logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Klimatyczna nagroda dla dziennikarki „PB”

  PR 13.09.2021, przeczytano 349 razy
ilustracjastrzałka

Forum Ekonomiczne, którego 30. edycja odbywa się w dniach 7-9 września 2021 w Karpaczu, po raz pierwszy w historii przyznało nagrody dla dziennikarzy. Wręczono je w trzech kategoriach: "Klimat i środowisko", "Polityka" oraz "Gospodarka". Nagrodę w kategorii "Klimat i środowisko" otrzymała dziennikarka „Pulsu Biznesu” Magdalena Graniszewska, według uzasadnienia kapituły "za śledzenie wyzwań polityki klimatycznej i jej wpływu na gospodarkę". Laureatka zdecydowała o przeznaczeniu nagrody (3,5 tys zł) na rzecz centrum wspierającego niepełnosprawne dzieci w Ignacowie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/klimatyczna-nagroda-dla-dziennikarki-_pb_,392972,artykul.html

Nagrodę w kategorii polityka otrzymał Grzegorz Osiecki z „Dziennika Gazety Prawnej”, a w kategorii gospodarka — Wojciech Jakóbik z portalu BiznesAlert.pl. Laureatów wyłoniła kapituła konkursu, którą tworzyli Paweł Kowal (politolog i profesor ISP PAN), Bartosz Marczuk (wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju), Marek Rocki (prof. Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, były rektor uczelni), Sebastian Bykowski (dyrektor generalny Press-Service Monitoring Mediów) oraz Paweł Jabłoński (Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, dyrektor biura prasowego XXX Forum Ekonomicznego).

Wszystkie teksty nagrodzonej przez kapitułę dziennikarki "Pulsu Biznesu" można przeczytać TUTAJ, a więcej artykułów na temat ekologicznych wyzwań, przed którymi stoją polskie firmy można znależć na stronie projektu Zielona gospodarka, którego trzecia edycja startuje na łamach "Pulsu Biznesu" już w październiku. Tym razem w cyklu artykułów, debat i podcastów weźmiemy na tapetę ambitne cele, jakie stawia przed polskimi firmami unijny pakiet zmian legislacyjnych dotyczących klimatu i energii - Fit for 55, poruszymy temat cła węglowego i unijnej reformy handlu emisjami (ETS), zastanowimy się kiedy nastąpi koniec aut spalinowych, dlaczego warto stawiać na odpowiedzialne opakowania, gdzie kupować czystą energię i jak rozsądnie inwestować w OZE.

Źródło: Puls Biznesu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gameset partnerem Anzu w Europie Środkowo-Wschodniej
Gameset nawiązał długofalowe partnerstwo z Anzu, najbardziej zaawansowaną na świecie platformą umożliwiającą tworzenie natywnych reklam w grach wideo (tzw. in-game ads), w tym m.in. w Robloxie. Tym samym polska agencja gaming i metaverse marketingu została partnerem agencyjnym firmy w Europie Środkowo-Wschodniej.
Platforma VOD Flixclassic dostępna w Samsung Smart TV
Platforma VOD FlixClassic, która gromadzi klasyki kina z całego świata jest już dostępna jako aplikacja na Samsung Smart TV z systemem Tizen.
AUDIENCE CPC to nowa oferta reklamowa Grupy ZPR Media wykorzystująca potencjał 1st party data, czyli danych własnych wydawcy. Mając świadomość zmian zachodzących w podejściu do prywatności w sieci i ograniczeń możliwości „obserwowania” zachowań Użytkownika w Internecie, proponujemy zakup przestrzeni reklamowej w oparciu o zweryfikowane wskaźniki jakościowe oraz...
Podcasty są medium coraz chętniej wybieranym nie tylko przez polskich słuchaczy, ale też przez reklamodawców. Sprzyja temu wysoki poziom akceptacji treści promocyjnych związanych z seriami podcastowymi, co potwierdzają wyniki trzeciej edycji raportu „Słuchacz podcastów w Polsce”, stworzonego przez zespół Tandem Media z Grupy Radiowej Agory.  
Wyborcza.pl i Storytel łączą siły. Od sierpnia 2022 r. dwie subskrypcje - pakiet Premium Wyborcza.pl i pakiet Unlimited Storytel dostępne będą w atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie 55 zł*. W ramach łączonej usługi subskrybenci będą mogli sięgnąć do sprawdzonych informacji, nagradzanych reportaży, wywiadów z nietuzinkowymi gośćmi i wielu innych tekstów w serwisach...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764