logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Katarzyna Kozłowska nową redaktor naczelną dziennika Fakt

  PR 21.12.2018, przeczytano 832 razy

Katarzyna Kozłowska 14 stycznia 2019 r. obejmie stanowisko redaktor naczelnej gazety codziennej Fakt i będzie odpowiedzialna za pracę redakcji oraz strategię rozwoju dziennika.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/katarzyna-kozlowska-nowa-redaktor-naczelna-dziennika-fakt,380610,artykul.html

– Katarzyna Kozłowska posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z wiodącymi markami mediowymi. Jestem przekonany, że wraz z całym zespołem redakcyjnym będzie miała wpływ na dalszy rozwój marki Fakt i zapewni mu jeszcze mocniejszą pozycję w polskim ekosystemie medialnym. Pragnę również podziękować Marcinowi Walterowi, zastępcy redaktora naczelnego dziennika Fakt, który przez ostatnie cztery miesiące z sukcesem prowadził gazetę – mówi Mark Dekan CEO Ringier Axel Springer Polska.

– Fakt zmienił polski rynek prasowy. Kiedy pojawił się w kioskach pod koniec 2003 r. spowodował rewolucję – włączył do debaty publicznej głos Polaków, którzy wcześniej byli z niej wykluczeni. Piętnaście lat później – gdy Polacy są świadkami i uczestnikami transformacji cyfrowej, gdy przestrzeń publiczną zalewa dezinformacja – jego rola jest jeszcze bardziej istotna. To wciąż jeden z najmłodszych europejskich tabloidów, z ogromnym potencjałem i cieszę się, że wraz z zespołem będę ten potencjał rozwijać – mówi Katarzyna Kozłowska.

Katarzyna Kozłowska przechodzi do Faktu z Dziennika Gazety Prawnej, gdzie w ostatnich miesiącach kierowała redakcją Magazynu. To jej powrót do Faktu – pracowała w dzienniku w latach 2004–2007, pełniąc różne funkcje, w tym kierownika działu Polityka. W latach 2007-2008 była zastępcą redaktora naczelnego „Super Expressu”, odpowiedzialną za działy Polityka, Opinie i Foto. W latach 2008-2010 była wicenaczelną tygodnika „Wprost”, a następnie p.o. redaktor naczelnej „Wprost”. Następnie była wydawcą i komentatorem w dzienniku „Polska The Times” (2010-2011). Jest współzałożycielką butikowego wydawnictwa Kurhaus. Ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim.

Źródło: Ringier Axel Springer

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canal+ pokaże Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA w piłce nożnej
CANAL+ pozyskał prawa do Klubowych Mistrzostw Świata – FIFA Club World Cup Maroko 2022. Turniej z udziałem siedmiu drużyn, w tym Realu Madryt i Flamengo, odbędzie się w dniach 1-11 lutego. Wszystkie spotkania będą transmitowane w kanałach sportowych CANAL+ oraz CANAL+ online.
Alfa TVP i Belsat TV dostępne na szóstym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej
Wprowadzenie do dystrybucji naziemnej programów TVP Alfa i Belsat TV zapewni widzom z całej Polski możliwość ich swobodnego odbioru, w szczególności tym, dla których naziemna telewizja cyfrowa jest głównym źródłem odbioru sygnału telewizyjnego. Oba kanały od 24 stycznia są nadawane w nowym standardzie DVB-T2/HEVC, w wysokiej rozdzielczości...
W ramach akcji przygotowaliśmy dwie aukcje.
Pierwsze wydanie czasopisma Murator ukazało się w styczniu 1983 roku i liczyło 64 strony. Do tej pory wydanych zostało 466 numerów miesięcznika.
To już 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka organizowana jest pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą!”. TVN Warner Bros. Discovery po raz siódmy jest głównym partnerem telewizyjnym tej wyjątkowej akcji. Relacje z wydarzenia będzie można oglądać od rana 29 stycznia na antenie TVN, TTV, TVN24 oraz w Playerze.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764