WIADOMOŚCI

Katarzyna Ramus z Wirtualnej Polski do Adnext

Mateusz Zawiślak  PR 12.09.2017, przeczytano 106 razy

Z początkiem września do zespołu grupy AdNext dołączyła Katarzyna Ramus. Objęła stanowisko Business Development Director, na którym zajmuje się działaniami z zakresu new biznesu oraz rozwojem nowego produktu spółki Media Team Interactive (MTI) opartego na Big Data i Programmatic. Wcześniej przez 12 lat pracowała w Grupie Wirtualna Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/katarzyna-ramus-z-wirtualnej-polski-do-adnext,33686,artykul.html

Jako Business Development Director Katarzyna Ramus jest odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych, budowanie relacji z klientami oraz rozwój technologii i precyzowanie narzędzi opartych na profilach i audience buying. Do jej obowiązków należy również nawiązywanie współpracy z wybranymi podmiotami z obszaru Big Data oraz wspieranie implementacji nowych produktów MTI.

Przed rozpoczęciem pracy w grupie AdNext Katarzyna Ramus była Kierownikiem Działu Performance w Grupie Wirtualna Polska. Do jej obowiązków należało m.in. zarządzanie zespołem, tworzenie wielokanałowych strategii marketingowych, rozwój oferty reklamowej dla modeli efektywnościowych, monitoring wskaźników skuteczności prowadzonych kampanii i ulepszanie narzędzi optymalizacyjnych. Wcześniej zajmowała się współpracą z domami mediowymi i planowaniem kampanii. Karierę w branży rozpoczęła w biurze reklamy Wydawnictwa Murator.

Katarzyna Ramus jest na absolwentką Wydziału Ekonomiczno-Rolniczego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Wolny czas lubi spędzać aktywnie – biegając lub pływając. Jest miłośniczką kotów oraz podróży.

- Cieszymy się, że Katarzyna dołączyła do naszego zespołu i wzmocni nasze kompetencje new biznesowe oraz sprzedażowe. Mamy nadzieję, że współpraca z nią pozwoli nam nie tylko rozwinąć nowy produkt tworzony przez spółkę Media Team Interactive, ale także inne elementy oferty grupy AdNext – mówi Rafał Oracz, CEO, grupa AdNext.

Źródło: AdNext

www.adnext.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
czwartek 18.01.2018, 129 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone