logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kerris z nową koncepcją kreatywną Jana Niezbędnego

  PR 15.05.2024, przeczytano 298 razy
ilustracja

Agencja KERRIS odpowiada za adaptację nowej kreatywnej koncepcji komunikacji Jana Niezbędnego w kanałach social media lidera branży artykułów gospodarstwa domowego. Tegoroczna komunikacja marki w mediach koncentruje się na tematyce sportowej, podkreślając rolę Jana Niezbędnego jako mistrza wytrzymałości, gotowania i sprzątania.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kerris-z-nowa-koncepcja-kreatywna-jana-niezbednego,404222,artykul.html

Codziennie, w każdym domu uprawiane są najdziwniejsze sporty. Dlaczego niezbędne są mistrzowskie artykuły gospodarstwa domowego. Jan Niezbędny posiada w swoim portfolio prawdziwych mistrzów w kategoriach: worki na śmieci, sprzątanie i przechowywanie żywności, z którymi sprzątanie staje się łatwiejsze. Dzięki produktom Jana Niezbędnego, takim jak worki na śmieci, zmywaki czy ściereczki, każde sprzątanie może stać się lekkie i efektywne jak trening mistrza olimpijskiego.

W 2022 roku Sarantis Polska, właściciel marki Jan Niezbędny, powierzył naszej agencji KERRIS pełną obsługę kanałów social media. Działania obejmują planowanie, tworzenie i publikowanie treści na Facebooku i Instagramie, a także prowadzenie kampanii reklamowych.

Źródło: Kerris Group

www.kerris.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Eksperci i naukowcy na rzecz kampanii „Zdrowie w zasięgu”
Rusza ogólnopolska kampania „Zdrowie w Zasięgu”, mająca na celu promowanie osiągnięć i potencjału nowoczesnej medycyny, wynikających z rozwoju telekomunikacji, zwłaszcza usług mobilnych. Kampania organizowana jest przez bloga „Na fali nauki” przy współpracy ekspertów i naukowców.
Samoregulacja ds. etycznej reklamy suplementów diety
Rada Reklamy wypracowała najbardziej aktualną w Polsce, kompleksową samoregulację ds. etycznej reklamy suplementów diety. Samoregulacja stała się ważną częścią Kodeksu Etyki Reklamy. Rada Reklamy jest dumna, że branża reklamowa stworzyła i wprowadziła do Kodeksu Etyki Reklamy ten dokument. Dzięki niemu Rada Reklamy zrobiła kolejny pionierski krok, aby zwiększyć...
VML z wyróżnieniem w raporcie Agencja Reklamowa Roku
Podczas uroczystej Gali Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych redakcja Media Marketing Polska przyznała nagrody dla najlepszych agencji reklamowych i domów mediowych w Polsce, w tym dla VML. 
Orion Woman: kreowanie marki osobistej
14 czerwca 2024 roku we wnętrzach Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie, odbędzie się trzecia edycja Orion Woman. Wydarzenie zgromadzi ekspertki z digital marketingu, które podzielą się swoimi strategiami na skuteczne kreowanie i promowanie marki osobistej. To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się od liderów branży, jak wzmacniać swoją widoczność i budować trwałe relacje w...
Joanna Brodzik ambasadorką marki Fine Life
Celem najnowszej kampanii „Gotowanie na wyzwanie z Joanną Brodzik” jest zbudowanie rozpoznawalności produktów marki własnej Fine Life, w ofercie której dostępnych jest około 400 wysokiej jakości artykułów w atrakcyjnej cenie. Cykl składa się z ośmiu odcinków, które co miesiąc będą pojawiały się na kanale Youtube, dedykowanej stronie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764