logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Karolina Szmulewicz awansuje w Iberionie

  PR 04.02.2024, przeczytano 362 razy
ilustracja

Karolina Szmulewicz awansuje na stanowisko Publishing Directora. Raportować będzie bezpośrednio do członka zarządu grupy, Michała Chabasa. W Iberionie wcześniej odpowiedzialna była za obszar Health & Hobby.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/karolina-szmulewicz-awansuje-w-iberionie,402980,artykul.html

- Karolina w 2023 z powodzeniem zrealizowała postawione przed nią cele zasięgowe i przychodowe. Udowodniła, że potrafi skutecznie zarządzać zespołami zarówno w ustabilizowanych projektach (np. Smakosze), jak i takich, które miały nowe otwarcie - Pacjenci i Portal Parentingowy. Wykazała również ponadprzeciętne umiejętności rekrutacyjne i w zakresie realizacji inicjatyw sprzedażowych. Ogromną przyjemnością powierzamy jej tak dużą odpowiedzialność - mówi michał Chabas, Chief Publishing Officer.

Karolina Szmulewicz to doświadczona specjalistka branży mediowej, obecnie pełniąca funkcję Publishing Director w firmie Iberion. Karierę w mediach rozpoczęła w serwisie Smakosze.pl, gdzie zyskała uznanie i w ciągu krótkiego czasu awansowała na stanowisko redaktora naczelnego, a sam serwis osiągnął 1 miejsce w badaniu Mediapanel w kategorii Kulinaria. W 2022 roku, będąc redaktorem naczelnym, skutecznie kierowała zarówno serwisem, jak i video portalu Pyszności.pl.

Po udanej przygodzie z Pyszności.pl, Karolina Szmulewicz powróciła w 2023 roku do Iberionu, tym razem na stanowisku dyrektora obszaru Health&Hobby. Na tym stanowisku była odpowiedzialna za koordynację serwisów specjalistycznych, takich jak Smakosze.pl, Domekiogrodek.pl, Turysci.pl, Pacjenci.pl oraz Portalparentingowy.pl. Jej umiejętności i doświadczenie w dziedzinie publikacji są niezaprzeczalnym atutem dla firmy, a zaangażowanie w rozwój obszaru Health&Hobby potwierdza jej rosnącą pozycję w branży wydawniczej.

- Czuję wielką wdzięczność oraz odpowiedzialność wynikającą awansu. To ogromne wyróżnienie oraz potwierdzenie moich osiągnięć w zeszłym roku. Jestem gotowa na wszystkie wyzwania, które na mnie czekają i jestem przekonana, że razem z rewelacyjnym działem Publishing osiągniemy założone cele i przyczynimy się do dalszego, dynamicznego rozwoju produktu wydawniczego - komentuje Szmulewicz

Iberion to największa grupa mediowa w social mediach. Wydawca takich serwisów jak Goniec, Świat Gwiazd, Lelum oraz ośmiu specjalistycznych serwisów tematycznych.

Źródło: Iberion

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zmiany w zarządzie Fundacji TVN
W związku z zakończeniem kadencji dotychczasowego zarządu Fundacji TVN, przypadającym na 14 kwietnia br., Rada Fundacji TVN podjęła decyzję o mianowaniu nowych członków zarządu. Katarzyna Kolenda-Zaleska, dotychczasowa prezes Fundacji TVN, zakończyła swoją 8-letnią kadencję. Z początkiem maja nowe stanowisko łączące funkcje prezesa i dyrektora zarządzającego Fundacji...
Tenesys transformuje koncern mediowy Bonnier
Stworzona w Polsce firma Tenesys przeprowadziła migrację i modernizację infrastruktury Grupy Bonnier. Usunęła przestarzałe systemy, poprawiając wydajność, stabilność i skalowalność. Dzięki partnerstwu z OVHcloud, Tenesys zwiększyła elastyczność i efektywność zarządzania zmianą technologiczną w dużych korporacjach.
Nowe cenniki Grupy Eurozet
Z dniem 29 kwietnia br. Grupa Eurozet wprowadza nowe cenniki reklam pakietów, sieci i wybranych stacji radiowych. Decyzja biznesowa została podjęta m.in. w związku z dobrą koniunkturą na rynku reklamy radiowej oraz rosnącymi wynikami słuchalności stacji wchodzących w skład grupy.  
Bilguun Ariunbaatar w Radiu ZET
W czwartek 11 kwietnia br. do ekipy porannego programu Radia ZET „Dzień dobry bardzo” dołączy Bilguun Ariunbaatar  
Udział Radia ZET najwyższy od 2014 roku
W fali I-III 2024 badania Radio Track udział w czasie słuchania Radia ZET wzrósł do 14,6 proc. To najlepszy wynik stacji od 10 lat. Ostatnia fala okazała się również rekordowa dla całej Grupy Eurozet.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764