logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Keencut Evolution 3 – nadeszła rewolucja w cięciu

  PR 14.10.2019, przeczytano 1667 razy
ilustracjastrzałka

W ofercie API.PL jest już dostępny trymer wielkoformatowy Keencut Evolution 3. To następca popularnego oraz wyjątkowo precyzyjnego trymera Keencut Evolution 2.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/keencut-evolution-3-%E2%80%93-nadeszla-rewolucja-w-cieciu,384349,artykul.html

Keencut tworzy trymery od 1982 roku. Produkcja oraz użyte do niej materiały w 99% pochodzą z Wielkiej Brytanii. To przekłada się na dużą niezawodność, wysoką jakość wykonania oraz co najważniejsze precyzję cięcia. Model Evolution 3 został oparty na sprawdzonym rozwiązaniu, czyli zastosowaniu stalowych prowadnic głowicy tnącej oraz łożysk. Dzięki temu, na produkt udzielana jest 5-letnia gwarancja.

Główne cechy nowego EVOLUTION 3

Głowice tnące oparte na łożyskach oraz stalowych prowadnicach

Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że praca na urządzeniu jest łatwa i nie nastręcza problemów. Mniejszy opór podczas cięcia ułatwia obróbkę twardszych materiałów, m.in. takich jak spienione PCV. Precyzja cięcia jest dużo większa – całkowicie zniwelowany został tzw. „luz” głowicy, a połączenie łożysk ze stalowymi prowadnicami pozwoliło na przedłużenie żywotności trymera.

Wymiana narzędzi tnących

Unikatowy system w prosty i szybki sposób pozwala za pomocą jednego ruchu na wymianę głowic tnących dla różnych materiałów, takich jak: folie, papiery, banery, spienione PCV, tekstylia, czy tapety. Możliwe jest nawet zainstalowanie narzędzia do bigowania! Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest możliwość zastosowania każdej z głowic równocześnie, bez konieczności wybrania tylko jednego narzędzia.

Listwa wskazująca linię cięcia

Sprawdzone rozwiązanie z modelu SteelTrak zostało wdrożone również w modelu EVOLUTION 3. Jest nim półprzezroczysta listwa wskazująca dokładną linię cięcia, pozwalająca uzyskać precyzję z dokładnością do 0,2mm.

System Lfit-and-Hover

To system unoszenia płaszczyzny trymera w celu załadunku materiału. Za pomocą jednej dźwigni operator może unieść trymer na całej jego szerokości. Dodatkowym innowacyjnym rozwiązaniem (oczekującym na patent) jest możliwość zablokowania wysokości, na jaką płaszczyzna tnąca ma zostać uniesiona. Rozwiązanie to upraszcza obsługę, zwłaszcza podczas pozycjonowania użytku do cięcia.  

Trzy modele do wyboru

Evolution 3 to również możliwość doboru odpowiedniego rozwiązania do indywidualnych potrzeb:

  • Freehand – mobilna wersja, umożliwiająca swobodne przenoszenie trymera, i pracę w dowolnym miejscu,
  • Benchtop – model przystosowany do montażu na dowolnym płaskim stole; posiada rozwiązanie Lif-and-Hover,
  • Smartfold – rozwiązanie z integralną podstawą do montażu na stole; brak konieczności wymiany mat do cięcia bądź innych podkładów; posiada rozwiązanie Lif-and-Hover.

Dodatkowe rozwiązania:

  • Hot Knife – nóż termiczny do cięcia poliestrowych materiałów tekstylnych
  • Glass Cutter – ostrze do nacinania szkła
  • Medium Duty Blade Holder – uchwyt ostrzy trapezowych najpopularniejszych na rynku

obrazek

Wszystkie modele Keencut Evolution 3 występują w szerokościach: 1.6m, 2.1m, 2.6m, 3.1m. Nowością jest możliwość zamówienia indywidualnego wymiaru trymera aż do szerokości 5.5m. Zapytania o produkt można przesyłać na adres: zamowienia[at]api.pl

Źródło: API.PL

www.api.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nabór w konkursie Śląska Rzecz
Do końca marca br., trwa nabór projektów promujących lokalny tj. śląski design w ramach 18. edycji konkursu Śląska Rzecz. Do udziału mogą zgłosić się firmy, projektanci, a także instytucje publiczne z województwa śląskiego i opolskiego. 
Odpowiednie biuro może podnieść produktywność, poprawić komfort i zwiększyć potencjał firmy. JLL, doradca na rynku nieruchomości w Polsce, w globalnej kampanii Business Fit, podkreśla zmianę roli przestrzeni do pracy oraz konieczność jej dostosowania do aktualnych i przyszłych potrzeb.
Piotr Fronczewski i Marcin Dorociński w mini serialu „Jesteśmy na Ty”
Duet polskich aktorów w serii krótkich filmów w reżyserii Tadeusza Śliwy. Projekt jest nową odsłoną platformy komunikacyjnej marki Tyskie – „Jesteśmy na TY”.
Portal Joomp nie zatrzymuje się z promocją strony. W ostatnim czasie strona Joomp, została wzbogacona o zakładkę Joomp Cafe. W tej zakładce można między innymi śledzić nowinki z branży artykułów promocyjnych i druku oraz zmian, które pojawiają się w tym sektorze. Kolejną ciekawym działem są ogłoszenia. W tym miejscu agencje reklamowe publikują ogłoszenia...
Nowa odsłona kampanii Black
Initiative promuje nowy wariant smakowy Black Spritz
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764