logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Klaudia Jamróz awansuje na Influencer Marketing Managera w agencji Labcon

  PR 05.05.2021, przeczytano 332 razy
ilustracja

Klaudia Jamróz awansuje na stanowisko Influencer Marketing Managera. Będzie rozwijać zespół Influencer Marketingu w strukturach agencji digitalowej Labcon należącej do Group One.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/klaudia-jamroz-awansuje-na-influencer-marketing-managera-w-agencji-labcon,391321,artykul.html

Z agencją Labcon Klaudia jest związana od początku jej powstania w 2017 roku, gdzie w roli senior content & influencer marketing specialist dbała o dobór influencerów, tworzenie koncepcji kampanii czy koordynację i kontakt pomiędzy influencerem a marką. W nowej roli skupi się na rozwoju portfolio klientów i zarządzaniu kilkuosobowym zespołem specjalistów.

Klaudia zdobywała doświadczenie zarówno po stronie agencji jak i w Multi Channel Network jako influencer manager. Do Labconu przeszła z Mediakraft, gdzie obejmowała stanowisko Project Managera. Ukończyła Dziennikarstwo i Medioznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Pracowała dla takich marek jak L'Oreal, Coty, Disney, Castrol, BBC, Hochland, Remington, Avene, Jaguar. Jest laureatką konkursu Young Creatives 2020 w kategorii Media.

Źródło: Labcon

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W ramach współpracy KERRIS Group odpowiada za opracowanie i zrealizowanie aktywacji dla potencjalnych kandydatów szkół policealnych Żak, landing page akcji oraz optymalizację kampanii performance marketingowej.
Awanse w Triple PR
Róża Siudaj i Natalia Bodziony, związane z Triple PR od 2019 roku, awansowały w strukturach agencji. Pierwsza z nich objęła stanowisko Senior PR Consultanta, a druga PR Consultanta.
„E-commerce B2B – Biznes w sieci”
Mówiąc o e-commerce często myślimy o zakupach towarów poprzez Internet dokonanych przez konsumentów. Podczas pandemii rosły one gwałtownie, szybko zapełniając paczkami auta kurierów i paczkomaty. W przypadku handlu internetowego między firmami, e-commerce B2B, był on dużo mniej widoczny, chociaż skala obrotów w tym kanale jest kilkukrotnie...
Kamikaze przygotowało dla marki Bourjois kampanię na trzy rynki CEE
Agencja Kamikaze przygotowała dla marki Bourjois (z portfolio Coty Eastern Europe) akcję wizerunkowo-sprzedażową, wspierającą launch nowych maskar Bourjois Volume Glamour – na trzech rynkach CEE: w Polsce oraz w Rumunii, a na Węgrzech wyłącznie wspierającą sprzedaż. W polskiej odsłonie akcji jako partner bierze też udział marka biżuterii Minty Dot.
Meaningful Brands 2021 - wkraczamy w „Erę konsumenckiego cynizmu”
Najnowsza fala badania, które Havas prowadzi od 2009 roku, pokazuje, że konsumenci nieustannie poszukują uczciwości i autentyczności – ale marki mają trudności ze spełnieniem tych oczekiwań. W tegorocznej edycji badania wśród globalnie ocenianych marek najlepiej wypadły: Google, Pay Pal, WhatsUp, YouTube i Samsung. Wysoko w zestawianiu znalazły się także...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764