logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Kerris z kampanią performance marketing „PayPo? Spoko”

  PR 23.05.2024, przeczytano 364 razy
ilustracja

Polski lider płatności odroczonych skierowanych do sklepów internetowych, prowadzi ogólnopolską kampanię reklamową pod hasłem „PayPo? Spoko”. W ramach jej agencja KERRIS odpowiada za obsługę działań w obszarze performance marketing w social media i rozszerza dotychczasową współpracę o prowadzenie kampanii brand awareness.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-kerris-z-kampania-performance-marketing-_paypo-spoko_,404331,artykul.html

Celem kampanii PayPo jest przedstawienie BNPL (Buy Now, Pay Later) jako rozwiązania sprawiającego, że zakupy stają się wygodne i pewne. Idea kampanii opiera się na promowanym przez PayPo smart shoppingu. Kupujący może najpierw sprawdzić produkt, zastanowić się, czy chce go zatrzymać, a zapłacić wygodnie później. Może skorzystać z aktualnych promocji i kupić coś w atrakcyjnej cenie, a także zrobić sobie drobną przyjemność, bez nadwyrężania portfela, rozciągając płatność za zakupy w czasie.

W ramach kampanii „PayPo? Spoko” agencja KERRIS skupia się na prowadzeniu działań performance marketingowych w popularnych serwisach takich jak TikTok, YouTube, Facebook oraz Instagram, aby maksymalizować zasięg i efektywność działań reklamowych PayPo.

Źródło: KERRIS

kerris.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wrześniowa konferencja GrafConf w Toruniu
GrafConf powraca w tym roku z piątą edycją. Konferencja odbędzie się 7 września w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, a jej program jest pełen inspirujących wystąpień, warsztatów i konsultacji z ekspertami.
Proevent świętuje ma 18 lat działalności
Udało nam się przez ten czas zrealizować setki eventów, które dla uczestników pozostają miłymi wspomnieniami, a dla nas i naszych klientów - sukcesami wartymi celebrowania. To nasza misja - tworzyć niezapomniane chwile i dostarczać profesjonalne usługi eventowe.
Influencer marketing rośnie i potrzebuje nowych standardów
W ubiegłym roku globalne wydatki na influencer marketing wyniosły blisko 35 mld dolarów[1], a prognozowane wzrosty najlepiej świadczą o rozwoju tego rynku. Niewątpliwie to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów, którego globalna wartość jeszcze w tym roku ma osiągnąć 24 mld dolarów[2]. Zgodnie ze światowym trendem polski rynek także notuje wzrosty rok...
Wejdź na wyższy poziom: olimpijska kampania Visa
Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paralimpijskich, startuje z nową europejską kampanią, w której olimpijczyjcy i paralimpijczycy z Team Visa zachęcają do podążania za swoimi pasjami i osiągania sukcesów.
Joomp współpracuje z targami Promosyon Show
Jest nam niezmiernie miło poinformować o kontynuacji naszej współpracy z Promosyon Show, największymi w Turcji targami produktów promocyjnych i reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764