logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Katz Display Board - podłoża do druku cyfrowego w ofercie Antalis

  PR 20.05.2022, przeczytano 694 razy
ilustracjastrzałka

PŁYTA KATZ DISPLAY BOARD to zaawansowana technicznie płyta z masy drzewnej, która jest przyjazną dla środowiska alternatywą dla tworzyw sztucznych. Podobnie jak one, może być stosowana we wnętrzach i na zewnątrz, gdzie materiał można eksponować kilka tygodni w zmiennych warunkach atmosferycznych, a po zakończeniu użytkowania możesz go utylizować jak papier.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/katz-display-board---podloza-do-druku-cyfrowego-w-ofercie-antalis,395936,artykul.html

PŁYTY KATZ DISPLAY BOARD otrzymały 4 gwiazdki w systemie Antalis Green Star System dla komunikacji wizualnej.

PŁYTA KATZ DISPLAY BOARD to alternatywa klasy premium dla podłoży syntetycznych, która zachowuje zalety litych tektur, czyli ich płaskość i sztywność.

KATZ DISPLAY BOARD to lita, biała tektura, obustronnie kaszerowana papierem plakatowym. Materiał ten nie elektryzuje się w czasie przetwarzania jak tworzywa sztuczne, dzięki temu łatwiej jest na nim drukować.

Cięcie płyt KATZ DISPLAY BOARD przebiega również łatwo, niezależnie od wybranej techniki, np. cięcie nożem statycznym i oscylacyjnym, frezowanie, wykrawanie, a nawet wycinanie laserem.

Charakterystyka PŁYT KATZ DISPLAY BOARD

  • Warstwy zewnętrzne – całkowicie naturalny papier bez chemikaliów, wybielaczy i szkodliwych środków rozjaśniających. Papier o białości 96, z matowym wykończeniem.
  • Warstwa środkowa – jednowarstwowy, rdzeń z litej tektury, o niezorientowanych włóknach, odporny na zmiany temperatury i wilgotności, bez skłonności do wyginania się.
  • Spoiwo – w pełni naturalny klej skrobiowy.

Wszechstronne możliwości zastosowania

Szyldy i tablice wiszące

PŁYTA KATZ DISPLAY BOARD to doskonały wybór dla przyciągających wzrok szyldów i tablic reklamowych.

Standy i prezentery POS/POP

Z tych płyt można budować formy przestrzenne, sprawdzają się w produkcji stojaków ekspozycyjnych, stojaków na ulotki, potykaczy i wielu innych.

Oznakowanie zewnętrzne

PŁYTA KATZ DISPLAY BOARD OUTDOOR przeznaczona jest do ekspozycji w warunkach zewnętrznych. Można ją stosować do krótko okresowych prac reklamowo – wystawowych.

Sklep i wystrój wnętrz

Z płyt KATZ DISPLAY BOARD można budować wystawy sklepowe, makiety i elementy wystroju wnętrz.

Galanteria reklamowa (ulotki, pocztówki)

PŁYT KATZ DISPLAY BOARD sprawdzają się w produkcji ekskluzywnych kart okolicznościowych, zaproszeń, ich trwały charakter sprawia, że mogą być też pamiątką.

Rękodzieło

PŁYTA KATZ DISPLAY BOARD ma wiele twórczych zastosowań, od przyciągających wzrok, wykonanych ręcznie prac artystycznych.

TECHNIKI DRUKARSKIE

Druk cyfrowy UV & Latex typu flatbed / sitodruk / druk offsetowy (1,18 mm). Płyty KATZ DISPLAY BOARD są certyfikowane do druku maszynami HP Latex R Series.

W druku uzyskujemy:

  • ​wspaniałe odwzorowanie kolorów,
  • bardzo dobre nasycenie barw,
  • dobry kontrast,
  • świetny kontur i głębia,
  • najlepsza płaskość i szybkie utrwalanie farb,
  • możliwość zadruku po obu stronach.
  • dostępność profili ICC

Źródło: Antalis Poland Sp. zo.o.

www.antalis.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

UM wygrywa przetarg H&M
UM poszerza portfolio swoich regionalnych klientów przejmując obsługę H&M na 20 europejskich rynkach
Rozmowy o problemach emocjonalnych w kampanii „Każdy zasługuje na słuchacza.”
Havas Warsaw rozpoczyna akcję, w której zachęca osoby będące w kryzysie emocjonalnym, aby otworzyły się i porozmawiały z kimś o swoich problemach. Kampania wystartowała z hasłem ,,Każdy zasługuje na słuchacza”, bo niezależnie od tego, czy jesteś gwiazdą muzyki, czy zwykłym nastolatkiem, w trudnych chwilach potrzebny jest ktoś, kto Cię zauważy i wysłucha. Inicjatywę...
New Balance inspiruje i pokazuje, że każdy jest biegaczem
To proste. Jeśli biegasz, jesteś biegaczem, a jedyny słuszny styl biegania, to Twój własny. Taka jest idea najnowszej globalnej kampanii ‘Run Your Way’ przygotowanej przez New Balance. Z inspiracji i nawiązując do globalnej kampanii marka w Polsce postanowiła przybliżyć sylwetki lokalnych biegaczy, z których każdy biega z innego powodu i inaczej postrzega...
Sony wprowadza nowy, pełnoklatkowy aparat ZV E1 — narzędzie dla wideoblogerów
Firma Sony wprowadza na rynek nowy aparat z pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu i wymiennymi obiektywami ZV-E1, przeznaczony dla autorów wideoblogów, którzy pragną tworzyć lepsze materiały. Ten nowy, zaawansowany technologicznie model plasuje się na szczycie gamy aparatów Sony do vlogowania. Współpracuje z wymiennymi obiektywami Sony z mocowaniem typu...
LG prezentuje pierwszy projektor digital signage
Nowy LG ProBeam, zaprojektowany do różnych przestrzeni, wyświetla nawet 300‑calowe obrazy w rozdzielczości 4K o szczytowej jasności 7000 ANSI lumenów
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764