logo
FORUM
Polska reklama i poligrafiaFORUM

Kilkadziesiąt firm na Dniach Otwartych API.PL

| 03.07.2019 10:07

Czerwiec był w API.PL bardzo intensywny. Podczas prezentacji zorganizowanych w naszych oddziałach w Szczecinie, Bydgoszczy, Poznaniu i Białymstoku odwiedziło nas kilkadziesiąt firm z branży druku wielkoformatowego, produkcji gadżetów reklamowych oraz druku na tekstyliach i zdobienia odzieży. "Drukarze" z Podlasia okazali się spragnieni najnowszej wiedzy z branży,

Podczas Dni Otwartych prezentowaliśmy to co w naszej ofercie najlepsze. Przede wszystkim zatem pokazywaliśmy możliwości ploterów marki EPSON do druku ekosolwentowego - seria SureColor SC-S80610 i SC-S40610; druku sublimacyjnego - SureColor SC-F9300 oraz druku cyfrowego DTG bezpośrednio na odzieży bawełnianej - SureColor SC-F2100. Plotery marki EPSON to światowa czołówka w dziedzinie druku na podłożach reklamowych oraz druku na tekstyliach.

Poza ploterami prezentowaliśmy również urządzenia i akcesoria do postprodukcji podłoży, w tym: prasy termotransferowe do utrwalania wydruków na odzieży marki Transmatic, oczkarki do mediów reklamowych i tekstyliów oraz systemy przechowywania podłoży do druku marki PlastGrommet.

Wśród prezentowanego asortymentu bardzo ważną część stanowiły media i podłoża do druku. W ofercie posiadamy media idealnie nadające się pod reklamę wielkoformatową zarówno outdoorową, jak i wewnętrzną (indoor i display), tekstylia na różnego rodzaju formaty reklamowe (tent, bag, flag) oraz papiery do sublimacji. Do zdobienia i personalizacji odzieży doskonale nadają się folie flex i flock, które prezentowaliśmy podczas Dni Otwartych razem z ploterem tnącym marki Summa D60.

Duże zainteresowanie udziałem w Dniach Otwartych, które przełożyło się na sprzedaż prezentowanego asortymentu, dowodzi że warto organizować tego typu wydarzenia i być bliżej naszych klientów!

W przypadku Poznania i Bydgoszczy organizacja Dni Otwartych była dodatkowo podyktowana otwarciem oddziałów API.PL w tych miastach.

Zapraszamy do kontaktu

Miniaturka


Miniaturka


Miniaturka
(Wiadomość zmodyfikowana przez: api_pl dnia 03.07.2019 10:36)

-----------------
API.PL Sp. z o.o.

avatar użytkownika
+ +

Aleksandrów Łódzki
wiadomości: 56
w Signs.pl od 30.09.2016
IP: 85.89.190.XXX
REKLAMA:

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764