logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kinguin rusza z kampanią Blika skierowaną do fanów gier video

  PR 29.11.2021, przeczytano 228 razy

Kinguin wraz z BLIKIEM, jednym z najpopularniejszych w Polsce systemów płatności, rusza z akcją skierowaną do fanów gier video. Kampania będzie realizowana w trzech głównych obszarach. Pierwszym z nich jest konkurs, który stwarza szansę zostania streamerem i podpisania rocznego kontraktu z platformą Almost F4mous, zrzeszającą młodych twórców internetowych. Drugi etap to bootcamp z wyzwaniami BLIKA, który będzie miał miejsce w Kinguin Esports Performance Center w Warszawie. Od 13 grudnia ruszy natomiast promocja, w której fani gier dokonując zakupu na platformie Kinguin.net będą mogli otrzymać atrakcyjne zniżki.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kinguin-rusza-z-kampania-blika-skierowana-do-fanow-gier-video,393936,artykul.html

Wspólna akcja Kinguin i BLIKA rozpoczęła się od inicjatywy “Zostań streamerem AF4 z BLIKIEM oraz Kinguin”, która potrwa do 13 grudnia. Obecnie trwają zapisy do pierwszego etapu konkursu. Każda osoba mająca chęci zostania streamerem może zgłosić się do rywalizacji i podpisać roczny kontrakt z Almost F4mous (AF4).

Do drugiego etapu konkursu zostanie zaproszonych 10 finalistów. Każdy z uczestników otrzyma voucher o wartości 200 zł na zakup gier na platformie Kinguin.net. Następnie przygotuje dedykowany stream z wybranej przez siebie gry, który zostanie oceniony przez jurorów. Zadaniem uczestników będzie również nagranie autorskiego video na platformę społecznościową TikTok, w którym w kreatywny sposób zaprezentuje, jak połączyć świat gamingu z szybkimi, wygodnymi i bezpiecznymi płatnościami, które gwarantuje BLIK.

W jury konkursu znaleźli się:

  • Bartosz Pawlik - Business Development Director w Frenzy
  • Mateusz Kowalczyk - CEO w Anonymo
  • Michał Gębski - Country Manager w Kinguin
  • Filip Mątowski - Host/Prezenter esportowy

Drugi etap konkursu wyłoni 4 finalistów, którzy zakwalifikują się do trzeciego, finałowego etapu -  eventu AF4 w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się 11 grudnia w Kinguin Esports Performance Center. Na uczestników czekają wyjątkowe atrakcje konkursowe oraz wielki finał Konkursu Streamera, który poprowadzi jeden z najlepszych hostów gamingowych w Polsce - Filip “Testree” Mątowski. Podczas eventu porozmawiamy o projekcie i jego kierunku rozwoju oraz wyłonimy streamera, który podpisze roczny kontrakt z Almost F4mous.

Częścią kampanii skierowanej do fanów gier jest również „Bootcamp wyzwań” z BLIKIEM, odbywający się w warszawskim Kinguin Esports Performance Center. W akcji bierze udział 14 streamerów, którzy tworzą obecnie platformę Almost F4mous. Streamerzy zostali podzieleni na dwa zespoły, które codziennie rywalizują w specjalnie przygotowanych zadaniach (sesja gamingowa, kręgle, gokarty, rysowanie i wiele więcej), mających na celu pokazanie benefitów płatności dokonywanych BLIKIEM, zarówno w kanale e-commerce, jak i przelewów na telefon BLIK czy nowej funkcjonalności BLIKA – płatności zbliżeniowych w sklepach stacjonarnych. Za wygranie tych zadań uczestnicy otrzymają nagrody pieniężne, które będą mogli wykorzystać w trakcie Bootcampu. To od nich samych będzie zależało czy dzięki nagrodom Bootcamp będzie pełen dodatkowych atrakcji i przyjemności. Całość wyzwania jest streamowana na żywo na kanałach Twitch influencerów z A4F oraz relacjonowana w ich mediach społecznościowych. Śledzenie streamów z bootcampu to również okazja do poznania funkcjonalności i możliwości jakie daje korzystanie z nowoczesnych przestrzeni Kinguin Esports Performance Center - unikalnego na skalę europejską ośrodka treningowego dla profesjonalnych zawodników esportowych.

Dodatkowo podczas codziennych streamów AF4 będzie można wygrać nagrody pieniężne o wartości 100 zł. Będą to spontaniczne akcje dla widzów śledzących na bieżąco transmisje z wydarzeń.

Od 13 grudnia na platformie Kinguin.net ruszy ogólnopolska świąteczna promocja na zakup gier z BLIKIEM. Akcja potrwa przez 3 tygodnie i zakończy się 31 grudnia. W tym czasie dla osób korzystających z płatności BLIKIEM dostępny będzie 10% kod zniżkowy na dowolny wybrany produkt. Liczba kodów jest ograniczona. Kampania będzie wspierana na szeroką skalę kanałami własnymi Kinguin, BLIKA oraz poszczególnych twórców internetowych zaangażowanych w projekt.

Źródło: Kinguin Esports Performance Center

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Specjalna aplikacja rozpoznaje frustrację u użytkownika strony internetowej
Sztuczna inteligencja i machine learning pomagają przeanalizować zachowania klientów odwiedzających strony internetowe firm, głównie e-sklepów, i wskazać, w których momentach tej wizyty pojawiła się frustracja. Polski start-up rozwija aplikację, która jako pierwsza na świecie wykorzystuje tę technologię i już po kilku minutach działania wskazuje...
Oferteo.pl rozpoczyna rebranding
Oferteo SA – właściciel wiodącej internetowej platformy dla usług Oferteo.pl, w grudniu ubiegłego roku rozpoczął zmianę identyfikacji wizualnej swojej marki. W następstwie tego powstało nowe logo, które symbolizuje ideę działalności Oferteo polegającą na łączeniu ze sobą̨ interesów dwóch podmiotów: zleceniodawców oraz...
Lexus (częściowo) żegna się ze swoim logotypem
Co wyróżnia tylną część nadwozia nowego Lexusa NX? Nie trzeba wprawnego oka, by zauważyć, że zamiast pojedynczego logotypu projektanci zastosowali duże, rozstrzelone litery tworzące napis LEXUS. Do tej zmiany warto się przyzwyczaić. Marka żegna się częściowo ze swoim logotypem, a napis na klapie bagażnika pojawi się w kolejnych, nadchodzących modelach. To nie koniec...
Nowy rzecznik prasowy Poczty Polskiej
Poczta Polska ogłosiła zmiany, jakie wprowadziła w obszarze komunikacji i marketingu z początkiem bieżącego roku. Nowym rzecznikiem prasowym Poczty Polskiej został Daniel Witowski. Justyna Siwek, która dotychczas pełniła tę funkcję, zostaje w spółce. Będzie odpowiadać za połączony Dział Komunikacji – wewnętrznej i zewnętrznej.
Zenith, agencja mediowa należąca do Publicis Groupe, rozpoczęła współpracę z Animex Foods i odpowiada od początku roku 2022 za strategię komunikacji mediowej, planowanie oraz zakup mediów dla marek: Krakus, Berlinki i Morliny.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764