logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Katalog ESB: ostatni moment na wpis

  PR 22.07.2022, przeczytano 818 razy

Niecały miesiąc pozostał aby zaprezentować swoją ofertę w drukowanym katalogu European Suppliers Book, którego 10.edycja ukaże się już we wrześniu. Katalog ESB od 10 lat dostarcza zweryfikowaną i zaktualizowaną bazę aktywnych firm oferujących produkty reklamowe.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/katalog-esb%3A-ostatni-moment-na-wpis,396682,artykul.html

Dostawcy, którzy myślą o eksporcie na rynki zagraniczne mają nie tylko możliwość zaprezentowania swojej oferty w reklamie prasowej, ale również wysłania insertu do 5000 agencji z 24 krajów. Prezentacja próbki produktu z pewnością wzmocni reklamę, dodatkowo to zamawiający decyduje do jakich krajów ma on zostać wysłany.

Publikacja w katalogu ESB ma potwierdzoną 95% skuteczność dotarcia do firm z branży reklamowej, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród firm zarówno polskich jak i zagranicznych, m.in. Wojciech Pawłowki z Badge4U wypowiada się: Mamy wielu klientów, którzy nie odwiedzają targów, a mimo to znaleźli informacje i kontakt do nas właśnie dzięki katalogowi ESB. To jest dobry wybór zarówno dla firm, jak i ich kontrahentów.

Wszystkim chętnym do umieszczenia swojego produktu w katalogu ESB przypominamy, że termin mija 19 sierpnia, a z ofertą możemy zapoznać się na stronie https://esbcatalog.eu/pl/ lub kontakt mailowy na adres: info(at)esbook.eu.

Źródło: GJC International

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Przewodnik po TikToku od IAB Polska
Dlaczego nie warto lekceważyć potencjału TikToka w działaniach biznesowych? Bo to najszybciej rozwijająca się platforma na świecie, wyprzedzająca konkurencję nie tylko przyrostem nowych użytkowników, ale także dynamiką rozbudowy narzędzi biznesowych dedykowanych twórcom i markom.
 Akt o sztucznej inteligencji (AI Act) - przewodnik IAB Polska
Sztuczna inteligencja szturmem wdarła się do naszej codzienności i pracy. Z jednej strony trudności nastręczać może wielość dostepnych rozwiązań i narzędzi, z drugiej zaś dostosowanie się do nowych unijnych regulacji (AI Act), które niebawem wejdą w życie. 
 SEMbook 2024 – najnowsze trendy w SEO i PPC
Jak osiągać cele marketingowe, gdy warunki dyktuje AI, automatyzacja i personalizacja stają się standardem, a algorytmy wyszukiwarek aktualizują się w zawrotnym tempie? Nowy trendbook Grupy Roboczej SEM IAB Polska prezentuje najbardziej aktualną wiedzę teoretyczną i najciekawsze przykłady jej realizacji w kampaniach PPC i SEO.
Salestube: e-book dla branży e-commerce
Należąca do Group One spółka Salestube zaprezentowała autorski e-book “Odkryj potencjał E-commerce”. Publikacja została stworzona z myślą zarówno o doświadczonych przedstawicielach branży, jak i tych, którzy swoją przygodę z e-commerce dopiero rozpoczynają. Wydanie to kompendium wiedzy w zakresie wdrożeń i rozwoju platform e-commerce, analityki...
Werbe!Punkt zadebiutował na rynku niemieckim
Pierwszy numer Werbe!Punkt trafil już na biurka 5000 aktywnych agencji reklamowych i dystrybutorów w Niemczech. Jesteśmy przekonani, że to wydawnictwo stanie się cennym źródłem wiedzy i inspiracji dla wszystkich zaangażowanych w świat reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764