logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Katarzyna Fabjaniak wzmacnia Havas PR Warsaw

  PR 21.01.2021, przeczytano 478 razy
ilustracja

Katarzyna Fabjaniak z początkiem 2021 r. dołącza do Havas PR Warsaw. Objęła nowo utworzone stanowisko w strukturze firmy Business Director of Operations and Development.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/katarzyna-fabjaniak-wzmacnia-havas-pr-warsaw,389901,artykul.html

W nowej roli, Katarzyna Fabjaniak wesprze zespoły klienckie w realizacji bieżących zadań projektowych, a także będzie odpowiadać za działania mające na celu akcelerowanie nowego biznesu. Służyć temu ma rozwój zintegrowanej oferty public relations w ramach współprac realizowanych wewnątrz Havas Village – unikalnej struktury łączącej Havas Creative Group oraz Havas Media Group, gdzie pod jednym dachem pracują konsultanci, stratedzy, eksperci mediowi i talenty kreatywne.

- Havas to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek branży komunikacji marketingowej na świecie, którą wyróżnia wyjątkowa koncepcja Havas Village. Nowe środowisko zawodowe to dla mnie inspiracja do tworzenia innowacyjnych rozwiązań komunikacyjnych, stawiających przed public relations wyzwania idące daleko dalej niż jedynie budowanie zasięgu dla określonych treści marketingowych – mówi Katarzyna Fabjaniak.

- Cieszę się, że dołącza do nas tak doświadczony menadżer jak Kasia – komentuje Tomasz Lis, Executive Director w Havas PR Warsaw - Dobry koniec ubiegłego roku i znakomite początki 2021 to dla nas doskonały czas planowania i tworzenia strategii wspierających rozwój biznesów naszych klientów oraz generujących dalszy rozwój nas samych. Jestem przekonany, że Kasia doskonale odnajdzie się w tych tematach – dodaje.

Katarzyna Fabjaniak posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy agencyjnej. Wcześniej związana była z Hill+Knowlton Strategies, gdzie pełniła funkcję Managing Director, a także z agencjami 24/7 Communication i On Board Think Kong. Specjalizuje się projektach dla sektora retail, FMCG, nowych technologii oraz healthcare. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami o charakterze hubowym. Jest także ekspertem w zakresie komunikacji kryzysowej. W swojej karierze realizowała projekty m.in. dla takich marek i firm, jak: Huawei, Facebook, Biedronka, LIDL, McDonald’s, LOTTE Wedel, Grupa Żywiec, Wyborowa Pernod Ricard, P&G, Coca-Cola, Medicover, Janssen Cilag czy GSK. Jurorka międzynarodowych konkursów branżowwych Cannes Lions Dubai Lynx Festival oraz New York Festivals Advertising Awards.

Źródło: Havas PR Warsaw

www.havas.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764