logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Karolina Urbańska w zespole Walk Creative

  PR 21.07.2023, przeczytano 394 razy

W lipcu do zespołu Client Service agencji Walk Creative dołączyła Karolina Urbańska. Objęła stanowisko Senior Account Executive.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/karolina-urbanska-w-zespole-walk-creative,400852,artykul.html

W Walk Creative będzie odpowiedzialna za obsługę zarówno projektów BTL, jak i działań digital dla kilku klientów agencji w zespole Olgi Chełchowskiej, Account Director Walk Creative.

Karolina Urbańska z branżą reklamową związana jest od niemal 10 lat. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywała pracując m.in. w agencji IQ Marketing. Zajmowała się również przygotowaniem kampanii i projektów niestandardowych w Grupie Radiowej Agory. Realizowała działania z zakresu BTL dla klientów branży telekomunikacyjnej oraz FMCG. W swoim portfolio ma projekty dla takich marek jak: Kompania Piwowarska, Unilever, Orange, Wedel, Aviva, czy Netia. Ukończyła grafikę komputerową w Europejskiej Wyższej Szkole Informatyczno-Ekonomicznej w Warszawie oraz reklamę w Wyższej Szkole Promocji.

Źródło: Walk

www.walk.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żołądkowa Gorzka w nowej butelce
Żołądkowa Gorzka, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku, przechodzi kolejną metamorfozę w swojej historii. Stock Polska prezentuje nową elegancką odsłonę butelki swojego flagowego produktu w portfolio, którego smak niezmiennie opiera się na recepturze sprzed 200 lat.
Mariusz Przybylski nowym ambasadorem Samsung
Mariusz Przybylski jest jednym z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Jego projekty charakteryzują się wyjątkową formą i kreatywnością, a jego kreacje wybiera wiele polskich gwiazd i nie tylko. Jednocześnie projektant w swojej pracy stawia na wysoką jakość tkanin, a te z kolei wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Partnerstwo z Samsung AirDresser oraz całą...
Binance w kampanii promocyjnej chce rozdawać dolary
Binance, największa na świecie giełda kryptowalut i ekosystem blockchain, rozpoczęła nowa kampanię promocyjną o nazwie "Krypto jest lepsze z Binance". W ramach kampanii zostanie zaprezentowanych dziesięć historii użytkowników Binance z całego świata, którzy wykorzystali platformę i kryptowaluty, aby poprawić jakość swojego życia. Częścią kampanii są także dwa...
„Dom” w świątecznej reklamie Allegro
“Dom” to świąteczna opowieść o miłości i rodzinie. Allegro w tegorocznej kampanii porusza temat mijającego czasu i tego jak wpływa on na relacje z bliskimi.
„Praska Ślizgawka” w świątecznej kampanii Pepsi
Najbardziej wyjątkowe lodowisko na mapie Warszawy – „Praska Ślizgawka Konesera” – już od 2 grudnia zaprasza wszystkich miłośników piruetów do wspólnej zabawy. Partnerem lodowiska po raz kolejny została marka Pepsi. Zimowa atrakcja Centrum Praskiego Koneser będzie dostępna niemal codziennie, od rana do późnego wieczora. Po spełnieniu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764