logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Katalog „Kulinarne podróże” E.Leclerc z własną kampanią online

  PR 13.07.2022, przeczytano 287 razy
ilustracjastrzałka

E.Leclerc rozpoczął wakacyjną kampanię online „Kulinarne podróże”. Głównym jej celem jest dotarcie do potencjalnych klientów i zaprezentowanie szerokiego wyboru produktów marek  własnych jako tańszej alternatywy, ale równie dobrej jakości co  produktów znanych marek w momencie szalejącej inflacji w kraju. Konsumenci z aplikacją Bonus mogą w lipcu skorzystać z atrakcyjnych promocji na specjały kuchni nawet z najdalszych zakątków świata.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/katalog-_kulinarne-podroze_-e.leclerc-z-wlasna-kampania-online,396571,artykul.html

Poziom inflacji wg GUS wyniósł w maju 15,6% (r/r). W takiej sytuacji klienci coraz chętniej szukają alternatyw do produktów drogich marek na rzecz – nieustępującym ich jakościowo – produktów oferowanych przez sieci sklepowe.

Celem kampanii jest zaprezentowanie szeregu produktów dostępnych w sklepach E.Leclerc budowanie świadomości i wzmocnienie wizerunku Wiodącej Marki oraz promocja wśród klientów aplikacji Bonus. Dzięki jej zainstalowaniu każdy klient będzie mógł skorzystać ze zniżek nawet do 44% na potrawy prosto z kuchni włoskiej i orientalnej.

Na potrzeby kampanii E.Leclerc przygotował cykl trzech katalogów, w których zostały zaprezentowane grupy produktów z różnych krajów. Motywem przewodnim gazetek jest hasło „Kulinarne podróże”, nawiązujące do najpopularniejszych kuchni świata. Wielbiciele wschodnich smaków będą mogli kupić np. makaron sojowy, ekstrakt z miąższu kokosa czy ryż jaśminowy. Miłośnicy kuchni włoskiej – ser gorgonzola, makaron tagliatelle czy deser Tiramisu.

Klienci, mając do dyspozycji całą gamę produktów marek własnych, będą mogli wyczarować w  kuchni prawdziwe specjały, a inspiracją do tego będą przepisy dostępne w mobilnej aplikacji Bonus.

ilustracjastrzałka

Źródło: E.Leclerc

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Merservice zadba o widoczność farb i produktów Śnieżka w sieciach PSB i Bricomarche
Spółka MerService, specjalizująca się we wsparciu sprzedaży, świadczy usługi merchandisigowe produktów opatrzonych znakiem towarowym Śnieżka Trade of Colours w wybranych punktach sprzedaży.
Praca managera influencera: IMOK Future of Skills #4
Jak wygląda świat influencer marketingu od kuchni i czym zajmuje się manager influencera? Na te pytania znajdziesz odpowiedź podczas IMOK Future of Skills #4 -Influencer marketing - trendy, wyzwania i specyfika pracy managera influencera. Dowiesz się, jak współpracować z twórcami internetowymi, czym zajmuje się manager influencera i dlaczego warto nim zostać?
Należące do grupy marketingowej Good One agencje Good One PR, Social Lama oraz SeoFly poprowadzą kompleksową obsługę komunikacyjną platformy Getaway, pełniącej funkcję inteligentnego kreatora podróży “szytych na miarę”. Zakres współpracy obejmuje PR korporacyjny i produktowy, działania w mediach społecznościowych, a także realizację kampanii SEO i...
Awanse w grupie Dentsu Polska
Mateusz Sikorski oraz Aleksander Łukomski awansują w strukturach dentsu Polska. Obaj objęli stanowisko Client Partnerów w pionie Creative i pokierują zespołami odpowiedzialnymi za obsługę kluczowych klientów.
Agencje Publicis Groupe dla marki Tena w nowej kampanii „Miłość jak żadna inna”
TENA, marka należąca do Essity, w najnowszej kampanii „Miłość jak żadna inna” porusza temat ważny społecznie, czyli codzienność życia opiekuna osób starszych oraz osób z niepełnosprawnościami. Kampanię przygotowały agencje należące do Publicis Groupe. Za strategiczne planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Zenith, za działania PR...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764