logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kerris Group ze zintegrowaną kampanią dla Eset

  PR 15.09.2021, przeczytano 153 razy

KERRIS GROUP odpowiada za strategię, kreację i realizację zintegrowanej kampanii marketingowej, obejmującej OOH, digital, social media, influencer marketing oraz wybrane działania public relations dla loterii ESET.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kerris-group-ze-zintegrowana-kampania-dla-eset,392999,artykul.html

Agencja KERRIS Group wypromuje loterię organizowaną przez ESET między 1 września a 15 grudnia br., w której można wygrać Forda Mustanga GT, hulajnogi elektryczne oraz karty podarunkowe do sieci Decathlon.

W ramach współpracy KERRIS Group odpowiada za opracowanie strategii, konceptu kreatywnego i komunikacji, stworzenie i moderację landing page w czasie trwania akcji, sesję zdjęciową oraz stworzenie key visuala i materiałów do kampanii digital: banerów, animacji oraz OOH. Firma ESET powierzyła również KERRIS Group planowanie, zakup i optymalizację mediów, obejmujące: kampanię display Google, kampanię na Facebooku i Instagramie, a takżę współpracę z wydawcami (banery i artykuły sponsorskie) m.in. AntyWeb, Spider’s Web, OLX, Ceneo, Skąpiec, Opineo oraz billboardy i citylighty w największych miastach w Polsce. Ford Mustang GT z brandingiem ESET będzie pojawiać się w różnych miejscach w Warszawie przez cały pierwszy miesiąc akcji, co wesprze dodatkowo widoczność działań w OOH. KERRIS Group zajmie się także współpracą z influencerami takimi jak, Duży w maluchu oraz Ziemniak, a także wybranymi działaniami public relations nt. loterii.

Aby wziąć udział w loterii należy w trakcie trwania akcji kupić jeden ze wskazanych programów antywirusowych ESET do ochrony domowego komputera, zainstalować go na swoim komputerze, a następnie zgłosić swoje uczestnictwo. Za organizację loterii odpowiada Nofsza sp. z o.o.

Źródło: KERRIS Group

www.kerrisgroup.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

More Communications Agency powiększa zespół
Do zespołu more communications agency dołączyły dwie osoby – Marek Kubisiak, który objął nowo utworzone stanowisko Senior Communications Specialist oraz Jagoda Mówińska na stanowisko Account Executive.
Gospodarka obiegu zamkniętego wspiera rozwój biznesu przy jednoczesnym racjonalnym wykorzystywaniu zasobów i ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko. Firma Lexmark będąc członkiem Europejskiej Rady Regeneracji od lat skupia się na strategii zrównoważonego rozwoju. Będąc liderem rozwiązań firma wnosi duży wkład w C-SERVEES, projekt finansowany przez...
Seria konferencja o projektowaniu, pieniądzach i klientach. Rozmowy o praktycznej stronie pracy designerów w Polsce. Twarde fakty, trudne pytania, niepopularne opinie, przemilczane problemy, prawdziwe ceny. Bez taniego coachingu, PR-owego bełkotu i kreatywnych pogaduszek. Informacje, których nie znajdziesz w internecie.
Rebranding Terravita – nowa odsłona tradycji
Terravita - polska firma, której historia sięga 40 lat, stawia na zmiany. Już teraz czekolady mleczne i gorzkie Terravita są dostępne w zupełnie nowej odsłonie. Rebranding objął odświeżenie logo, zmianę opakowań, receptury, kształtu tabliczek i kostek. Oto nowa Terravita – słodkie skarby ziemi.
Agnieszka Sora Prezeską Zarządu IAA Polska, kadencja 2021-2023
W środę 22 września 2021 r. członkowie IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym wyłonili nowe władze Stowarzyszenia na lata 2021 – 2023. Wybrany został Zarząd, Rada Nadzorcza i Sąd Dyscyplinarny IAA Polska. Nowym Prezesem Zarządu została Agnieszka Sora – Regional Consulting Lead NCE GfK.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764