logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Katarzyna Broniek – nowa twarz w Codemedia

  PR 26.07.2018, przeczytano 651 razy

Do zespołu domu mediowego Codemedia dołączyła Katarzyna Broniek. Z początkiem czerwca objęła stanowisko Senior Media Planner/Buyer. Wcześniej związana była z domami mediowymi Carat i Vizeum.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/katarzyna-broniek-%E2%80%93-nowa-twarz-w-codemedia,37380,artykul.html

Jako Senior Media Planner/Buyer Katarzyna Broniek jest odpowiedzialna za tworzenie strategii mediowych, planowanie i zakup mediów oraz monitoring i optymalizację kampanii, a także analizę wyników przeprowadzonych działań. Do jej obowiązków należy również kontakt z klientami, agencją kreatywną oraz dostawcami.

Broniek ma ponad 5-letnie doświadczenie w branży mediowej. Zdobyła je w Carat, Vizeum oraz Arena Communications. Dotychczas była odpowiedzialna m.in. za planowanie oraz zakup mediów dla wybranych marek z portfolio Ferrero Polska oraz EPCD Sp z o.o. (marka Dior), a także za przygotowanie strategii oraz bieżącą obsługę Credit Agricole i Carrefour. Ponadto pracowała przy obsłudze Filarum i projektów new bussinesowych w Easymedia (grupa OMD).

Katarzyna Broniek jest absolwentką Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu Public Relations na Wydziale Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej.

Źródło: Codemedia

www.codemedia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

IV Konferencja Olimp Marketplace: sekrety skutecznej sprzedaży online
Już 27 września w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się IV edycja Konferencji Olimp Marketplace. To wydarzenie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe na Allegro, Amazon, eMAG, Kaufland, Pigu, Empik i 17 innych platformach.
DIMAQ Day wkrótce w trzech polskich miastach
Na ewolucję współczesnego digital marketingu wpływa wiele czynników, a do najważniejszych należy zaliczyć rozwój sztucznej inteligencji, zmieniające się potrzeby odbiorców, coraz większe znaczenie cyberbezpieczeństwa oraz kształtowanie się nowych grup konsumentów. To właśnie między innymi te kwestie zostaną poruszone podczas tegorocznej konferencji DIMAQ Day, którą...
Dolina Dobra rusza z kampanią „ŚniadaTAK”
BudzeNIE, ubieraNIE, śniadaNIE, czekaNIE na autobus – czy każdy poranek musimy zaczynać na „NIE”? Dolina Dobra ruszyła z kampanią „ŚniadaTAK”, w której pokazuje, że jeśli zaczniesz dzień pozytywnie to wszystko inne też jest na „TAK”. Kampania koncentruje się na sposobach na szybkie, pożywne i lekkie śniadania.
Saint-Gobain, lider w dziedzinie lekkiego i zrównoważonego budownictwa, wybrał Havas PR Warsaw do współpracy związanej z działaniami komunikacyjnymi na rynku w Ukrainie. Agencja jest odpowiedzialna za doradztwo strategiczne, a także działania obszaru hub management i poprowadzi projekt we współpracy z Havas PR Kyiv. 
PR Calling z obsługą funduszu YouNick Mint
Do grona stałych klientów PR Calling dołączył YouNick Mint – fundusz VC od 12 lat inwestujący w projekty deep tech w sektorach Healthcare i Industry 4.0. W ramach współpracy agencja wesprze YouNick Mint w zwiększeniu widoczności na rynku inwestycji venture capital poprzez budowanie relacji z mediami i kluczowymi interesariuszami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764