logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Karta graficzna za grosze

   18.05.2007, przeczytano 646 razy

Firma Nvidia przedstawiła nowy niskobudżetowy procesor graficzny GeForce 7200 GS, który jest pomyślany jako niedrogi sposób na ulepszenie komputerów, wyposażonych jedynie w zintegrowaną kartę graficzną.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/karta-graficzna-za-grosze,5591,artykul.html

Przewidywana cena karty zbudowane na chipsecie GeForce 7200 GS to mniej niż 50$. Nvidia utrzymuje, że nowy GeForce 7200 GS jest do 50% szybszy od zintegrowanych kart graficznych w testach 3D. GeForce 7200 GS zapewnia pełną obsługę Microsoft DirectX 9.0, Shader Model 3.0, oświetlenia HDR i technologii NVIDIA PureVideo. Układ jest przystosowany do pracy z Windows Vista.

Producenci będą mogli wyposażyć karty zbudowane na tym procesorze graficznym w 128MB lub 256MB pamięci GDDR2. Częstotliwość rdzenia GPU firma ustawiła na 450MHz, a rekomendowane taktowanie dla pamięci to 800MHz. Wśród firm partnerskich są: Albatron, ASUS, Biostar, ECS, EVGA, Foxconn, Galaxy, Gigabyte, Innovision, Leadtek, MSI, Palit, Point of View, PNY Technology, Sparkle, XFX, Zogis i Zotac.

Źródło: CDRinfo

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited jest odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji firmy, doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764