V&P ruszają z kolejną odsłoną kampanii reklamowej „Jestem w Hebe”
Sieć Hebe oraz agencja reklamowa V&P kontynuują współpracę i prezentują najnowszą serię spotów reklamowych pod tytułem „Jestem w Hebe“. Znany już widzom żartobliwy format rozmów matki i córki powróci na ekrany 16 września.  
Awanse i zmiany kadrowe w Gameset
Cezary Sokół i Michał Kisiel, dotychczas Junior Talent Managerowie, awansowali na stanowiska Talent Managerów w agencji gaming marketingu Gameset (grupa LTTM). Ponadto do zespołu Sales&Strategy dołączył Paweł Sakowicz, który objął funkcję Sales Managera.
Zygmunt Chajzer nowym ambasadorem Neonet
Gwiazdą kolejnej odsłony kampanii telewizyjno-radiowej marki NEONET został słynny dziennikarz i prezenter radiowo-telewizyjny, Zygmunt Chajzer. Nowy spot reklamowy skupia się na znalezieniu sprawdzonych rozwiązań, które sprawdzą się na co dzień. Wpisuje się on w komunikację NEONET prowadzoną pod hasłem „Mówisz-masz”, która ma na celu pokazanie...
Salony Agata z nową agencją PR – Big Picture zajmie się kompleksową obsługą brandu
Od września br. obsługę działań komunikacyjnych marki Agata – polskiej sieci salonów mebli i akcesoriów do wyposażenia wnętrz, prowadzi Big Picture. W ramach współpracy agencja odpowiada za stworzenie oraz realizację kompleksowej strategii w obszarze PR produktowego i korporacyjnego. Do zadań agencji należy między innymi prowadzenie biura...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764