logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Key2print zaprezentuje raport o perspektywach branży poligraficznej

   09.04.2016, przeczytano 1093 razy
ilustracja

Na konferencji "Przyszłość Poligrafii - walka jakości z ceną" zostanie zaprezentowany specjalny raport o perspektywach poligrafii, przygotowany przez ekspertów z firmy Key2Print.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/key2print-zaprezentuje-raport-o-perspektywach-branzy-poligraficznej,28108,artykul.html

Celem badania była próba przewidzenia kierunku rozwoju, w którym podążać będzie branża poligraficzna w najbliższych latach, a także określenie barier w jej rozwoju.

Badanie zostało przeprowadzone przez zespół Key2Print na dwóch płaszczyznach:

  • badanie szybkości obsługi klientów przez polskie drukarnie - analiza odpowiedzi składanych internetowo przez “cichego klienta”
  • badanie jakości obsługi klientów w polskich drukarniach - ankiety przeprowadzane podczas targów Remadays 2016


Zespół Key2Print przeanalizował 50 stron internetowych drukarń pod kątem łatwości złożenia zlecenia i zbadania oferowanych przez drukarnie form kontaktu. Przeprowadzono też ankiety wśród uczestników targów RemaDays 2016. Odbyto 150 spotkań ankietowych, podczas których właściciele drukarń oraz osoby związane z branżą były pytane o priorytety w obsłudze klientów.

Wyniki, a także bardziej szczegółowy opis znajdzie się w raporcie, który zostanie zaprezentowany  podczas konferencji "Przyszłość Poligrafii - walka jakości z ceną", a także na stronie blog.key2print.com.

Konferencja objęta jest patronatem medialnym Signs.pl.

Środa, 13.04.2016
Hotel Puławska Residence, Puławska 361, 02-801 Warszawa.

Źródło: Key2Print

www.key2print.com

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Łączona instalacja HP Indigo 30000 i Scodix Ultra 202
Taka konfiguracja to pionierskie rozwiązanie, na które nie zdecydował się jeszcze nikt w Polsce, a nawet w tej części Europy. Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie, które wybrały do swojego parku maszynowego maszyny cyfrowe HP Indigo 30000 oraz Scodix Ultra 202, są pierwszą firmą opakowaniową w regionie, która zaimplementowała taką cyfrową linię produkcyjną.
(R)ewolucja z Mark Andy – etykiety wielokolorowe w firmie Fleksograf
Zainstalowana w drukarni FleksoGraf w Tomaszowie Mazowieckim maszyna Evolution Series Mark Andy to trzecie urządzenie z tej serii w naszym kraju. Jak zapewnia Marcin Jakóbczyk - właściciel przedsiębiorstwa, firma Mark Andy okazała się nie tylko profesjonalnym sprzedawcą w tej transakcji, ale stała się dla drukarni partnerem. Poza tym wdrożenie, mimo ogólnoświatowej...
Antybakteryjny i antywirusowy lakier wodny Varcotec Lock 3 z certyfikatem Qualitylabs
Jak informuje firma Printline – polski dystrybutor materiałów eksploatacyjnych dla branży poligraficznej, oferowany przez nią antybakteryjny i antywirusowy lakier wodny Varcotec Lock 3 uzyskał certyfikat wydany przez niezależne niemieckie laboratorium QualityLabs z Norymbergi, stwierdzający jego 99,99% skuteczność w zwalczaniu bakterii gronkowca złocistego. Laboratorium w swoich...
Rynek książki w czasie pandemii – spadek liczby premier
Dla pisarzy i księgarni stacjonarnych nastały trudne czasy, pandemia COVID-19 uderzyła w większość gałęzi gospodarki, w tym także w rynek książki. W efekcie pojawia się mniej nowości oraz odwołane zostały spotkania z autorami.
Avargraf: maszyny Schmedt do oprawy twardej w drukarni cyfrowej
Avargraf jest jednym z dostawców maszyn i urządzeń introligatorskich, działającym od wielu lat na rynku polskim, a od 2001 roku -dealerem niemieckiej firmy Schmedt GmbH & Co. KG, specjalizującej się w produkcji maszyn do oprawy twardej dla małych i średnich nakładów. Oprócz nowych urządzeń, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem polskich drukarń, Avargraf oferuje...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764