logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Keencut Evolution 3 – nadeszła rewolucja w cięciu

  PR 14.10.2019, przeczytano 525 razy
ilustracjastrzałka

W ofercie API.PL jest już dostępny trymer wielkoformatowy Keencut Evolution 3. To następca popularnego oraz wyjątkowo precyzyjnego trymera Keencut Evolution 2.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/keencut-evolution-3-%E2%80%93-nadeszla-rewolucja-w-cieciu,384349,artykul.html

Keencut tworzy trymery od 1982 roku. Produkcja oraz użyte do niej materiały w 99% pochodzą z Wielkiej Brytanii. To przekłada się na dużą niezawodność, wysoką jakość wykonania oraz co najważniejsze precyzję cięcia. Model Evolution 3 został oparty na sprawdzonym rozwiązaniu, czyli zastosowaniu stalowych prowadnic głowicy tnącej oraz łożysk. Dzięki temu, na produkt udzielana jest 5-letnia gwarancja.

Główne cechy nowego EVOLUTION 3

Głowice tnące oparte na łożyskach oraz stalowych prowadnicach

Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że praca na urządzeniu jest łatwa i nie nastręcza problemów. Mniejszy opór podczas cięcia ułatwia obróbkę twardszych materiałów, m.in. takich jak spienione PCV. Precyzja cięcia jest dużo większa – całkowicie zniwelowany został tzw. „luz” głowicy, a połączenie łożysk ze stalowymi prowadnicami pozwoliło na przedłużenie żywotności trymera.

Wymiana narzędzi tnących

Unikatowy system w prosty i szybki sposób pozwala za pomocą jednego ruchu na wymianę głowic tnących dla różnych materiałów, takich jak: folie, papiery, banery, spienione PCV, tekstylia, czy tapety. Możliwe jest nawet zainstalowanie narzędzia do bigowania! Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest możliwość zastosowania każdej z głowic równocześnie, bez konieczności wybrania tylko jednego narzędzia.

Listwa wskazująca linię cięcia

Sprawdzone rozwiązanie z modelu SteelTrak zostało wdrożone również w modelu EVOLUTION 3. Jest nim półprzezroczysta listwa wskazująca dokładną linię cięcia, pozwalająca uzyskać precyzję z dokładnością do 0,2mm.

System Lfit-and-Hover

To system unoszenia płaszczyzny trymera w celu załadunku materiału. Za pomocą jednej dźwigni operator może unieść trymer na całej jego szerokości. Dodatkowym innowacyjnym rozwiązaniem (oczekującym na patent) jest możliwość zablokowania wysokości, na jaką płaszczyzna tnąca ma zostać uniesiona. Rozwiązanie to upraszcza obsługę, zwłaszcza podczas pozycjonowania użytku do cięcia.  

Trzy modele do wyboru

Evolution 3 to również możliwość doboru odpowiedniego rozwiązania do indywidualnych potrzeb:

  • Freehand – mobilna wersja, umożliwiająca swobodne przenoszenie trymera, i pracę w dowolnym miejscu,
  • Benchtop – model przystosowany do montażu na dowolnym płaskim stole; posiada rozwiązanie Lif-and-Hover,
  • Smartfold – rozwiązanie z integralną podstawą do montażu na stole; brak konieczności wymiany mat do cięcia bądź innych podkładów; posiada rozwiązanie Lif-and-Hover.

Dodatkowe rozwiązania:

  • Hot Knife – nóż termiczny do cięcia poliestrowych materiałów tekstylnych
  • Glass Cutter – ostrze do nacinania szkła
  • Medium Duty Blade Holder – uchwyt ostrzy trapezowych najpopularniejszych na rynku

obrazek

Wszystkie modele Keencut Evolution 3 występują w szerokościach: 1.6m, 2.1m, 2.6m, 3.1m. Nowością jest możliwość zamówienia indywidualnego wymiaru trymera aż do szerokości 5.5m. Zapytania o produkt można przesyłać na adres: zamowienia[at]api.pl

Źródło: API.PL

www.api.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Multiscreen Day 2020 pod patronatem Signs.pl
19 marca 2020 r. w Warszawie odbędzie się konferencja Multiscreen Day. To już piąta edycja konferencji organizowanej przez Media Marketing Polska. W tym roku będzie jeszcze ciekawiej, jeszcze bardziej interaktywnie, jeszcze bardziej nowocześnie niż w latach ubiegłych.
Ostatni dzień targów Remadays 2020 - podsumowanie
Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2020 dobiegły końca. Jest to jednak nie tylko czas pożegnań, ale i początek bardzo owocnej współpracy oraz nowych kontaktów biznesowych, które udało się nawiązać podczas obfitujących w wydarzenia 3 targowych dni. 16. edycja RemaDays Warsaw zakończyła się rozstrzygnięciami w prestiżowych konkursach targowych.
Wrażenia na półmetku – targi Remadays Warsaw 2020
Wczoraj minęła połowa jednej z największych imprez wystawienniczych z branży reklamowej, która obfitowała w cenne spotkania, wykłady przeprowadzane w ramach RemaCongress oraz konkursowe atrakcje. Drugiego dnia targów zakończyło się głosowanie na najlepsze gadżety, katalog oraz materiały POS roku, poznaliśmy ponadto kolejnych zwycięzców Loterii dla zwiedzających.
M.Zuiko Digital ED 12-45 mm F4.0 PRO - nowy obiektyw Olympusa
Średnica - 63,4 mm, długość - 70 mm i waga - ok 254 gram to cechy najmniejszego i najlżejszego na świecie standardowego obiektywu zoom ze stałą wartością przysłony1. M.Zuiko Digital ED 12-45 mm F4.0 PRO jest nie tylko lekki i kompaktowy, ale także odporny na warunki atmosferyczne. Marka Olympus swój nowy produkt kieruje do każdego fotografa, który chce uwolnić się...
Peppermint i nowa odsłona kampanii „Born in Poland”
Agencja Peppermint powered by Quad kontynuuje współpracę z Lagardere Duty Free Polska, właścicielem sieci sklepów Aelia Duty Free zlokalizowanych na lotniskach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764