logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kerris Select: performance marketing w Kerris Group

  PR 26.09.2019, przeczytano 383 razy

KERRIS Group stworzyło jednostkę biznesową dedykowaną prowadzeniu działań z obszaru performance marketingu – KERRIS Select. Business unit powstał z przekształcenia działu performance, który od ponad 5 lat funkcjonował w strukturach Grupy. Umożliwi to położenie większego nacisku na rozwój kompetencyjny i biznesowy firmy w tym obszarze. Zarządzanie unitem objął Jędrzej Zarychta, Head of KERRIS Select.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kerris-select%3A-performance-marketing-w-kerris-group,384103,artykul.html

KERRIS Select oferuje kompleksowe rozwiązania z obszaru performance marketingu, m.in.: reklamy w wyszukiwarkach internetowych oraz pozycjonowanie (SEM, w tym SEO), kampanie w mediach społecznościowych (paid social), w technologii programmatic realizowanej na portalach internetowych i w aplikacjach mobilnych (reklamy bannerowe, wideo, audio, content marketing, marketing szeptany), a także z zakresu e-mail marketingu. Realizuje również szkolenia, audyty oraz tworzy indywidualne rozwiązania, dostosowane do potrzeb klientów.

Zespół KERRIS Select posiada doświadczenie w prowadzeniu działań na terenie Polski i na rynkach CEE. Współpracuje z firmami z rozbudowanymi działami marketingu oraz bez tego rodzaju jednostek w strukturze, działami sprzedaży i bezpośrednio z właścicielami biznesów. Wśród partnerów unitu znajdują się też agencje i firmy z branży marketingowej, które nie posiadają kompetencji performance „in house”. Obecnie jednostka realizuje działania m.in. dla: Poly (wcześniej Polycom), Romet, Sinfonia Varsovia, Valeo czy ZT Kruszwica.

- KERRIS Select jest odpowiedzią na kierunek, w którym rozwija się digital – mierzalnej dziedziny, łączącej obszary marketingu i sprzedaży. Obecnie wszystkie działania prowadzone w digitalu możemy na bieżąco monitorować i reagować na czynniki zewnętrzne, takie jak oferta konkurencji, zachowania konsumentów, a nawet pogoda. Mamy kontrolę, a celem jest wynik – powiedział Ignacy Bochiński, Partner KERRIS Group.

- Skupiamy się przede wszystkim na dostarczaniu wyników, wspierających długofalowe działania sprzedażowe. Na drodze do ich osiągnięcia kluczowe są dwa aspekty – bieżące reagowanie na czynniki zewnętrzne oraz dopasowanie rozwiązań do firmy. Dlatego każdy projekt zaczynamy od analizy celów biznesowych, aktywności marketingowo-sprzedażowych i struktury organizacyjnej klienta. W ten sposób tworzymy rozwiązania, które nie tylko dobrze wyglądają na prezentacji, ale są możliwe do zrealizowania i skuteczne – dodaje Jędrzej Zarychta, Head of KERRIS Select.

Na czele business unitu stanął Jędrzej Zarychta, który od ponad 6 lat jest związany z KERRIS Group. Będzie odpowiadał m.in. za zarządzanie zespołem i obecnymi procesami oraz nadzór nad jakością realizowanych działań. Poprzednio kierował działem performance marketingowym, funkcjonującym w ramach Grupy i w dużej mierze przyczynił się do jego szybkiego rozwoju. Posiada doświadczenie w prowadzeniu kompleksowych projektów performance marketingowych o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym, obejmujących m.in. płatne kampanie, pozycjonowanie stron oraz niestandardowe rozwiązania reklamowe w internecie. Realizował działania dla takich klientów jak: Porsche, Uber, Romet, Honeywell, Leadership Academy for Poland czy CIMA (Chartered Institute of Management Accountants).

Więcej informacji na temat KERRIS Select znajduje się pod adresem www.kerrisselect.com.

Źródło: KERRIS Group

www.kerrisgroup.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mogik or magic? Motion Design Conference 2020
Gwiazdy motion designu tworzące czołówki do seriali Netfliksa czy HBO. Najważniejsi twórcy minionego roku z całego świata. Firmy produkujące oprogramowanie 3d oraz sprzęt dla motion designerów. To wszystko w ciągu dwóch dni konferencji i kreatywnych spotkań Auli Artis w Poznaniu.
Stratasys J8 – zaawansowane drukarki 3D
Technologia PolyJet jako jedyna metoda wytwarzania pozwala na wykonanie elementów z wielu materiałów i kolorów w jednym procesie. Drukarki 3D Stratasys J8 Series mogą drukować prototypy wyglądające dokładnie jak produkt końcowy. Dają niesamowite efekty wykończenia modelu, wyjątkową gładkość powierzchni i precyzję druku z warstwą o wysokości zaledwie 14 mikrometrów.
Saloniki Kolportera są jednym z partnerów akcji „2 miliony Grześków do wygrania”. Klienci mogą korzystać z tej promocji aż do 30 kwietnia br.
Rusza nabór na 12. Bella Skyway Festival
To już pewne – 12. Bella Skyway Festival odbędzie się w dniach 18–23 sierpnia 2020 roku. Ponownie toruński zespół staromiejski rozbłyśnie magicznym blaskiem, a wszystko pod hasłem „Elementarne cząstki wolności”. Właśnie rozpoczyna się nabór, w ramach którego artyści mogą zgłaszać swoje pomysły na instalacje, projekcje i interaktywne świetlne działania. Warto się...
Odpowiedzialny Marketing – efekty samoregulacji w obszarze reklamy żywności skierowanej do dzieci
Rada Reklamy od wielu lat stoi na straży najwyższych standardów komunikacji marketingowej.  Pomaga chronić konsumentów przed nieetycznymi i nieuczciwymi przekazami reklamowymi poprzez upowszechnianie Kodeksu Etyki Reklamy oraz nadzór nad przestrzeganiem jego zapisów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764