Kraków: Kierownik Oddziału

05.12.2016
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 1108

Integart Sp. z o.o. jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w branży reklamowej i drogowej. Firma zatrudnia ponad 100 pracowników i obsługuje klientów poprzez rozbudowaną sieć łącznie 15 oddziałów w Polsce i w Czechach. Firma stale rozbudowuje infrastrukturę logistyczną oraz magazynową.

W związku z ciągłym rozwojem do Oddziału w Krakowie poszukujemy zmotywowanych, doświadczonych, zaangażowanych kandydatów na stanowisko:
KIEROWNIK ODDZIAŁU

Opis stanowiska:
◾utrzymywanie bezpośrednich kontaktów i zaawansowane doradztwo techniczne dla klienta,
◾aktywną współpracę ze stałymi i potencjalnymi klientami,
◾zarządzanie pracą oddziału,

Wymagania:
◾doświadczenie w kontaktach handlowych,
◾znajomość rynku z branży materiałów reklamowych,
◾samodzielność i silna motywacja do pracy,
◾sprawna obsługa komputera,
◾prawo jazdy kategorii B,

Oferujemy:
◾pewność pracy w dużej, stabilnej firmie,
◾atrakcyjne warunki finansowe i motywacyjny system wynagradzania,
◾możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji handlowych i produktowych,
◾niezbędne narzędzia pracy,

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kierownik-oddzialu%2C-krakow,66096,ogloszenie.html

Ofertę złożył: Agata123
Kontakt: Agata
Kraków ul. Bieżanowska

Konto Agata123 nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.