logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Klienci wybrali projekty nowych kart mBanku

  PR 17.07.2006, przeczytano 9307 razy
ilustracjastrzałka
3 zwycięskie projekty mBank

mBank ogłasza wyniki konkursu na layouty kart płatniczych przeprowadzonego w ramach platformy mBank Inspiracji. W dniach 17-28 lipca w Łodzi można oglądać wyróżnione prace.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/klienci-wybrali-projekty-nowych-kart-mbanku,4223,artykul.html

Zwycięzcy II etapu konkursu, zostali wyłonieni w drodze głosowania on-line przeprowadzonego w dniach 7 – 30 czerwca 2006 na stronie konkursowej www.mbank.pl/mbankinspiracji, portalu www.kartyonline.pl oraz Wirtualnej Polsce. W sumie Internauci oddali 16,1 tys. głosów na 16 prac wyróżnionych przez Jury w I etapie konkursu. Za najlepsze głosujący uznali prace:

 • Radosława Krawczyka, ASP Poznań - w kategorii ”impresje plastyczne nt. logo mBanku”,
 • Pauliny Tomaszewskiej, ASP Gdańsk - w kategorii „innowacje, nowoczesność, Bank przyszłości”,
 • Zofii Wolff, ASP Gdańsk - w kategorii „sport, aktywny styl życia”.

  Pośród osób, które oddały glos na zwycięskie prace zostaną rozlosowane zestawy konkursowych gadżetów. Pierwsze 70 osób, które zagłosowały na zwycięskie prace otrzymają bezprzewodową myszkę optyczną. Kolejne 70 osób otrzyma kubki oraz podkładki pod mysz. Wszystkie gadżety są z limitowanej serii mBank Inspiracji.

  Nagrodzone prace można oglądać na wystawie zorganizowanej w Łódź Art Center (ul. Tymienieckiego 3, Łódź) w dniach 17-28 lipca br.

  Lista 13 Laureatów (autorów 16 nagrodzonych projektów) pierwszego etapu konkursu na najlepsze propozycje wizualizacji kart płatniczych dostępna jest na stronach serwisu mBank Inspiracji. Jury konkursowe miało do oceny aż 130 prac, które napłynęły z całej Polski.

  Zwycięzcy pierwszego etapu otrzymali nagrody pieniężne w wysokości 500 zł, dyplomy oraz gadżety. Na każdego z trójki zwycięzców drugiego etapu czeka wygrana w wysokości

  5 000 zł oraz szansa wdrożenia projektu do produkcji. Wszyscy wyróżnieni otrzymają także dyplomy oraz zestawy gadżetów.

  W skład Jury konkursowego, oceniającego w I etapie konkursu nadesłane prace weszli:

 • prof. Sławomir Iwański - ASP w Łodzi (Przewodniczący Jury)
 • prof. Tomasz Bogusławski - ASP w Gdańsku
 • prof. Marian Oslislo - ASP w Katowicach
 • prof. Mirosław Adamczyk - ASP w Poznaniu
 • Małgorzata O´Shaughnessy - Dyrektor Generalny Visa Europe w Polsce
 • Ewelina Sadowska - Pilc - Naczelnik Wydziału Komunikacji i Zarządzania Marką mBanku

  mBank jako pierwsza instytucja finansowa w Polsce zdecydował się na organizację tego typu konkursu – mówi Katarzyna Przybyś, odpowiedzialna za projekt mBank Inspiracji. W filozofii mBanku zawierają się między innymi działania mające na celu wspieranie nowych inicjatyw, talentów oraz nowatorskich projektów. Dlatego uruchomiliśmy platformę pod nazwą mBank Inspiracji. Konkurs na layout karty to dobry start do rozwijania tego obszaru – dodaje.

  Do wzięcia udziału w konkursie zaproszeni zostali studenci III, IV, i V roku oraz absolwenci z lat 2004 r. i 2005 r. Akademii Sztuk Pięknych i pozostałych uczelni wyższych, które posiadają kierunki artystyczne (sztuki plastyczne).

  Zadaniem uczestników było wykonanie i przesłanie projektu layout’u karty debetowej w co najmniej jednej z trzech kategorii tematycznych:

 • impresje plastyczne na temat logo mBanku,
 • innowacje nowoczesność, Bank przyszłości,
 • aktywny styl życia, sport i aktywność.

  Źródło: mBank

 • PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

  REKLAMA

  Komentarze

  Zaloguj się i dodaj komentarz

  Najnowsze w tym dziale

  Nadchodzi najprzyjemniejszy okres w roku – lato. To kolejny sezon, w którym konsumenci będą mieli okazję spróbować unikalnego smaku lodów E.Wedel OH!. Ich promocję wspierać będą wyjątkowe działania marketingowe oraz konkurs z oryginalnymi nagrodami. Zasady są proste – wystarczy ruszyć do sklepu w poszukiwaniu lodów E.Wedel, których...
  Dalszy rozwój zespołu PA w SEC Newgate CEE
  Nowym Senior Advisorem SEC Newgate CEE został Krzysztof Kępa, ekspert rynku elektro-energetycznego oraz sektora oil&gas. Dwóch kolejnych konsultantów to Piotr Górski, dotychczasowy analityk i redaktor prowadzący Res Publica Nova oraz Szymon Dziewięcki, tegoroczny zwycięzca Young Creative Cannes Lions.
  Os3 odpalają Mistrzostwa Polski w Grillowaniu dla marki Duda Nasze Polski
  Grillowanie to narodowy sport Polaków. W tej dziedzinie realizują się wszyscy, jak Polska długa i szeroka. Już niedługo dowiemy się kto zostanie Mistrzem Polski w Grillowaniu. Rusza najgorętsze wydarzenie sezonu grillowego w naszym kraju. Fani rywalizacji i niepowtarzalnych smaków już czują w powietrzu aromat, którego nie da się pomylić z niczym innym.
  Agencja Webtalk wzmacnia Dział Mediów – do zespołu dołącza Wojciech Dworzyński
  WebTalk, agencja oferująca rozwiązania full service digital, zatrudniła kolejnego specjalistę z wieloletnim doświadczeniem. Wojciech Dworzyński, który dołączył do zespołu na stanowisku Digital Media & Performance Director, odpowiada za dalszy rozwój działu mediów i jego kompetencji.
  Sinajet 1007MT w drukarni Fastgraw
  Firma Grafmasz zainstalowała kolejny ploter tnąco-bigujący 1007 MT. W pierwszym kwartale 2022 roku wdrożenie nastąpiło w drukarni FastGRAW w Zamościu, z którą Grafmasz współpracuje od wielu lat. Firma użytkowała dotychczas między innymi, krajarkę Grafmasz i inne urządzenia introligatorskie. FastGRAW oferuje druk cyfrowy, offsetowy, sublimację oraz wiele innych...
   
  Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764