WIADOMOŚCI

Kerris Group w rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 13.10.2017, przeczytano 248 razy
ilustracjastrzałka
Kerris Group w rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE

Agencja interaktywna KERRIS znalazła się na 31 miejscu w tegorocznej edycji “Deloitte Technology Fast 50 CE”, rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Spółka osiągnęła 444 proc. wzrost przychodów w latach 2013-2016.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kerris-group-w-rankingu-deloitte-technology-fast-50-ce,34099,artykul.html

Pozostali polscy laureaci tegorocznej edycji rankingu to m.in. firmy: ToopLoox, Absolvent.pl, Cloud Technologies, Bold Brand Commerce, Droids On Roids, Yieldbirds, Oktawave. Łącznie w zestawieniu znalazło się 19 firm z Polski. Dynamika wzrostu przychodów wszystkich firm technologicznych z rankingu wyniosła w 2016 roku 1127 proc. i była wyższa niż rok wcześniej.

Wśród polskich laureatów poprzednich edycji znalazły się m.in. takie firmy jak: Codewise i CodiLime, Miquido, Comperia.pl; Netguru, ITMAGINATION; LIVECHAT Software, Grupa Nokaut, eSky.pl, CD Project RED,  i3D, LGBS Polska, Audioteka Poland, Fru.pl czy, easyCALL.pl.

O udziale w rankingu „Deloitte Technology Fast 50 CE” decydowały poniższe kryteria:

  • wysokość przychodów za lata 2013-2016,
  • technologiczna działalność firmy oparta na jednej z kategorii: oprogramowanie, sprzęt komputerowy, komunikacja, media, czyste technologie, nauki przyrodnicze,
  • struktura własności spółki wykluczająca większościowe udziały zagranicznych inwestorów strategicznych,
  • lokalizacja siedziby spółki na terenie Europy Środkowej.


“Technology Fast 50 CE” to projekt promujący innowacyjność skierowany zarówno do firm o ugruntowanej pozycji na rynku, jaki i tych, które rozpoczęły działalność stosunkowo niedawno. Ranking organizowany jest od osiemnastu lat przez firmę doradczą Deloitte.

- Naszym celem jest promowanie spółek, które mają potencjał, by osiągnąć sukces nie tylko w Europie Środkowej, ale również na całym świecie. W kilkunastoletniej historii naszego konkursu mieliśmy już wiele takich przykładów - mówi Magdalena Burnat-Mikosz, Partner, Lider programu w Polsce i Europie Środkowej, Deloitte.

- Bardzo cieszy nas wyróżnienie, będące potwierdzeniem  dynamicznego rozwoju KERRIS Group. Naszym priorytetem od początku było dostarczanie kompleksowych usług digital na najwyższym poziomie. Nie byłoby to możliwe bez stawiania na ciągły rozwój oferty oraz kompetencji, a także bez zaufania, którym darzą nas Klienci - komentuje Ignacy Bochiński, Partner KERRIS Group.

Jak dodaje Mikołaj Szymański, Co-founder i Managing Partner KERRIS Group: - Tworzenie szybko rozwijającej organizacji choć niezwykle satysfakcjonujące oznaczają ciągły proces zmian, a te z natury bywają trudne. Dlatego ogromne podziękowania należą się naszemu zespołowi, któremu nie brakuje pasji, zaangażowania i determinacji.

Źródło: KERRIS

www.kerris.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
niedziela 17.12.2017, 56 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone