logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Klienci VMLY&R Poland, wśród Interbrand Best Global Brands 2020

  PR 23.10.2020, przeczytano 472 razy
ilustracjastrzałka

Samsung, IKEA, adidas, Danone, 3M i Colgate to wybrane brandy, jakie znalazły się w zestawieniu najwartościowszych marek świata - Interbrand Best Global Brands 2020. Łączy je jedno - za ich lokalną lub regionalną obsługę reklamową odpowiada agencja VMLY&R Poland.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/klienci-vmlyandr-poland%2C-wsrod-interbrand-best-global-brands-2020,388929,artykul.html

Firma Interbrand co roku przeprowadza wycenę wartości globalnych marek i opracowuje ranking Best Global Brands. Ocena wartości marek oparta jest na złożonych kryteriach związanych m.in. z osiąganymi wynikami finansowymi i realizowanymi działaniami marketingowymi, na podstawie których szacowana jest wartość marki (brand value).

W tym roku pierwsze miejsce w rankingu stu najbardziej wartościowych marek świata zajął gigant technologiczny Apple, którego szacowany brand value wzrośnie o 38 proc. do 322,9 mld dolarów. Kolejne miejsce zajmuje Amazon (+60 proc.) z brand value w wysokości 200,6 mld dolarów. Podium zamyka Microsoft, który będzie mógł pochwalić się wzrostem brand value o 53 proc. do 166 mld dolarów.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vml.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Integart przejmuje firmę DS-Laser
W dniu 19.02.2021 firma Integart Sp. z o.o przejęła aktywność dystrybutora ploterów laserowych SUMMA L Series – firmę DS-LASER z Częstochowy, kierowanego przez Pana Michała Skrzypczyka, poszerzając w ten sposób znacząco wiedzę fachową oraz portfolio urządzeń w obszarze post-finishingu, o segment obróbki laserowej. Dzięki dystrybucji SUMMA L-Series...
Superbet nowym sponsorem głównym GKS Tychy
Zakłady bukmacherskie Superbet zostały sponsorem głównym piłkarskiego GKS Tychy. Walczący o awans do Ekstraklasy zespół zagra z logotypem firmy na koszulkach już w niedzielnym meczu z Zagłębiem, o czym poinformowano podczas czwartkowej konferencji prasowej na Stadionie Miejskim Tychy.
Wydarzenie on-line, dedykowane dla firm z branży poligraficznej, które interesuje temat outsourcingu, dropshippingu, automatyzacji procesów w druku.
Wielkanoc - sezonowa kategoria na ESB
Darmowa platforma European Buyers&Sellers codziennie inspiruje nowymi produktami. Umożliwia wysyłanie szybkich zapytań do kilkudziesięciu dostawców jednocześnie z całej Europy.
Firma zamierza sprostować błędne przekonania na temat drukarek atramentowych za pomocą krótkich filmów
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764