logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Klaudia Jamróz awansuje na Influencer Marketing Managera w agencji Labcon

  PR 05.05.2021, przeczytano 731 razy
ilustracja

Klaudia Jamróz awansuje na stanowisko Influencer Marketing Managera. Będzie rozwijać zespół Influencer Marketingu w strukturach agencji digitalowej Labcon należącej do Group One.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/klaudia-jamroz-awansuje-na-influencer-marketing-managera-w-agencji-labcon,391321,artykul.html

Z agencją Labcon Klaudia jest związana od początku jej powstania w 2017 roku, gdzie w roli senior content & influencer marketing specialist dbała o dobór influencerów, tworzenie koncepcji kampanii czy koordynację i kontakt pomiędzy influencerem a marką. W nowej roli skupi się na rozwoju portfolio klientów i zarządzaniu kilkuosobowym zespołem specjalistów.

Klaudia zdobywała doświadczenie zarówno po stronie agencji jak i w Multi Channel Network jako influencer manager. Do Labconu przeszła z Mediakraft, gdzie obejmowała stanowisko Project Managera. Ukończyła Dziennikarstwo i Medioznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Pracowała dla takich marek jak L'Oreal, Coty, Disney, Castrol, BBC, Hochland, Remington, Avene, Jaguar. Jest laureatką konkursu Young Creatives 2020 w kategorii Media.

Źródło: Labcon

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Jesteśmy przyszłością druku” – Mimaki na targach drupa
Firma Mimaki Europe, producent technologii druku atramentowego i cięcia, ogłosiła dzisiaj, że będzie obecna na targach drupa (Dusseldorf, Niemcy, 28 maja – 7 czerwca 2024 r.) wraz ze swoimi globalnymi parterami i nadrzędną marką Mimaki Engineering Co. Ltd. Zgodnie z hasłem targów drupa „Tworzymy przyszłość”, firma Mimaki wykorzysta swoje...
Kerris z obsługą mediową dla Andermatt Polska
Do grona klientów KERRIS dołączył Andermatt Polska, światowy lider w rozwoju, produkcji i dystrybucji biologicznych rozwiązań dla rolnictwa. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę działań w obszarze performance marketingu i social ads.
Hanna Dworak awansowała w agencji Enyo
Hanna Dworak awansowała w strukturach agencji Enyo – obecnie jako Senior Project Manager zarządza 8-osobowym zespołem. W Enyo pracuje od roku, do tej pory na stanowisku Project Manager. Jednym z jej pierwszych zadań w nowej roli była produkcja sesji zdjęciowej ogłaszającej nową ambasadorkę Lancôme - Igę Świątek.
Salestube rozpoczyna współpracę z Notino
Spółka MarTech & e-commerce connected Salestube została wybrana przez największy beauty e-shop w Europie markę Notino na partnera w obszarze MarTech. Salestube dostarczy klientowi licencję Google Analytics 360 oraz zapewni wsparcie analityczne ze strony ekspertów w dziedzinie Web Analytics oraz Data Science dla zespołu marketingowego perfumerii w zakresie wykorzystania...
Kampania społeczna „Teraz mnie widzisz” dostrzeżona i doceniona
Niewidzialność osób z niepełnosprawnościami była tematem przewodnim szóstej kampanii społecznej Fundacji Avalon, która właśnie dobiegła końca. Jej celem było sprowokowanie społeczeństwa do otwarcia oczu na potrzeby tej największej mniejszości, będącej jego integralną częścią i posiadającą takie sama prawa i potrzeby jak każdy z nas.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764