logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kaukaskie kilometry dla domów dziecka: Marka Wawel wspiera Runmageddon

  PR 06.11.2018, przeczytano 411 razy
ilustracjastrzałka

Podczas Runmageddonu Kaukaz, odbywającego się w dniach 3-8 października, marka Wawel i Runmageddon, wraz z charyzmatycznym trenerem Tomkiem Żakiem, przeprowadzili niezwykłą akcję charytatywną. Na internautów czekało wyzwanie – im większe zaangażowanie w akcję z ich strony, tym więcej podopiecznych domów dziecka będzie mogło sprawdzić swoje możliwości w Runmageddon Kids i odebrać zapasy słodyczy Wawel.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kaukaskie-kilometry-dla-domow-dziecka%3A-marka-wawel-wspiera-runmageddon,380028,artykul.html

Tomek Żak wystartował w Runmageddonie Kaukaz 100, czyli formule stukilometrowego biegu z przeszkodami jako ambasador marki Wawel promujący galaretki Fresh & Fruity. Miał do pokonania łącznie 3 etapy, a każdy z nich dedykował dzieciom z domów dziecka. W trakcie poszczególnych etapów biegu marka Wawel na swoim fanpage’u prowadziła głosowanie wśród internautów. Zadaniem głosujących był wybór domów dziecka, do których trafią pakiety startowe na Runmageddon Kids oraz słodycze. Z oddanych głosów, spośród pięciu zgłoszonych domów dziecka, wyłoniono trzy, a internauci oddali łącznie ponad 5 tysięcy głosów. Marka Wawel, widząc bardzo duże zaangażowanie użytkowników Facebook’a, postanowiła przekazać pakiety i słodycze wszystkim 5 domom dziecka biorącym udział w akacji. Ale to nie wszystkie niespodzianki – ambasador marki, Tomek Żak, osobiście odwiedził placówkę w Kożuchowie, która zebrała największą liczbę głosów i opowiedział o swojej pasji. Dodatkową atrakcją spotkania był Wawel Truck, czyli wóz pełen zabaw, gier i aplikacji oraz słodyczy Wawel.

Wawel ma zamiar kontynuować współpracę z Runmageddonem. W jej ramach podczas eventów pojawiają się specjalne strefy regeneracyjne Fresh & Fruity, a także planowana jest kontynuacja akcji z podopiecznymi domów dziecka.

Tomasz Żak to pasjonat sportów siłowych oraz biegania, od dwóch lat regularnie startujący w polskich edycjach Runmageddonu. W marcu tego roku stanął na starcie pierwszej zagranicznej edycji ekstremalnego biegu z przeszkodami – Runmageddonu Global na Saharze. Po udanym evencie rozpoczął współpracę zawodową z Runmageddonem jako trener i koordynator projektu współpracy z klubami sportowymi.

Źródło: Wawel

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ploterowe Dni Otwarte Atrium w Warszawie już 27 maja
W maju i czerwcu Atrium Centrum Ploterowe oraz IKONOS zapraszają na Dni Otwarte, organizowane we wszystkich polskich oddziałach firmy. Uczestnicy, będą mogli zobaczyć m.in. kilka najciekawszych urządzeń do druku wielkoformatowego firmy Mutoh.
Bezpłatne szkolenie online: Projektowanie w NX do druku 3D z żywic fotopolimerowych
CadXpert oraz GM System zapraszają na ostatnie szkolenie online z cyklu "Projektowanie w NX do druku 3D". Webinarium odbędzie się 27 maja o godz. 11 i będzie poświęcone zagadnieniom modelowania do druku z żywic fotopolimerowych.
Sieć sklepów ALDI wraz z agencją Scholz&Friends Warszawa uruchomiła ogólnopolską akcję „Doceniam, dziękuję!”, której celem jest wsparcie lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, pracowników sklepów, listonoszy, kurierów i wszystkich tych, którzy stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem.
OSM Piątnica rozstrzygnęła przetarg na digitalową obsługę mediową swoich produktów. Do długoterminowej współpracy wybrano agencję mediową Starcom, która od maja odpowiadać będzie za działania digital dla wszystkich kategorii produktowych OSM Piątnica.
Branża targowa chce ruszyć w połowie sierpnia
Już w lutym zaczęto odwoływać imprezy targowe w całej Europie. Od dwóch miesięcy branża stoi. Związane z nią firmy mają praktycznie takie same szanse uzyskania pomocy jak przedstawiciele innych działów gospodarki, mniej dotkniętych skutkami pandemii lub mających możliwość przynajmniej częściowej aktywności poprzez pracę zdalną. – Chcielibyśmy prosić...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764