logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kerris Group zdobyła złotą statuetkę Stevie Award

  PR 13.08.2019, przeczytano 147 razy

Kampania zrealizowana przez KERRIS Group oraz Romet – „Nowy Rower? Nowy Romet” została uhonorowana złotą statuetką Stevie® Award w ramach szesnastej edycji The International Business Awards®. Nagroda została przyznana w kategorii „Marketing Campaign of the Year – Leisure Products & Services”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kerris-group-zdobyla-zlota-statuetke-stevie-award,383591,artykul.html

International Business Awards to jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych konkursów biznesowych na świecie. Do tegorocznej edycji zgłoszono ponad 4 000 projektów z 74 krajów. Oceniało je jury złożone z ponad 250 specjalistów. Gala wręczenia nagród odbędzie się 19 października w Wiedniu.

 

W tegorocznej edycji konkursu KERRIS Group otrzymała złotą statuetkę Stevie Award za kampanię zrealizowaną z marką Romet – „Nowy Rower? Nowy Romet”, towarzyszącą wprowadzeniu na rynek nowej serii rowerów typu MTB, Trekking i Cross. Działania reklamowe w jej ramach były prowadzone głównie w internecie, przy wsparciu formatów radiowych i konkursu paragonowego. Jurorzy w szczególności docenili wyniki kampanii oraz jej koncept strategiczno-kreatywny.

- W KERRIS wierzymy, że podstawą każdego sukcesu są dialog i wzajemne zrozumienie. Dla nas złota statuetka Stevie® Award jest tego potwierdzeniem. Nagrodzona kampania była pierwszą w historii marki, której główną oś stanowiły działania digital, a dla nas – pierwszą realizowaną dla tego rodzaju produktów. Dzięki bliskiej współpracy oraz otwartości Klienta mogliśmy dobrać odpowiednie narzędzia i zaprojektować kampanię, która w efekcie przewyższyła niemal wszystkie KPI – powiedział Ignacy Bochiński, Partner KERRIS Group.

Źródło: KERRIS Group

www.kerrisgroup.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

300 tys dolarów w konkursie Huawei dla twórców motywów
Ruszyła nowa edycja globalnego konkursu Huawei dla twórców motywów – Huawei Global Theme Design Competition.
Konkurs na kampanię dla ZOO Wrocław
Wrocławskie ZOO we współpracy z AMS przygotowało konkurs dla grafików. Może w nim wziąć udział każdy, kto zaprojektuje plakat zachęcający do odwiedzenia ogrodu zoologicznego. Kampania trafi m.in. na przystanki AMS w Polsce i poprzedzi ponowne otwarcie ogrodu dla odwiedzających. Autor zwycięskiego plakatu pomoże zwierzętom i zgarnie nagrodę o wartości ponad 3,5 tys....
The Kissinger Twins nagrodzeni Webby Award
Instagramowa seria @Sufferosa autorstwa The Kissinger Twins z prestiżową statuetką Webby Award 2020! Polski projekt został nagrodzony w kategorii Social Content Series & Campaigns | Arts & Entertainment. Pokonał kreacje takich gigantów  jak Marvel, Youtube czy Grammy’s.
Trailer Metro Exodus z Webby Award 2020
Stworzony w Platige Image trailer Metro Exodus Artyom's Nighmare otrzymał główną nagrodę w kategorii „Video Branded Entertainment - Games" na odbywającej się 19.05 24. Gali Webby Awards. Produkcja otrzymała również wyróżnienie w kategorii „Video Animation – Branded”.
MSL dumne z laureatów tegorocznej edycji konkursu Young Creatives Cannes Lions 2020
W piątek, 15 maja zostali wyłonieni finaliści tegorocznej edycji konkursu Young Creatives Cannes 2020. W kategorii PR zwycięzcami konkursu zostali Aleksandra Kolarczyk i Jakub Świętochowski z MSL.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764