logo
WIADOMOŚCI

Klienci Aptusshop będą mogli korzystać z Edrone

Mateusz Zawiślak  PR 11.08.2017, przeczytano 203 razy

Krakowska spółka edrone zintegrowała się z platformą sklepową AptusShop. Jest to odpowiedź na liczne zapytania ich klientów. Nie wystarczy już wykorzystanie nowatorskich rozwiązań dotyczących oprogramowania, aby usprawnić handel w sieci. Pojawiła się konieczność wdrażania do sklepów internetowych systemów typu CRM i marketing automation, takich jak edrone.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/klienci-aptusshop-beda-mogli-korzystac-z-edrone,33383,artykul.html

Rośnie popularność eHandlu i liczba sklepów internetowych. Rynek eCommerce jest pojemny, ale staje się coraz bardziej konkurencyjny. To wpływa na wzrost zapotrzebowania na narzędzia wspierające sprzedaż online. edrone wychodzi tym potrzebom naprzeciw. To system, który automatyzuje komunikację z osobami odwiedzającymi witryny sklepów internetowych. Wysyła im spersonalizowane wiadomości w najlepszym możliwym czasie, dzięki czemu mocniej ich angażuje w proces zakupowy. edrone wszystkie swoje działania opiera na działaniu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, tak jak najwięksi giganci Zalando czy Amazon.

Technologie informatyczne podlegają stałemu i szybkiemu rozwojowi, dzięki czemu dają wiele możliwości. Obecnie wiele nowoczesnych rozwiązań jest w zasięgu ręki nawet dla najmniejszych firm. Systemy i narzędzia są proste w obsłudze, intuicyjne, a jednocześnie posiadają wiele różnorodnych funkcjonalności. To umożliwia im konkurowanie z największymi firmami w branży.

Źródło: edrone

www.edrone.me

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Serwersms.pl wraz z Google testuje RCS
Najnowszy, globalny trend w komunikacji mobilnej coraz szybciej wkracza w naszą rzeczywistość i właśnie zaczyna funkcjonować na polskim rynku. Platforma SerwerSMS.pl, jako pierwsza i jedyna firma w kraju działa razem z Google w Early Access Program testując RCS czyli Rich Communication Services. Firmy, które interesuje nowy wymiar SMS-a, również mogą dołączyć do programu....
Infobip i Vodafone rozwijają standard Rich Communication Services
Infobip, platforma do komunikacji mobilnej Omnichannel dla biznesu w partnerstwie z Vodafone rozwija usługi Rich Communications Services (RCS). Współpraca z brytyjskim operatorem jest częścią inicjatywy GSMA RCS, dzięki której przedsiębiorstwa z całego świata mogą udoskonalać komunikację mobilną skierowaną do klientów końcowych. Wykorzystanie komunikacji RCS dzięki multimedialnej formie może wpływa...
Youtube Ads Leaderboard za luty 2018
W lutym użytkowników YouTube bez reszty pochłonęło gotowanie, bowiem aż trzy miejsca w rankingu zdobyła Kuchnia Lidla. Zestawienie wygrał film, w którym Kinga Paruzel gotuje w towarzystwie najbardziej tajemniczego kulinarnego YouTubera. Drugą pozycję zajął T-Mobile z nielimitowanym internetem domowym. Trzecie i czwarte miejsce to ponownie Kuchnia Lidla i kulinarnie zgrane duety...
Nowe kina w ofercie Multikino Media
Multikino Media poszerzyło swoje portfolio o dwa kolejne kina. Od teraz do oferty brokera reklamy kinowej dołączyły: Nowe Horyzonty we Wrocławiu i Kozienicki Dom Kultury w Kozienicach.
Nowy sposób mierzenia zasięgu organicznego na Facebooku
Na początku tego roku wprowadzona została kolejna modyfikacja algorytmu. Jej celem jest zwiększenie liczby treści znajomych i członków rodziny oraz wzrost znaczenia „znaczących interakcji”, czyli dyskusji wywoływanych w komentarzach do postów oraz ich udostępnień, pozytywnie wpływających na zasięg organiczny treści.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone