logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kaszki Bobovita z klipsem od Fortress Gifts

  PR 19.11.2013, przeczytano 1874 razy
ilustracjastrzałka

NUTRICIA Polska zorganizowała akcję promocyjną swojego produktu – kaszek. Do zestawu dwóch kaszek BoboVita dołączono gadżet - klips z wizerunkiem misia. Za przygotowanie produktu promocyjnego odpowiadał Fortress Gifts, specjalizujący się m. in. w produkcji gadżetów reklamowych na potrzeby akcji promocyjnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kaszki-bobovita-z-klipsem-od-fortress-gifts,20251,artykul.html

NUTRICIA przygotowała akcję promocyjną kaszek dla dzieci, w której do dwóch opakowań kaszki BoboVita o smaku malinowym lub waniliowym dołączono prezent - klips z wizerunkiem misia.

Klips jest odpowiedzią na informacje otrzymywane od Konsumentów a także kolejnym podkreśleniem ważnej dla marki BoboVita wysokiej jakości produktów. Dzięki praktycznemu gadżetowi rodzic po odmierzeniu 1 porcji kaszki potrzebnej do przygotowania posiłku może w odpowiedni sposób zamknąć opakowanie. Tak zabezpieczona torebka z kaszką może być bezpiecznie przechowywana, zawartość opakowania jest zabezpieczona np. przed rozsypaniem się itp.

Zgodnie z wymogami dla tego typu produktów, klips spełnia określone normy bezpieczeństwa. Gadżet przygotował Fortress Gifts, specjalizujący się w promocjach gadżetowych.

Akcję promocyjną zaplanowano w okresie od listopada do grudnia br. w sklepach sieci L'eclerc, Makro Cash&Carry, Tesco, Selgros, Real, Polomarket oraz w wybranych mniejszych sklepach na terenie kraju.

Źródło: Fortress Gifts

www.fortressgifts.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: Blanka1210

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

ViralTalk przystąpiło do grona firm członkowskich IAB Polska
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje agencja ViralTalk.
Semwaw#2 – startup edition
semWAW 22 marca impreza semWAW powraca do Campusu Google. semWAW#2, czyli bliźniaczy event krakowskiego semKRK w Warszawie, ponownie zgromadzi pasjonatów marketingu internetowego.
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła agencja Brandlift.
Współpraca IAB Polska z WSIiZ wchodzi na wyższy poziom
Wyższa Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie współpracuje z IAB Polska od 2017, rozwijając programy kształcenia, wymieniając doświadczenia i standaryzując kompetencje w branży. W ramach tej współpracy kandydaci mogą zdawać egzamin DIMAQ także w Rzeszowie, a nie jak wcześniej tylko w siedzibie IAB Polska w Warszawie. Wszystko za sprawą pierwszego...
Przewodnik po DSA (Akt o Usługach Cyfrowych)
DSA (Digital Services Act, Akt o Usługach Cyfrowych) to jedna z najważniejszych regulacji branży internetowej ostatnich lat, zwana potocznie konstytucją internetu. Jest to akt prawny Unii Europejskiej, który nakłada na firmy cyfrowe w całej UE odpowiedzialność za treści zamieszczane na ich platformach w celu tworzenia bezpieczniejszego środowiska internetowego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764