logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Klimatyczna nagroda dla dziennikarki „PB”

  PR 13.09.2021, przeczytano 209 razy
ilustracjastrzałka

Forum Ekonomiczne, którego 30. edycja odbywa się w dniach 7-9 września 2021 w Karpaczu, po raz pierwszy w historii przyznało nagrody dla dziennikarzy. Wręczono je w trzech kategoriach: "Klimat i środowisko", "Polityka" oraz "Gospodarka". Nagrodę w kategorii "Klimat i środowisko" otrzymała dziennikarka „Pulsu Biznesu” Magdalena Graniszewska, według uzasadnienia kapituły "za śledzenie wyzwań polityki klimatycznej i jej wpływu na gospodarkę". Laureatka zdecydowała o przeznaczeniu nagrody (3,5 tys zł) na rzecz centrum wspierającego niepełnosprawne dzieci w Ignacowie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/klimatyczna-nagroda-dla-dziennikarki-_pb_,392972,artykul.html

Nagrodę w kategorii polityka otrzymał Grzegorz Osiecki z „Dziennika Gazety Prawnej”, a w kategorii gospodarka — Wojciech Jakóbik z portalu BiznesAlert.pl. Laureatów wyłoniła kapituła konkursu, którą tworzyli Paweł Kowal (politolog i profesor ISP PAN), Bartosz Marczuk (wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju), Marek Rocki (prof. Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, były rektor uczelni), Sebastian Bykowski (dyrektor generalny Press-Service Monitoring Mediów) oraz Paweł Jabłoński (Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, dyrektor biura prasowego XXX Forum Ekonomicznego).

Wszystkie teksty nagrodzonej przez kapitułę dziennikarki "Pulsu Biznesu" można przeczytać TUTAJ, a więcej artykułów na temat ekologicznych wyzwań, przed którymi stoją polskie firmy można znależć na stronie projektu Zielona gospodarka, którego trzecia edycja startuje na łamach "Pulsu Biznesu" już w październiku. Tym razem w cyklu artykułów, debat i podcastów weźmiemy na tapetę ambitne cele, jakie stawia przed polskimi firmami unijny pakiet zmian legislacyjnych dotyczących klimatu i energii - Fit for 55, poruszymy temat cła węglowego i unijnej reformy handlu emisjami (ETS), zastanowimy się kiedy nastąpi koniec aut spalinowych, dlaczego warto stawiać na odpowiedzialne opakowania, gdzie kupować czystą energię i jak rozsądnie inwestować w OZE.

Źródło: Puls Biznesu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mariusz Puzynowicz dyrektorem sprzedaży w Grupie Hrlink
We wrześniu 2021 r. Mariusz Puzynowicz objął stanowisko dyrektora sprzedaży Grupy HRlink. W ramach swoich obowiązków nadzoruje działania sprzedażowe i marketingowe marek HRlink i Goldenline.
Już w najbliższy piątek, 24 września br. na łamach warszawskiego wydania „Gazety Wyborczej” rozpocznie się nowy cykl redakcyjny pt. „Jak mieszkasz, Warszawo”. Artykuły poświęcone tematyce mieszkaniowej, nowym zjawiskom oraz trendom specyficznym dla stolicy publikowane będą w każdy piątek oraz poniedziałek w „Gazecie Stołecznej” oraz w serwisie...
Od pół roku reżim Aleksandra Łukaszenki więzi Andrzeja Poczobuta, dziennikarza „Gazety Wyborczej" i działacza Związku Polaków na Białorusi. By oddać mu hołd, w sobotę, 25 września 2021 r. o 20:30 jego wizerunek zostanie wyświetlony na warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Redakcja „Wyborczej" zaprasza wszystkich do przyjścia do centrum stolicy i...
Portal WP najbardziej opiniotwórczym medium sierpnia 2021
Jak wynika z raportu „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce” Instytutu Monitorowania Mediów (IMM) ranking główny najczęściej cytowanych mediów w kraju otwiera portal WP z wynikiem 4,7 tys. powołań. Miejsce drugie zajął Onet, na który inni dziennikarze powoływali się ponad 4,2 tys. razy. Podium zestawienia zamyka dziennik Rzeczpospolita...
P4 Sp. z o.o. („P4”), będąca częścią Grupy iliad („iliad”), podpisała 22 września Umowę Sprzedaży i Nabycia dotyczącą 100% udziałów w UPC Polska Sp. z o.o. („UPC”) z UPC Poland Holding B.V., będącą częścią Liberty Global plc, za kwotę 7 mld zł. Transakcja podlega teraz zgodzie regulacyjnej Komisji Europejskiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764