logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Katz Display Board - podłoża do druku cyfrowego w ofercie Antalis

  PR 20.05.2022, przeczytano 320 razy
ilustracjastrzałka

PŁYTA KATZ DISPLAY BOARD to zaawansowana technicznie płyta z masy drzewnej, która jest przyjazną dla środowiska alternatywą dla tworzyw sztucznych. Podobnie jak one, może być stosowana we wnętrzach i na zewnątrz, gdzie materiał można eksponować kilka tygodni w zmiennych warunkach atmosferycznych, a po zakończeniu użytkowania możesz go utylizować jak papier.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/katz-display-board---podloza-do-druku-cyfrowego-w-ofercie-antalis,395936,artykul.html

PŁYTY KATZ DISPLAY BOARD otrzymały 4 gwiazdki w systemie Antalis Green Star System dla komunikacji wizualnej.

PŁYTA KATZ DISPLAY BOARD to alternatywa klasy premium dla podłoży syntetycznych, która zachowuje zalety litych tektur, czyli ich płaskość i sztywność.

KATZ DISPLAY BOARD to lita, biała tektura, obustronnie kaszerowana papierem plakatowym. Materiał ten nie elektryzuje się w czasie przetwarzania jak tworzywa sztuczne, dzięki temu łatwiej jest na nim drukować.

Cięcie płyt KATZ DISPLAY BOARD przebiega również łatwo, niezależnie od wybranej techniki, np. cięcie nożem statycznym i oscylacyjnym, frezowanie, wykrawanie, a nawet wycinanie laserem.

Charakterystyka PŁYT KATZ DISPLAY BOARD

  • Warstwy zewnętrzne – całkowicie naturalny papier bez chemikaliów, wybielaczy i szkodliwych środków rozjaśniających. Papier o białości 96, z matowym wykończeniem.
  • Warstwa środkowa – jednowarstwowy, rdzeń z litej tektury, o niezorientowanych włóknach, odporny na zmiany temperatury i wilgotności, bez skłonności do wyginania się.
  • Spoiwo – w pełni naturalny klej skrobiowy.

Wszechstronne możliwości zastosowania

Szyldy i tablice wiszące

PŁYTA KATZ DISPLAY BOARD to doskonały wybór dla przyciągających wzrok szyldów i tablic reklamowych.

Standy i prezentery POS/POP

Z tych płyt można budować formy przestrzenne, sprawdzają się w produkcji stojaków ekspozycyjnych, stojaków na ulotki, potykaczy i wielu innych.

Oznakowanie zewnętrzne

PŁYTA KATZ DISPLAY BOARD OUTDOOR przeznaczona jest do ekspozycji w warunkach zewnętrznych. Można ją stosować do krótko okresowych prac reklamowo – wystawowych.

Sklep i wystrój wnętrz

Z płyt KATZ DISPLAY BOARD można budować wystawy sklepowe, makiety i elementy wystroju wnętrz.

Galanteria reklamowa (ulotki, pocztówki)

PŁYT KATZ DISPLAY BOARD sprawdzają się w produkcji ekskluzywnych kart okolicznościowych, zaproszeń, ich trwały charakter sprawia, że mogą być też pamiątką.

Rękodzieło

PŁYTA KATZ DISPLAY BOARD ma wiele twórczych zastosowań, od przyciągających wzrok, wykonanych ręcznie prac artystycznych.

TECHNIKI DRUKARSKIE

Druk cyfrowy UV & Latex typu flatbed / sitodruk / druk offsetowy (1,18 mm). Płyty KATZ DISPLAY BOARD są certyfikowane do druku maszynami HP Latex R Series.

W druku uzyskujemy:

  • ​wspaniałe odwzorowanie kolorów,
  • bardzo dobre nasycenie barw,
  • dobry kontrast,
  • świetny kontur i głębia,
  • najlepsza płaskość i szybkie utrwalanie farb,
  • możliwość zadruku po obu stronach.
  • dostępność profili ICC

Źródło: Antalis Poland Sp. zo.o.

www.antalis.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Huawei wzmacnia dział marketingu
Zmiany w warszawskim biurze Huawei. Dorocie N. Haller została powierzona dodatkowa rola. W międzynarodowych strukturach Huawei została powołana na stanowisko VP Marketing na Region Europy Środkowo-Wschodniej i krajów nordyckich. Do jej działu w Polsce dołączają trzy nowe, doświadczone osoby, które wzmocnią zespół w obszarze PRu.
Ikea: „Odkryj dom na nowo”
IKEA od lat pasjonuje się życiem w domu, dlatego chętnie odwiedza ludzi w ich mieszkaniach zlokalizowanych na całym świecie. Marka chce przy tym poznać zwyczaje oraz odmienne potrzeby mieszkańców i jak najlepiej na nie odpowiadać. W ten sposób powstała seria filmów „Life at Home Stories”, które wykorzystane zostały na festiwalach, m.in. Milan...
W całej Polsce dzieci uczyły się jak dbać o domowe ogródki
Pierwsza edycja #ZDROWOROSNA, marki W. Legutko właśnie dobiega końca. Liczby mówią za siebie - wydarzenie, w którym wzięło udział ponad 153 tys. dzieci z całej Polski, 5100 grup i klas oraz 1360 zgłoszonych placówek nie mogło przejść bez echa.
Nadmorskie Suweniry
Pamiątki z wakacji nad morzem w wydaniu jednego z najbardziej uznanych polskich projektantów będzie można oglądać w lipcu w siedzibie Stowarzyszenia Traffic Design. Wernisaż „Nadmorskich suwenirów” Jakuba Stępnia odbędzie się w najbliższy czwartek 30 czerwca o godz. 19 przy ul. Żeromskiego 36 w Gdyni.
Hisense wyróżnia piłkarki poprzez kampanię #Rememberthename
W ciągu ostatniego roku zainteresowanie kibiców piłką nożną kobiet na całym świecie zdecydowanie wzrosło. Będąc honorowym partnerem UEFA Women’s EURO 2022, firma Hisense pragnie przyczynić się do zasadniczego wzrostu i profesjonalizacji kobiecej piłki nożnej, inspirować i wspierać zawodniczki oraz kibiców, którzy z entuzjazmem podchodzą do tego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764