logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kaufland ponownie wybiera The Media Insight

  PR 27.05.2024, przeczytano 265 razy

W ramach wygranego przetargu, agencja The Media Insight ponownie będzie odpowiadać za obsługę mediową Kaufland Polska. Współpraca trwa nieprzerwanie od 4 lat i została przedłużona o kolejne 3.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kaufland-ponownie-wybiera-the-media-insight,404386,artykul.html

W ramach współpracy TMI będzie kontynuować działania z zakresu doradztwa strategicznego oraz planowania i zakupu mediów pod kampanie reklamowe we wszystkich obszarach, m.in. TV, Radio, OOH, Online czy Influencer Marketing.

Do sukcesów ostatnich lat marki zaliczają m.in.: pierwszą kampanię addressable TV w Polsce* nagrodzoną brązową statuetką w konkursie IAB MIXX AWARDS 2022; K-card, czyli kampanię wprowadzającą program lojalnościowy klienta; działania mediowe wokół programu Masterchef (sponsoring); kampanie związane ze Świętami Wielkanocnymi i Bożego Narodzenia czy innych wydarzeń najczęściej związanych z promowaniem bieżących ofert/promocji klienta.

Źródło: Mindshare Polska

Dodatkowe informacje:

Mindshare Polska jest oddziałem globalnego domu mediowego Mindshare, z siedzibą w Londynie. O najwyższą jakość usług dla klientów dba zespół specjalistów, odpowiedzialnych za planowanie i zakup komunikacji 360, consulting mediowy, strategie komunikacyjno-mediowe, transformacje digitalowe, e-commerce, badania ilościowe i jakościowe. Mindshare Polska współtworzy też GroupM, największą na świecie strukturę negocjacyjną, zwiększając tym samym przewagę konkurencyjną i korzyści dla swoich klientów na polskim rynku.

* https://mixx-awards.pl/casebook-2022/innovation-smart-solution/pierwsza-kampania-addressable-tv-w-polsce/

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Folie magnetyczne Coala MagForce dostępne w Antalis
Antalis wprowadza na rynek Coala MagForce, folię magnetyczną nowej generacji, która zapewnia większą siłę trzymania przy jednoczesnej redukcji wagi.
21 czerwca br. Shell wystartował z akcją promocyjną, w ramach której klubowicze Shell ClubSmart mogą zaoszczędzić do 40 gr na litrze paliwa. Z oferty można skorzystać przez 7 dni w tygodniu, tankując minimum 10 l wskazanego paliwa. Promocja potrwa do 15 września 2024 r.
Sekretne zakupy zwierząt domowych w kampanii Frisco
Sklep internetowy Frisco poszerza ofertę asortymentową produktów dla zwierząt domowych. Kategoria Dla Zwierząt obejmuje teraz szeroki wybór karm i przysmaków. To odpowiedź na zapotrzebowanie klientów na kompleksowe zakupy online również dla czworonożnych członków rodziny. W nowej kampanii „Sekretne zakupy zwierząt domowych” lider...
AMS: efektywnościowe rozliczanie retargetowanych reklam wideo
Efektywnościowy model rozliczenia Cost Per View (CPV) jest już dostępny w AMS w retargetingu reklamy OOH na urządzenia mobilne i uwzględnia tylko spoty reklamowe obejrzane w całości.
Saatchi & Saatchi kampanią loterii konsumenckiej OBI
Agencja Saatchi & Saatchi (Publicis Groupe) odpowiada za koncept strategiczno-kreatywny oraz realizację materiałów kampanii promującej „Wielką Loterię w aplikacji heyOBI”. Działania obejmują telewizję, social media oraz content video.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764