logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Klienci VMLY&R Poland wśród wyróżnionych tytułem Top Marka 2020

  PR 06.11.2020, przeczytano 876 razy
ilustracjastrzałka

Wyborowa, Red Bull, Samsung i PZU to wybrane marki, jakie znalazły się w zestawieniu nasilniejszych brandów największej na polskim rynku analizy medialności - Top Marka. Łączy je jedno - za ich lokalną lub regionalną obsługę reklamową odpowiada agencja VMLY&R Poland.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/klienci-vmlyandr-poland-wsrod-wyroznionych-tytulem-top-marka-2020,389102,artykul.html

Magazyn „Press” i „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” zaprezentowały wyniki XIII edycji unikalnej, największej na polskim rynku analizy medialności brandów. Po raz trzeci badanie Top Marka objęło aż 500 marek z 50 branż.

Na potrzeby raportu przeanalizowano materiały z prasy, Internetu i social media opublikowane w okresie od 1 lipca 2019 roku do 30 czerwca 2020 roku – łącznie ponad 97 mln informacji: 2 mln tekstów prasowych, 15 mln internetowych i 80 mln postów w mediach społecznościowych.

W badaniu wyselekcjonowano 50 branż najczęściej pojawiających się w mediach. W każdym z sektorów wyłoniono 10 brandów, o których wzmiankowano najwięcej. W kolejnym etapie szczegółowo przeanalizowano materiały dotyczące każdej marki, biorąc pod uwagę przyjęte wskaźniki, decydujące ostatecznie o sile brandu. Na badaną siłę marki składają się: liczba publikacji, ich impact oraz wskaźnik sentymentu.

Raport uwzględnia rankingi branżowe oraz klasyfikację wszystkich 500 marek poddanych badaniu. Pięćdziesięciu najsilniejszym medialnie brandom przyznano tytuł i statuetkę Top Marka 2020.

  • Z całym zestawieniem można zapoznać się TUTAJ

Publikację raportu „Top Marka 2020” poprzedziła debata na temat wizerunku firm w czasie COVID-19. W dyskusji udział wzięli: Magdalena Brzezińska - dyrektor ds. korporacyjnych Grupa Żywiec, Michał Fura - dyrektor komunikacji i public affairs UPC Polska, Dariusz Maciołek - dyrektor zarządzający pionu komunikacji i marketingu Banku BNP Paribas, Paweł Trochimiuk - prezes Partner of Promotion, Sebastian Bykowski - wiceprezes zarządu, dyrektor generalny PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. Rozmowę prowadziła Katarzyna Buszkowska, zastępczyni redaktora naczelnego magazynu „Press”.

Obejrzyj debatę o strategiach firm w czasie COVID-19 i organizacji pracy na nowo

Debatę podzielono na dwie części: w pierwszej skupiając się na zmienionych strategiach firm w efekcie pandemicznego kryzysu; w drugiej - rozmawiano o przyszłości pracy zdalnej, jej ograniczeniach i zaletach, a także o tym, jak to zmienia przedsiębiorstwa i rolę menedżera.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vml.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Oclean X-Ultra jako HyperGram: hologramy na Dworcu Centralnym
Oclean, producent zaawansowanych technologicznie urządzeń do domowej higieny jamy ustnej, hologramowo wyświetlił najnowszy model szczoteczki Oclean X Ultra w ramach doświadczenia HyperGram. To pierwsze tego typu działanie w Polsce, które odbiorcy obejrzą na Dworcu Centralnym w Warszawie i centrum handlowym Westfield Arkadia.
Public Dialog rozpoczyna współpracę z AirHelp
Agencja Public Dialog rozpoczęła w czerwcu długofalową współpracę z AirHelp, firmy z branży tech travel, jednym największych ambasadorów praw pasażerów lotniczych na świecie. W ramach podpisanej umowy agencja zajmie się doradztwem w obszarze komunikacji korporacyjnej oraz employer brandingu.
Kaufland rusza z kampanią na EURO 2024
Emocje związane z rozgrywkami EURO 2024 w piłce nożnej ogarnęły miliony fanów tego sportu. Kibicować można na różne sposoby – swoją akcję rozpoczyna właśnie Kaufland, pod hasłem „Zostań mistrzem oszczędzania w Kauflandzie”. Za każdego gola strzelonego przez reprezentację Polski sieć nagrodzi uczestników programu lojalnościowego Kaufland...
Samsung: ekspozycja telewizorów The Frame na targach Art Basel
Na odbywających się właśnie targach Art Basel w Bazylei firma Samsung, jako pierwszy oficjalny partner wystawy, zaprezentowała najnowszą linię unikatowych telewizorów The Frame. Tegoroczne wydarzenie odbywa się w dniach 13-16 czerwca w centrum wystawienniczym Messe Basel w Szwajcarii.
Wielki sport, wielkie dylematy
Rok 2024 obfituje w wiele wydarzeń sportowych, w tym jedne z największych – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej oraz Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, które skupiają na sobie uwagę zarówno milionów fanów sportu, jak i wielu branż szukających w nich miejsca dla siebie. Tak wielkim imprezom towarzyszą także dylematy moralne – czy na...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764